ZelTZN aka NLHE Soldier

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod matiapag 11 Aug 2013 19:27

Paradise poker/Poker heaven (boss media)? :) Prekakal som tam volakedy NL10 BR co som mal, lebo som sa zle adjustol, kvoli tomu, ze tam bolo najviac fishy pole na svete, vacsinu casu som mal na NL10 stale 4 stoly s AVG VPIP cez 40, ale hra sa tam 5max. Ale je tam fajn FDB + RB, takze som to tiez zvazoval :)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod nabokow 11 Aug 2013 19:51


Za tento príspevok od nabokow poďakovali :
matiapag
Obrázok používateľa
nabokow
 
Príspevky: 923
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 213 krát/105 krát
Karma: 9

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Stanley VII 11 Aug 2013 19:58

Na Ongame je teraz 11 stolov NL50 :)
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod matiapag 11 Aug 2013 20:18

nabokow napísal:boss network je v podstate mrtva:
http://www.pokerscout.com/SiteDetail.as ... =110326308


thx, aj tie commenty ma presvedcili, ze tadial cesta nevedie :D
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 11 Aug 2013 20:26

Ako sa tak pozerám, tak môžem byť spokojný na PS :) Mám tam OK rakeback, dobrú tableselekciu, slušný traffic a top soft. A takmer v každej hodine viem nájsť 4-6 dobrých hrateľných stolov, čo viac? :vlade:
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 12 Aug 2013 00:49

Dnes som odohral opäť slušný objem ==> almost 2.5K hands. Počas session sa cítim stále komfortnejšie, mám viacej readov, stats a toto analyzovanie spotov mi mega pomáha. Je to imo super way, ako napredovať okrem samotného grindu. Dnes som bol dosť unlucky, mohol som skončiť deň aj +6 a viac BI, no aj tak som zakončil dnešok +3BI a som spokojný. Poker ma neskutočne baví a som schopný za tým sedieť veľa hodín a vkuse hrať a analyzovať hru.
Môj postoj sa k pokru dosť zmenil oproti ostatným mesiacom, kedy som hral veľmi málo a vôbec som neanalyzoval spoty a nepostoval ich nikam. Vyhováral som sa, ako to nejde, aký som unlucky, ako zle runujem. Pritom som nespravil žiadnu robotu na vyše,aby sa to otočilo. Odkedy som začal postovať, cítim dosť veľké zlepšenie vo svojej hre. Imo mojim najväčším leakom je BvB hra. Imo tam dosť overbluffujem a barrelujem príliš často a neviem give-upnúť, proste si niesom istý. Mal som tam dnes pár takých spotov, tak ak si s nimi nebudem vedieť rady sám, tak nejaký 1-2 sem shipnem.
Takto happy som už dlho nebol. Mám veľmi dobrý pocit z toho, že sa tomu snažím venovať všetok voľný čas, čo mám a imo to nepotrvá dlho a vysekám sa z toho DS a hopefully budem môcť postnuť za pár týždňov nejaký sexi graf :)

Damn zabudol som, ako sem shipnúť video z youtube, aby tu nezobrazovalo link, ale normálne bolo vidno, čo je to za video, lebo [youtube]link[/youtube] nefunguje :oops:
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 13 Aug 2013 03:43

Akurát som si dopísal notes (zase 100 spotov poznačených). Budem s tým musieť niečo urobiť. Počas session si nestíham písať poznámky, lebo tableselectujem až dokým nemám dobré stoly a je to dosť piplačka. Keď človek potom odohrá 2k rúk, tak sa to na tom odzrkadlí. Nemyslím to tak, že by som sa nejakým spôsobom nedokázal sústrediť v spotoch, ale tie poznámky si proste vždy musím písať po session. Všetko totižto záleží od toho, aké sú dobré stoly. Ak sú fakt dobré, tak som ochotný 7-8 tablovať a po session si písať notes, niekedy keď ich je menej, tak mám menej roboty s tými notes. To písanie notes mi nejakým spôsobom tak veľmi nevadí, keď si ich píšem az po session, aj keď je toho tona. Pustím si Pain Invasion Arc | Nagato's Story (Naruto vs Pain) a ide to ako po masle :D Asi si nechám v tom takýto systém, aký mám.
Btw dnešný deň som opäť skončil +3BI, takže to naberá správne obrátky. Mám super pocit zo svojej hry.

Mám poznačených 6 zaujímavých spotov, ktoré sa mi už teraz nechce rozoberať. Zajtra sa na ne pozriem a poprípade ich sem postnem. Už teraz sa teším na feedback. Imo toto analyzovanie je total OP, keď sa mi tu k hande dokážu vyjadriť aj MSNL regovia, takže by bola veľká chyba to nevyužiť.
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod WolfiKxx 13 Aug 2013 07:41

ja to robim tak isto... ked nestiham tak v PT4 si oznacim ze tato handa ide na riewiev a z toho potom robim notes ;)
Obrázok používateľa
WolfiKxx
 
Príspevky: 1285
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 165 krát/42 krát
Karma: 7

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Stanley VII 13 Aug 2013 09:05

Zeltzn napísal:... lebo [youtube]link[/youtube] nefunguje :oops:


Malo by to takto fungovať, normálne skopíruješ celý odkaz z url videa a šupneš to medzi tie tagy. Skús to tak, ak ti to nepôjde, tak skúsim ten príspevok zeditovať tak, aby išlo, ale takto to funguje v ostatných príspevkoch.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 13 Aug 2013 13:33

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=3qo-KdQAJE8[/youtube]
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Google [Bot] a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!