PFP 2013 - Final Day: Víťazom sa stal Ladislav Mokrý

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: PFP 2013 - Final Day: Víťazom sa stal Ladislav Mokrý

Odoslaťod DevilMayCry 08 Aug 2013 07:56

janobendik napísal:
AVG hrac v turnaji pouziva :pre urcenia spavneho miesta vturnaji a od toho sa hlavne odvija taktika v danom turnaji
- pri nastaveni hry v turnaji - s pomalou strukturou potrebujes sa hybat od 70% do 130% AVG pri nizsom alebo vyssom percente avg je potrebna zmena stylu hry v turnaji v turbo turnajoch je potrebne mat od 150-200% AVG pre predpoklad dalsej kvalitnej hry s moznostou rozohravky /push fold hru nepovazujen za kvalitnu cast turnaja/
-pri odhade sily superov /v pocte zetonov, nie hrou/ na inych stoloch. Je krajne neslusne /bohuzial caste/ vstat od svojho stola a ratat zetony hracom za inymi stolami!!!!! /hlavne na buble je to az okate!/ na to mas avg, a ak podla avg to nevies "citat" je to len a len problem hraca , nie veliciny co sa vola AVG
- v taktike urcenia momentalneho ciela v turnaji /pre pochop, hlavny ciel- vyhra, ciastocny- dostat sa do 2.dna, dostat sa ITM, na FT, na dalsie vyssie miesto FT.....

o tom ci mozem hrat kvalitnu hru s moznostou rozohravky si pocitam tiez cez BB a nie cez avg. Co ak je avg 100BB, ja mam pred sebou 50BB. Myslim ze to je este slusne hratelne pri turnaji s pomalou strukturou aj napriek tomu ze sa jedna len o 50% z avg a nespada to do tvojho intervalu. Rovnako pri turbe kde je povedzme 20BB (to som dal myslim ze este celkom dost) ja mam pred sebou 30BB co spada do tvojho intervalu ale s tymto stackom a rychlosti struktury uz cas na kvalitnu rozohravku moc nie je. Zahras jednu ruku ktora ti nevyjde podla predstav, blindy hore a hned si na 10BB. Cize s tym avg s tebou nesuhlasim.

Btw tie urazky ohladom smotanky a na kokote si si mohol odpustit aj to istym sposobom vykresluje hraca, potom sa cudujes ze co za antibendik forum to tu je....

Jojo uz ma karmu len -16, je nejake pravidlo ze sa zrusi ban ? :)
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: PFP 2013 - Final Day: Víťazom sa stal Ladislav Mokrý

Odoslaťod janobendik 08 Aug 2013 09:21

Devilmaycry - V tom konkretnom pripade by bolo uplne najspravnejsie prepocitavanie cez M , ale z dovodov rychlosti, ze sedite este na viacerych stoloch /pri vacsich turnajoch/, nepotrebujes si lamat hlavu prepoctami... skuseny hrac mrkne na avg a tam sa skryvaju vsetky pre neho potrebne info Inac netvrdim ze cez prepocet BB sa to neda urcit, da a mozno este presnejsie /cez M uplne presne/, ale je to zbytocne - to mas ako z info o pocte zetonov protihraca : v normalnom turnaji mi staci povedat ze ma okolo 5K, v bounty to potrebujem na zeton presne /koli bounty/. pri 30BB len proti blindom je jedine rozohravka, ist all je totalne :shock:
Devil, povazujes sa za tunajsiu smotanku??, kto nie, schuti sa zasmeje ak ano, trafena hus vraj zagaga....alebo tak nejako 8-)

Trgy ja tu najmenej prispievam, a tentokrat len na ziadost HappyLumpyho, /kedze so mnou hral :gl: a hadam este bude :pokerface:
Prekryvanie terminov: O Krpacove sme informovali este v januari, nas termin bol 1. a velmi dlho pred zverejnenim terminu MB, To ze Termin MB bol dany na Krpacovsky /zeby specialne??!! :evil: / je len a len chyba GV , ved tak aj dopadli /my sme mali plno :) /, ale mas pravdu je to velka skoda, skoda pre hracov!! Ja ak nieco robim pozeram na terminy na SK, Rozvadova, Ept, Montesina....
MS v CG budu uz coskoro na pokrovych strankach, so vsetkymi podmienkami s :) utaze Dopredu ti poviem, ze 1.semifinalove kolo /bude ich 5/ bude v KE 27.9. a finale bude 29.11 /takze sa v tieto terminy nezen :) /
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: PFP 2013 - Final Day: Víťazom sa stal Ladislav Mokrý

