P*R Poker

Diskusia k herni P*R poker

Re: P*R Poker

Odoslaťod stanley100 02 Jún 2012 15:36

davnejsie som hraval na P*R, ale nejak ma ten soft iritoval, i ked bolo to aspon zaujimave. Inak mal som tricko od nich, resp polokoselu, velmi kvalitna, pekna, cierna...
stanley100
 
Príspevky: 194
Založený: Jan 2008
Poďakoval/li: 17 krát/14 krát
Karma: 0

Re: P*R Poker

Odoslaťod FreeMan 02 Jún 2012 16:43

stanley100 napísal:davnejsie som hraval na P*R, ale nejak ma ten soft iritoval, i ked bolo to aspon zaujimave. Inak mal som tricko od nich, resp polokoselu, velmi kvalitna, pekna, cierna...

A nevies ci sa da cashoutovat ked som nikdy nedepositoval? :D
FreeMan
 
Príspevky: 204
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 51 krát/0 krát
Karma: 0

Re: P*R Poker

Odoslaťod Stanley VII 02 Jún 2012 17:34

Štandardom vo všetkých online pokrových herniach je, že ti umožnia cashout len takým spôsobom, akým si do herne už robil vklad. Takže podľa toho je odpoveď myslím jasná :) Najprv musíš nejakým spôsobom vložiť, aby ti potom tým spôsobom umožnili vykonať výber.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: P*R Poker

Odoslaťod FreeMan 02 Jún 2012 18:53

Ano na ich stranke o tom pisu ale uz teraz mam v moznostiach vyberu moznosti ktore by mi vyhovovali cize to neni problem.Ale ci treba depositovat aby sme mohli cashoutovat tak to tam napisane nebolo cize mozno ano ... 8-)
FreeMan
 
Príspevky: 204
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 51 krát/0 krát
Karma: 0

Re: P*R Poker

Odoslaťod revo933 05 Jún 2012 23:16

Mozno sa to tu uz riesilo, ale spravili uz nejaku verziu, kde sa da normalne multitablovat? Lebo naposledy ked som tam hral, tak mi to otvaralo nove stoly len napravo k hlavnemu stolu a bolo to dost neprehldne. Darilo sa mi tam multitablit tak 4 stoly, potom to bolo uz dost bieda. Zato pole sa mi zdalo dost soft a aj som rozmyslal, ze sa tam vratim, no len keby spravili nieco s tym multitablingom
revo933
 
Príspevky: 13
Založený: Okt 2011
Poďakoval/li: 0 krát/2 krát
Karma: 0

Re: P*R Poker

Odoslaťod LukinoaNikina 05 Júl 2013 21:43

Jedna z najlepších herní v akých som hral len ten prevod stým ma trošku potrápili ale inác number 1 :poklona:
LukinoaNikina
 
Príspevky: 75
Založený: Júl 2012
Poďakoval/li: 4 krát/1 krát
Karma: -7

Re: P*R Poker

Odoslaťod Stanley VII 06 Júl 2013 11:49

Odpoveď sa ti ukáže hneď pri najbližšom tvojom logine, keďže účet už máš, podľa toho, čo si písal. ;)

pkr-poker-multitabling.jpg
pkr-poker-multitabling.jpg (144.16 ) Zobrazená 3403 krát


Ak bol problém len v chýbajúcej možnosti mať stoly pootvárané jeden vedľa druhého, ako je to bežne možné v iných herniach, tak už to problémom nieje :)

Ak by chcel P*R skúsiť niekto ďalší, odkaz na stiahnutie je v PokerPortal recenzii tu:
http://www.pokerportal.info/poker-herna/171/P*R-poker/

Hráči registrovaní na P*R cez odkaz na PokerPortali získavajú 30% rakeback.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Predchádzajúca

Naspäť na PKR Poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!