ZelTZN aka NLHE Soldier

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod sudden 03 Jún 2013 13:04

Ono to ani nemoze byt presne lebo to nezohladnuje akym stylom hras, co je pri weighted contributed vypocte rake dost podstatne. Myslim, ze tato ich kalkulacka pocita ten uplne najoptimistickejsi scenar, pri ktorom by si musel hrat 40/35/15 :D

Imo by ti mohlo stacit nejakych 700k hands na 50ke na SN a to sa da na zoome ak si schopny hrat 100+ hodin mesacne do konca roka.
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 03 Jún 2013 16:44

Dnes som si pinkol 1200 ruk na NL25 ZOOM - +480bb :good: Nice privítanie, ak to pôjde aspoň z časti takto, tak som spokojný.
No na tomto ZOOMe si niesom istý 3betovaním JJ-AQ CO/SB v unknowns (a podobných spots, kde som v 6maxe nemal problém 3betovať for value in some spots), kde sa mi flat zdá príliš weak, no 3b/fold sa mi zdá ešte horší. Hopefully mi v týchto spots pomôže vzorka, lebo mi VPIP/PFR gap stúpa do nebies. Každopádne sa nechystám nejakým markantným spôsobom meniť svoju pre-flop play, ak bude ten gap príliš veľký, tak to asi zatiahnem trochu. We will see.
Ak by som mal zhodnotiť pole na ZOOM po 1200 rukách (čo sa vlastne ani nedá :D) tak sa tu celkom svižne 3betuje aj na NL25, no ľudia majú solid leaks či už preflop alebo postflop. Depositol som 200€ na practice NL25 ZOOM dokým nedingnem 18, nech sa trochu do toho dostanem, zoznámim s hracím poľom a ešte prehodnotím, či ZOOM nebude krok do s*ačiek.
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 05 Jún 2013 20:18

So far so good na ZOOMe, ale treba povedať, že som odohral málo rúk(4-5k). Včera som si dal pár hodinových sessions a nemal som problém s tým odohrať viac ako 3k+ hands. Chcel som aspoň týždeň trénovať na ZOOMe, no v škole najbližších 7 dni bude pain in the ass especially for me, kde mi ide o známku asi v 5-6 predmetoch a vôbec sa mi do toho nechce :) Tak miesto grindu a practice si pozriem a spoznámkujem, a hopefully aplikujem poznatky z PSGY BOOT CAMPu a pár coachingov, kde sa mi určite podarí vychytať nejakú tú chybičku.
Update najskôr pravdepodobne in 9 days. cu guys :gl:
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 10 Jún 2013 18:26

small update: Prvý deň v škole zamnou, zdrhol som pred dejepisom, lebo som to nevedel na 1 a mal som medzi 1 a 2 a pani u nechala celú triedu odpisovať so slovami "posledná písomka z dejepisu, tak si ju užite." :wall:
Back to poker. Nehrám veľa, zahrám si niekedy hodinku ako relax, nech trochu vypnem od školy. Počas NL25ZOOM practice som toho odohral žalostne málo. Readless sa tam proti niektorým ľuďom hrá dosť zle, lebo niesom schopný nejakým spôsobom odhadnúť ich range a keďže ten ZOOM hrá xxxxx ľudí, tak sa to premieňa na hru "kto má lepšieho autopilota". Btw ak je tu niekto, kto hrá NL50 ZOOM a bol by ochotný shipnúť mi nejakú hh, tak by som mu bol velice vďačný (bol by to pekný darček na narodky 8-))
pripájam nepodstatný graf :)
Prílohy
zoom NL25 practice.png
zoom NL25 practice.png (62.28 ) Zobrazená 3038 krát
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod WolfiKxx 10 Jún 2013 19:59

fuhaaa 14BI za 10k hands paraada :Bravo:

Zeltzn napísal:Prvý deň v škole zamnou, zdrhol som pred dejepisom, lebo som to nevedel na 1 a mal som medzi 1 a 2 a pani u nechala celú triedu odpisovať so slovami "posledná písomka z dejepisu, tak si ju užite."

