ZelTZN aka NLHE Soldier

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 16 Aug 2013 14:51

Napriek tomu, že som včera pozeral asi 5h replayov sc2, tak som dal asi 2.5k hands :D Pozrel som si nejaké finále s Poltom, ktorý to teraz ownuje ako boss. Swipe vo finále Jaedonga 4-0, to už niečo znamená :D Btw ak máte nejaké sick sety, tak mi ich kľudne shipnite do ss :)
Dnes som dal platinu na PSGY, takže dnes/zajtra mám trochu voľno od grindu. Pozriem nejaké video od TLN,Matuska a už mám z 3/4 spravený tréningový plán od Grega Plitta (The Truth,haha ako Paul Pierce :lol2: ) V poslednej dobe som bol dosť lazy, čo sa týka cvičenia a doobedea/poobede aj tak veľa nehrám. Btw nepoznám človeka, ktorý dokáže tak motivovať, ako Greg. Je to úplný boss.
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 17 Aug 2013 01:51

Spoiler:
Results.png
Results.png (145.97 ) Zobrazená 2702 krát

Niekedy rozmýšľam, či to má ešte zmysel a či mám vôbec na to. No poker no cry
Raz sa to uz musi zmenit..goooood. Pripada mi, ze uz nedokazem viac makat a vysledky stale nejakym sposobom neprichadzaju. je to dost demotivujuce. Kazdopadne musim vydrzat a ked to raz pretrhnem, tak budem stat s rukou hore s pocitom championa, ze som to nevzdal :)
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod matiapag 17 Aug 2013 08:20

chces aj gate prehrat kym ma posluchnes a zlezies dole? :)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod nabokow 17 Aug 2013 08:57

30k ruk sice nie je ziadna vzorka, ale uz davno by som hral NL25
Obrázok používateľa
nabokow
 
Príspevky: 923
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 213 krát/105 krát
Karma: 9

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod haman 17 Aug 2013 12:03

sa mi zda, ze to beries prilis emotivne. 1 den si kral, vsetko vychadza, pozeras motivacne videa (na toto by som sa vykaslal ja osobne, alebo tomu nedaval az taku vahu), ides na najlepsej vlne. 2.den je vsetko zle, nic sa nedari, chces s tym skoncit. A takto dookola. Trosku nadhladu a odstupu tomu daj. si winning hrac, takze to pojde. :gl:
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 17 Aug 2013 13:28

nabokow napísal:30k ruk sice nie je ziadna vzorka, ale uz davno by som hral NL25

tiez dovod? zato, ze zle runujem, tak mam ist na NL25? Vobec nerespektujem tento limit.
Spoiler:
results.png
results.png (119.23 ) Zobrazená 2647 krát

a co tato vzorka? :oops:

matiapag napísal:chces aj gate prehrat kym ma posluchnes a zlezies dole? :)


keby som mal pocit, ze som horsi ako oni, tak zleziem dole. Nie, ze by som mal velke ego, ale verim svojej hre a ked sa pozeram na druhych, ako overplayuju jednu hru za druhou, tak nemam taky zly pocit z toho, samozrejme az na ten run.

haman napísal:

Neberiem to tak, ale ked sa pozriem na ostatnych hracov z NL50, tak som jeden z tych, ktory najviac maka imo.
Nepisal som ani ze chcem skoncit. Len ma to uz proste sere, ked sedim na stole s 5 "regmi", z ktorych ma napr jeden BTN steal 99% ft3b 85% a podobnými, ktorý to hrajú úplne zle a ja sa len prizerám, ako im odovzdávam bbs v spotoch, kde som velmi vysoko vo svojej range.
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod matiapag 17 Aug 2013 14:13

Ze hras vela a makas na sebe je super. Dalsia vec su ozaj vysledky, ten graf je dost zle na tom.. Musis si aj uvedomit, ze aj ked su ti regovia taki zli, tak stale su to regovia, je to stars, je ich tam vela a neverim, ze sa tam da mat winrate nad 5/100 ked to hras semi-optimalne=tak, ako to hra vacsina regov tam. A ako sme zistili z tych EV-calculatorov, ktore tu prednedavnom boli postnute, tak pri takejto winrate mozes mat fakt sick downswingy a jedine, co mozes proti tomu spravit je, ze sa budes snazit svoju winrate dokopat na vrchol, aby boli tie swingy co najmensie.. A podla mna "ucit sa" mozes aj na nizsom limite a prist na tento vyssi s rozsiahlejsimi vedomostami a lepsie pripraveny :)

Proste podla mna fakt, ze mas na to BR, nie je dostatocny na to, aby si ten limit hral, aj ked je to mozno swingom, aj ked ta vzorka je fakt dost velka uz a myslim, ze sa zhodneme, ze to nebude len badluckom :)