Odoslaťod trgy 08 Aug 2013 09:55

Dik, ze si si nasiel cas odpovedat aj mne, nie len Lumpymu :D Ja som to Krpacovo myslel skor na jesen- spominal si, ze este planujes urobit dalsie a MBA su 20-22.9. pricom je v Montesine vtedy tiez pekny turnaj. Takze som chcel vediet, ci uz ma "jesenne" krpacovo nejaky presny termin, aby som si vedel zladit kalendar, nakolko som o jeho prvom vydani pocul len tie najlepsie slova a ak bude moznost, tak by som sa tam rad pozrel.
trgy
 
Príspevky: 193
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 21 krát/35 krát
Karma: 2

Re: PFP 2013 - Final Day: Víťazom sa stal Ladislav Mokrý

Odoslaťod HaPpY LuMpY 08 Aug 2013 10:08

janobendik napísal:happy lumpy hlavne koli tebe :)
- nikdy v zivote som sa na ziadnej CG nestretol s udajom AVG, je to teda udaj len a len pre turnaje
- Turnaj : samotna hra /v zmysle ako dané , lepsie povedane tebe rozdane karty zahras, ci uz famozne , alebo ako ryba/..... :river:


dakujem za odpoved Janko...To co pises isto dava zmysel, nehovorim ze nie, no ja som mozno trochu, mozno trochu viac pribrzdeny a az tak som to nepochopil...Ty a zrejme aj ini hraci pouzivate AVG na zmenu stylu hry, nie je to mozno kontraproduktivne?...Vies, pisal si, ze radsej hras s lepsimi hracmi ako s horsimi, lebo lepsieho hraca skor uhras (nechcem podje..vat samozrejme, len mam take myslienkove pochody), no ja si myslim, ze lepsi hrac skoro hned zisti, ze sa riadis podla AVG a myslim, ze ta na tom stole bude nicit stale, ked budes mat 2xAVG alebo aj viac. Kedze nie si ochotny tocit uz QQ za plny stack proti nemu, to znamena, ze si moze dovolit skoro kazdy tvoj raise z neskorych pozicii popripade strednych 3betovat s any two trochu silnejsie, ci tlacit tvoj 3bet rovno all in a ty mu to budes zahadzovat, nakolko tvoja 4bet range, ci call all inu s tym, ze mas 2xAVG a viac a nechces to tocit bude isto neskutocne tight, vlastne skoro taka NITka, len KK a AA...Ak ti na toto neprisli doteraz a vyhraval si celkom slusne peniaze na turnajoch, tak to zrejme az tak dobri hraci nemohli byt, alebo je sanca, ze si bol neustale pod AVG a tym padom si hral svoju ovela lepsiu, mozno agresivnejsiu hru, ktora na nich platila.

Ako to tak po sebe citam, tak dufam, ze to ma hlavu aj patu, ze to dava zmysel, co som chcel napisat (mozno aj nie :) )

...Zhrniem to...Ja osobne mam pocit, ze nikdy nemoze clovek hovorit, ze sa mu lepsie hra s lepsimi hracmi ako s horsimi, kedze na horsieho hraca platia neskutocne jednoduche elementarne veci ako ABC poker, kde clovek asi ani premyslat nemusi. Ak ti opicka plati 3-4ty par a nezhodi na turne nic a podobne veci, tak jednoducho netvoris proti nemu skoro ziadne poty, ak to sam nemas, ale to ty isto sam dobre vies. To bol len taky maly priklad. Tento hrac ta moze porazit jedine, ked to spravi SETUP, alebo jednoducho na stastie, nic viac. Dobry hrac si ta bude vodit po stole neustale, ak zisti co hras (v tvojom pripade by to zrejme bolo to sustredenie sa na AVG, ktore ti prekukne dost rychlo si myslim).

To co tu pisem, je skor len z vlastnej skusenosti, kde som aj ja na zaciatku po roku, dvoch trval na tom, ze lepsie sa mi hra s dobrym hracom. Teraz to vidim inac samozrejme.

Zrejme som riadne odbehol od temy, ktoru som tu nahodil s tym AVG. Prepac, nebol to moj zamer, ako vravim, moje myslienkove pochody boli vzdy take cudne, rozsiahle, ci ako sa tomu nadava....Som ale rad, ze si mi odpovedal na moju otazku a snazil si sa mi to viac priblizit a zrejme aj dalsim hracom. Je uz len na ludoch, kto si z toho co zoberie. Ja osobne sa pokusim nad tym zamysliet a popremyslat, ci to ma ozaj taku vahu, ako sam tvrdis, ci je ozaj dobre menit styl hry na zaklade AVG v turnaji.

Este raz dakujem...vela stastia v dalsich turnajoch prajem.
HaPpY LuMpY
 
Príspevky: 87
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 62 krát/3 krát
Karma: 0

Re: PFP 2013 - Final Day: Víťazom sa stal Ladislav Mokrý

Odoslaťod ramzey 08 Aug 2013 13:19

Aj ja chcem celozivotny heater ako niektori :good:
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!