ZelTZN aka NLHE Soldier

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 10 Aug 2013 02:10

Dnes to bola veľká bieda. Mal som veľké očakávania od dnešnej session. Veľa zlých hráčov na deep stoloch, musel som hrať up to 7/8 tables a nestíhal som si ani písať notes. Tí villaini tam hrali tak zle a tak exploitatívne,overly aggro atď. Mal som super pozície na stole, sedel som vždy za najviac deep fish, čo sa tvárila ako LAG. Ten frajer bol na takom godmode, že 250bb deep suckol v 4betovanom pote KK s A9s a 87o v TT v PF AI. Postflop čo hitoval, ani nehovoriac. Čakal som si niekoľko hodín na svoje spoty, snažil som sa vyhľadávať good spoty, veľa squeezovať a izolovať sa s nimi. V jednom momente som bol up almost 3BI, no na týchto deep stoloch to hneď vyfučí ešte pri takýchto hráčoch, kde som sa nebál zobrať trochu viac variančné spoty. Zajtra postnem nejaké ruky, teraz si idem niečo prečítať a spať.

Jeden z highlightov nočnej session

Spoiler:
Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em $0.10 Ante - 3 players - View hand 2279073
DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

BTN: $114.02
SB: $455.39
Hero (BB): $148.72

Pre Flop: ($1.05) Hero is BB with A :diamond: A :club:
BTN raises to $1.50, 1 fold, Hero raises to $5.50, BTN calls $4

Flop: ($11.55) 4 :heart: 8 :spade: J :diamond: (2 players)
Hero checks, BTN bets $108.42 all in, Hero calls $108.42

Turn: ($228.39) 3 :club: (2 players - 1 is all in)

River: ($228.39) Q :club: (2 players - 1 is all in)
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod ondoko 10 Aug 2013 08:56

imo chyba vysledok v spoileri :D cil neviem, jak dopadla :) ale osobne to tipujem na nieco ako T9o alebo Q8o :D
ondoko
 
Príspevky: 408
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 26 krát/63 krát
Karma: 5

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 10 Aug 2013 13:14

Neviem, prečo to nezobrazilo SD. mal T9s. Frajer po mne doslova hodí 250bb----Rozmýšľal som, kam pôjdem hrať NL50, keď vyclearujem bonus. Máte nejakých svojich favoritov?
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 10 Aug 2013 14:51

Tých notes je hrooooooozne veľa.. Ale musím sa prekonať, lebo s týmito hráčmi sa stretávam pomerne často na deep stoloch a keď na každého budem mať 30 notes, zjednoduším ich a spravím si z nich nejaké jednoduché a zrozumiteľné ready, tak budem crushovať souls :) Akurát mám ešte čas necelé 2.5h, dovtedy si musím spraviť tie poznámky a zjednodušiť ich. Ptm si pôjdem zahrať trochu futbal s chalanmi a večer môžem začať crushovať retardov na deep stoloch.

Niekedy rozmýšľam, či má zmysel stále meniť tie herne kvôli FDB. Keď po každom vyclearovaní v herni idem do ďaľšej, tak nikdy nebudem mať na tých hráčov dostatočnú vzorku a ready, aby som to nejakým spôbosom mohol využiť. Na PS ma to v celku baví, aj keď hrám väčšinou proti nejakým regom/regfish/lagom, tak sa aspoň dostávam do tony zaujímavých spotov. Akurát som sa pozeral na môj bonus status v PS a už som vyclearoval celý bonus, takže je na čase začať nad touto vecou rozmýšľať.
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod nabokow 10 Aug 2013 15:52

vymyslas furt :)
si otvor pokerscout a mozes zacat riesit

ipoker si skusal, s trafficom na nl50 si nebol spokojny - kopa non std stolov
(aktualne bezi 11 stolov nl50, z toho len 5 stolov s minimalnym buyinom 50bb+)

FTP ma slusny pocet NL50 stolov, no nie v kazdu hodinu -od 19teho tam je build your bonus promo: http://www.fulltiltpoker.com/promotions ... your-bonus

8***oker - slusny traffic, kopa retardov. minusy cap 6 stolov, otrasny support, currency conversion, rake cap 4 bucks, v podstate no rakeback az na pripadny deposit bonus

Party - tam by siel hrat asi len blazon momentalne

Microgaming - nulovy NL50 traffic

ine herne verim netreba ani spominat

hint:
zostat na stars
or FTP
or hrat na FTP a 888 zaroven
Obrázok používateľa
nabokow
 
Príspevky: 923
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 213 krát/105 krát
Karma: 9

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 10 Aug 2013 16:09

iPoker nechcem ani vidiet,ble
rozmyslal som na FTP, ze by som mixoval FTP a PS.
8***oker nechcem ani vidiet. ta exchange je strasna + rake je mega, aj ked zlych hracov tam je kopa
party never ever. segregacia + kazdy mesiac si vsetci mozu menit nicky
microgaming ee

Posledná možnosť je OnGame Network. Pozriem si koľko sa tam hrá stolov na NL50, zistím nejaké akcie a posúdim, či bude lepšie zostať na PS alebo začať mixovať.
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod nabokow 10 Aug 2013 16:34

no presne ako si napisal :) 888 by sa dalo mozno vazovat, ak by si si zalozil usd ucet v banke
ongame 7 day avg 375 hracov :lol2:

ja napriklad do 18teho chcem dat gold status na stars a potom idem na FTP na ten bonus. zdalo sa mi FTP aj slightly softer, mozno nie co do velryb, ale vela weak regs (hral som nl10 a trochu nl25 len sice)

len co pozeram lobby, tak niektore dni na tvojich stakes NL50 je tak 10 stolov, niekedy 25 :D tablescanner ftw

momentalne posledne mesiace akosi nie je z coho vyberat, par sieti umrelo, ostatne sa este viac dojebabrali :)
Obrázok používateľa
nabokow
 
Príspevky: 923
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 213 krát/105 krát
Karma: 9

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 11 Aug 2013 01:04

Ja by som mal dať platinu bez problémov tento mesiac na starsoch a udržať si ju by nemal byť už najmenší problém :)
Good idea, mám stiahnutý table scanner, najväčší čas to využiť :)
Idem si pozrieť tie handy, čo mám poznačené a niečo sem shipnem :)
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod stanley100 11 Aug 2013 14:10

skus P*R, i ked co sa tyka viacstolovych sessions to nie je bohvie co, ale tak tie ryby,to je sila...hlavne pocas vikendu.
stanley100
 
Príspevky: 194
Založený: Jan 2008
Poďakoval/li: 17 krát/14 krát
Karma: 0

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 11 Aug 2013 14:21

ja som hraval na P*R tie 12cent giveaway SNG, to bolo epic :lol2: :lol2: :lol2: Celý stôl preflop do AI s trashom a zrazu som dostal do HU a už som mal istých pár cenťasov :D
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!