Ine by bolo, keby si na takejto vzorke prehral povedzme 10BI alebo bol BE, ale ty si za dost vela ruk prehral dost vela, chapes, co chcem povedat :)

So svojimi vedomostami a s primeranym stastim musis NL25 crushovat, mozes tam hrat donemoty s tym, ze sa nemusis bat prehravania + rebuildnes roll + naberies spat sebavedomie, podla mna je to fit sposob, ako sa dostat do starych kolaji :)

:gl:
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod nabokow 17 Aug 2013 16:03

tak stale si -5bb/100 aj na tej trochu vacsej vzorke, asi to nebude cisto len zlym runovanim...ten objem 70-80k ruk je tak mesacna vzorka, sice stale pomerne mala, no si na nej -40BI...

je pekne, ze nerespektujes limit a si lepsi ako ostatni na nom, ale vysledky after rake to nepotvrdzuju...

mozno sa teraz mylim, ale tvoj blog sledujem uz dlhsie a vzdy mam pocit, ze dobehnes na nejaku hernu, aby si clearoval FDB a vyberies si vzdy limit, na ktorom mas negativny winrate (ci uz party NL25 kedysi, ipoker NL50, teraz P****Stars), bez toho, aby si skusil dat nejaku tu vzorku na limite nizsom, aby si zistil, ci to vlastne beatujes tam (kopa supernov hra na stars NL25, ci dokonca nizsie, nevidim v tom ziadnu hanbu) - mozno zistis, ze si vlastne momentalne len b/e or marginal winner na NL25, ak by si si to 2 tyzdne pinkol.
Obrázok používateľa
nabokow
 
Príspevky: 923
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 213 krát/105 krát
Karma: 9

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod sudden 17 Aug 2013 18:02

Zeltzn napísal:
nabokow napísal:30k ruk sice nie je ziadna vzorka, ale uz davno by som hral NL25

tiez dovod? zato, ze zle runujem, tak mam ist na NL25? Vobec nerespektujem tento limit.


Suhlasim s chalanmi, ze movedown by bol celkom vhodny v takejto situacii. Hlavne ak nemas nejaky velmi solid roll (50BI+ podla mojich kriterii na tychto limitoch). Je dobre mat stanoveny nejaky stoploss na tom limit aj so solid rollom (ktory by si uz davno hitol) pretoze nechat na nejakom limite napr. 2/3 rollu a potom ist frustrovany rebuildovat nizsie nie je moc prijemne. Ovela lepsie sa hra ked zlezies nizsie aspon na chvilu, vyhras tam par BI a mozes sa zase rychlo vratit naspat vyssie. Samozrejme ak by sme mali dokonaly mindset tak by to nebolo potrebne, ale zatial nikoho s dokonalym mindsetom nepoznam :D Ono to nie je len o tom ci si dost dobry skillwise na to aby si mohol ten limit hrat a ci mas dostatocnu confidence. Nejaka psychicka pohoda je tiez dolezita a viem z vlastnych skusenosti, ze ta sa dost tazko udrziava ked niekde dropnes 45BI :) Podla mna je proste lepsie zliezt nizsie skor nez kym ta do toho dotlaci bankroll v takychto extremnych pripadoch.

matiapag napísal:stale su to regovia, je to stars, je ich tam vela

Na stars je vela regov, ale je tam aj najviac fishi, proste velky pool + najnizsi rake zo vsetkych herni, takze pri dobrej tableselection si myslim, ze sa tam bude dat dosahovat slusna winrate ako kdekolvek inde na tychto stakes.

nabokow napísal:(kopa supernov hra na stars NL25, ci dokonca nizsie, nevidim v tom ziadnu hanbu)

Tak zase kopa z nich su proste nerozmyslajuci rakeback masstableri imo, ktorych v akomkolvek rozvoji brzdi prave to nahananie supernovy. To len tak btw :)
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 17 Aug 2013 18:06

sudden napísal: nabokow napísal:(kopa supernov hra na stars NL25, ci dokonca nizsie, nevidim v tom ziadnu hanbu)


Tak zase kopa z nich su proste nerozmyslajuci rakeback masstableri imo, ktorych v akomkolvek rozvoji brzdi prave to nahananie supernovy. To len tak btw :)


Supernovy su po fish najhorsi hraci na stole btw.
Damn zase aby som ziskaval ruky a staty,ready,noty na superov na NL25. Not that shit again :D Akurat som zalozil thread na zaujimave ruky, co si vyfiltrujem a budem to tam shipovat, nech to je vsetko na kope. Hopefully to prebehnem do 2 hodin a potom mozem ist grindit
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!