srsly tak ti ide o 1 ? :D
ale tak dobre si spravil ked si siel hrat radsej zoom :D
Obrázok používateľa
WolfiKxx
 
Príspevky: 1285
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 165 krát/42 krát
Karma: 7

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 10 Jún 2013 20:23

tak ani nie, ale predsalen je to koncoročné vysvedčenie :) každopádne moje learning:grade ratio je megadobré, mám pocit, že som na sick hotrune tento polrok :lol2:
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 16 Jún 2013 19:46

Môj pôvodný plán bol začať grindiť pred dvoma dňami, ale bolo treba osláviť víťazstvo v lige + 18 :good:
Dnes som si pinkol skoro 5k rúk na staronovom limite, kde sa cítim dosť komfortne. Aj keď som nad EV podľa HEMu, tak som mal dosť smolný deň, ale so svojou hrou som ako tak spokojný. Stále si ešte snažím zvyknuť, že na ZOOMe je toľko veľa odlišných hráčov, na ktorých nemám stats, že je ťažké vymyslieť nejakú ultimate strategy v niektorých spots, kde si myslím, že robím +EV bluffy a dostávam sick calldowns :shock:
Hráči ZOOMu píšete si nejaké notes na hráčov ako na klasickom 6-maxe? Lebo neviem, či sa mám venovať písaniu poznámok po každej session, ako tomu bolo pri hraní obyčajného 6-maxu
Ciele na tento mesiac
- > 60k hands - imho to prekonám a dám takých 70k, čo nie je bad na polku mesiaca :)
- hrať dobre, nech sa nemusím za seba hanbiť :D
- dať sa dokopy zdravotne, nech môžem opäť začať plávať
- baviť sa pokrom
- postovať hands (dis!)
- review,review,review
- show some profit

dnešný graf
Prílohy
first day of NL50.png
first day of NL50.png (137.25 ) Zobrazená 2925 krát
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod matiapag 16 Jún 2013 20:01

Pisem si, vymyslel som si, ze sa budem pocas session snazit oznacit si co najviac ruk a potom si ich reviewnut a spoznamkovat, aby na dalsiu session som ich uz mal k dispozicii :) Pocas session si nejake velmi nestandardne moves konkretnych hracov sem-tam aj zapamatam + takto nestracam cas cez session, ktoreho imo neni velmi nazvys :D

a btw, GL s tym objemom ;D
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 16 Jún 2013 20:14

Lebo tých hráčov je tam fakt veľa a aspoň také základné reads budú asi nuts
- ako hrá vs missed cbets OOP/IP
- ako hrá draws
- ako hrá sety na mono boards a celkovo jeho raising range, keď vidím niečo unusal
- basic reads in 3b pots

EDIT: Po session review niesom veľmi spokojný so svojou hrou :x hopefully to bude lepšie najbližšie. Btw mám tu jednu handu, s ktorou som si nebol celkom istý.
Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2239486
DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

Hero (BTN): $119.47
SB: $52.72
BB: $84.30
UTG: $149.56
MP: $29.40
CO: $87.47 23/16/ft 3b 50% (2), open CO 57% (7) 60 hands, ftfcb in 3b pots 0% (1), no reads

Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN with 8 :spade: J :spade:
2 folds, CO raises to $1.50, Hero raises to $4, 2 folds, CO calls $2.50
preflop jasný plán. given the fact, že sme deep som mohol 3betnúť viac (damn)

Flop: ($8.75) 3 :diamond: 2 :spade: A :club: (2 players)
CO checks, Hero bets $5, CO calls $5
na flope std play, dostal som call, jeho range je imho 44-JJ,maybe QQ. No tu som nevedel, koľko Ax môže mať v range. At least ATs-AK (Neviem, či je schopný 4betnúť AK CO/BU 175bb deep) a možno ich má aj viac.
Turn: ($18.75) 2 :diamond: (2 players)
CO checks, ?
Mojím cieľom je na turne vyfoldovať pocket pairs, ale na A322 mi ich asi fakt veľa nezahodí + má vo svojej range veľa Ax => give up?
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 22 Jún 2013 12:24

Akú range 3betujete BvB, keď je vaša range QQ+,AK+ a keď je JJ+AK+?
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!