ZelTZN aka NLHE Soldier

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod matiapag 08 Aug 2013 12:23

tucniak napísal:
matiapag napísal:
haman napísal:skuste to porazat bez bonusov ;)


why? ked mam money zadarmo tak preco by som ich nebral? :)


[x] Irony missed :fish:


:oops:
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 08 Aug 2013 12:55

:D :D :D
Daaamn guys rozbiehanie sa s plynom je úplne najhoršia vec na svete. Pozriem shippuden, hodím do seba a obed, pozriem spoty a hodím sem nejaké handzn ;)
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod matiapag 08 Aug 2013 13:34

Zeltzn napísal::D :D :D
Daaamn guys rozbiehanie sa s plynom je úplne najhoršia vec na svete.


Ved ty pockaj, sa budes tesit vodicaku ako male decko :D
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 08 Aug 2013 13:56

Man ja som jazdil len chvíľu, lebo sme boli 4 a mali sme jazdiť hodinu => 15min na každého WTF? :D
Každopádne som si to megaužil a zajtra mám ďaľšiu jazdu :)
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod tucniak 08 Aug 2013 14:01

jazdu styria? to co je za budget autoskolu?:D
kym jeden jazdil ostatni museli tlacit ci ako? :ROFL:
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 08 Aug 2013 14:06

To len prvá jazda, rozbehnutie zastavenie :lol2:
Ostatní boli vo waiting liste :D Predstavoval som si to trochu ináč, ale tak whatever :D
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod matiapag 08 Aug 2013 14:09

tucniak napísal:jazdu styria? to co je za budget autoskolu?:D
kym jeden jazdil ostatni museli tlacit ci ako? :ROFL:


rovnako som to mal aj ja na prvej jazde, to len tak po takom parkovisku sme sa vozili a nic ine :) od druhej to potom bolo nuts :)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 08 Aug 2013 15:53

Dal som pár hand do fóra, hopefully sa okolo toho rozbehne nejaká debata. Keďže sa dostávam do 3betovaných spotov často, bolo by na čase, aby som ich začal hrať správne, keďže one time by som túto vec chcel robiť fulltime :)
Už si môžem pinknúť session, snáď nájdem pár hrateľných stolov 8-)

EDIT: Zmena plánu, FIFA13 FTW :vlade:
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 09 Aug 2013 01:54

2 days in a row som "zaryžoval"! Je to fajn pocit po xxxxxx dňoch vidieť aspoň obrysy svetla na konci tunela. Začínam nadobúdať väčšie sebavedomie vo svojej hre s každou postnutou rukou do fóra :)
Dnes som odohral 1756 rúk, no som spokojný aj tak. Kľudne by som mohol hrávať aj 2k+,ale radšej ten čas investujem do hand review a rozoberaniu zaujímavých spotov. Napríklad všetky spoty, ktoré som dnes postol, tak boli zo včerajšieho dňa. Snažil som sa vybrať zaujímavé spoty a zároveň také spoty, v ktorých som si nebol vôbec istý svojou play. Všetky to boli 3betované poty. To je imo najväčšia slabina v mojej hre. Niesom ešte veľmi stotožnený s textúrami boardov a mojimi ranges v spotoch, no postupne sa to imo dá aspoň trochu zlepšiť.
Ak budem dostávať takýto super feedback od chalanov aj naďalej, tak si myslím, že som schopný beatnuť NL50 aj na PS so solid wr a potom poskočiť na NL100 in few months (IMAGINE THAT!)
Ani si neviete predstaviť, akú mi poker robí radosť. Aj keď sa mi veľmi nedarí, tak neskláňam hlavu. Keď som videl niektoré moje grafy v HEMe, tak ma to neskutočne motivovalo makať na svojej hre. Veľmi ma baví rozprávať sa o spotoch, o rozličných lines, "nasávať" info a vzdelávať sa. Toto som v škole nikdy nenašiel. Vždy som všetko robil na silu, len aby rodičia boli spokojní. Ako každý (česť výnimkám) tam chodím s veľkou nechuťou a bez motivácie, pričom pri pokri je to presne naopak. Nie je to len moje hobby, ale je to forma zábavy, ktorou si môže človek zarobiť money. Čo viac si môže človek priať?
Idem si spraviť review z dnešného dňa a hopefully nájdem spoty, ktoré som zahral baaaaaaaaaad a postnem to tu, nech to tu prekvitá :good:

EDIT: Daaamn,našiel som 5 hands, get ready!
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 09 Aug 2013 17:04

Dnes 2. jazda celkom fajn. Už mi to išlo lepšie, dnes sme preraďovali do dvojky a fakt mi to išlo. Vychytal som pár leakov ako slabé stláčanie spojky a išiel som ako pán. No nabudúce si budem musieť vybaviť jazdy doobeda, lebo na obed/poobede to je peklo.
Konečne mám čas na session, idem si otvoriť stoly a trochu pohrať, nech mám zase čo postovať ;)
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!