matiho blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: matiho uNL journey :)

Odoslaťod 1886er 27 Aug 2013 21:20

WolfiKxx napísal:kolko musi urobit reload aby som mal narok na plny bonus ?


600usd
Obrázok používateľa
1886er
 
Príspevky: 995
Založený: Okt 2010
Poďakoval/li: 197 krát/125 krát
Karma: 15

Re: matiho uNL journey :)

Odoslaťod matiapag 29 Aug 2013 12:00

Existuje nejaka stranka, ktora zaznamenava CG results podobne ako ptr.com? Lebo tam neviem najst vacsinu hracov..
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: matiho uNL journey :)

Odoslaťod matiapag 31 Aug 2013 09:05

August sa mi bude tazko sumarizovat, myslel som, ze po menej vydarenom juli to bude lepsie, imo nic take sa nekonalo a vysledkovo sa nadalej trapim. Pokrocila ale moja hra aj mindset, jediny problem mam s nedostatocnou motivaciou hrat, ked sa nedari - ten ale odstranim tym, ze sa nebudem pozerat na vysledky :) Overall som z bonusov nieco pluse, z hry BE, odohral som okolo 45k ruk, cize s objemom uz problemy nemam ako kedysi, len kedysi som s mensim objemom robil ovela vacsie $ :D Posledny tyzden som ale uz vobec nehral, sem-tam som si pinkal zoom aby som doclearoval do konca mesiaca FDB co sa mi aj podarilo a teraz si vacsinu z toho vytiahnem a potesim sa novym nexusom :) Aj ked ozaj tie winnings nie su bohvieake, tak si myslim, ze som tieto dva mesiace celkom makal a hadam si aj zasluzim :) V septembri som este 3 tyzdne doma, ale to sa budem dost venovat frajerke, no aj tak predpokladam, ze budem mat na poker dost casu budem sa hlavne snazit zamakat na svojej hre, lebo k tomu mi motivacia nechyba. Tiez ked budem chodit do skoly, tak sa uz tesim, ze budem mat kopec priestoru na analyzu/vzdelavanie vo vlaku, co teraz odkladam celkom dost a radsej hram. Konci mi subscription na DC, ale stiahol som asi vsetky CG videa za posledny rok, ktore som nasiel + nejake theorem, tak budem mat co robit, ked sa mi nebude chciet/dat hrat.

Asi si odteraz budem ale davat kratkodobejsie ciele, lebo fakt mam problem aby mi tak dlho (mesiac) vydrzala motivacia, mozno aj tak budem updatovat blog (tyzdenne). Tento tyzden toho uz asi vela neodohram, maybe zajtra nieco, takze na buduci tyzden si urcite chcem prejst pooznacovane spoty v HEMe, nadalej nepozerat na vysledky a crushnut uz konecne tu pojekakanu desiatku :D

och, aby som nezabudol trosku placu, tak som za tieto dva letne mesiace 25BI pod EV, to len tak naokraj :) Ale keby sa k tym 25BI aspon troska priblizim, tak by sa hned na tie grafy lepsie pozeralo :)

:gl:
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: matiho uNL journey :)

Odoslaťod matiapag 10 Sep 2013 12:30

Nie som si isty, ci to nie je proti pravidlam fora, ale tak niekedy sa tu bezne prezentoval no deposit bonus od pokerstrategy, pricom pokerportal z toho vtedy tiez nic nemal a mohlo sa to bezne zaciatocnikom odporucat ako dobry startovny kapital, tak hadam ma tu nezabanujete ked dam do pozornosti, ze na partypokri sa cez jednu cesku odnoz zahranicnej stranky (pokerňjúz.cz) da ziskat no depozit 50$ bonus. (20$ no depozit + 30$ po nahrati urciteho poctu bodov). Ofc to plati iba pre novych hracov.

Ak tym niekomu pomozem tak budem rad :) Ak porusujem pravidla fora, tak ma prosim nezabanujte ale vymazte len tento post a pripadne sa mi povyhrazajte do sprav :oops:

:gl:
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: matiho uNL journey :)

Odoslaťod matiapag 17 Sep 2013 12:13

Prichadzam sem dnes s jednou radou pre zaciatocnikov (s dostatkom volneho casu). Spozoroval som to na sebe, skusil som aplikovat a zatial mam len pozitivne vysledky :)

UKONCITE SESSION AKONAHLE VAS NIECO NAHNEVA (vytoci, nepotesi, zarmuti, etc). Dlho som skusal, aka je idealna dlzka session, kazdy hra rozdielne, kazdy ma ine predpoklady (imo ale nikto nech mi netvrdi, ze sa dokaze 100%ne sustredit dlhsie ako 45-60 minut). U mna obycajne pride upadok pozornosti po 30-35 minutach, vtedy som najnachylnejsi na tilt. Ale niekedy sa proste stane, ze si sadnem k stolom a za 100 ruk ma 3x ludia suckoutnu a je iba velmi malo dni, ked sa cez to dokazem s usmevom preniest (rozumej dni, ked mam hotrun ako prasa :D). Bolo mi ale "blbe" ukoncit session po 15 minutach, ved to ani nie je session. Ale potom som sa zamyslel, ze preco by som neukoncil? Sanca, ze tie beaty zanechaju na mojej hre nasledok je velmi velka a preco hrat 45 minut nejakej B-Cgame, ked mozem ukoncit session po 15 minutach A-game a sadnut si za stoly znova po nejakej dobe opat s A-game. Opakujem, pre niekoho, kto ma vyclenene na poker 2 hodiny denne toto asi nie je aplikovatelne, ale pre nejakych rekreacnych hracov, ktori si sadnu k stolom hocikedy, nic ich netlaci a nenahana to vrele doporucujem, aspon vyskusat! Pokial nemate problemy s tiltom (ten, kto si to mysli, nech hodi kamenom ;) ) tak to mozno az taky problem nie je. Ja osobne tiez netiltujem takym sposobom, ze by som zacal hrat o 2 limity vyssie aby som to "dohnal", resp. zacnem gamblit alebo tak. Ale je mi jasne, ze nech by som sa to snazil zakryt akokolvek, tak tie nasledky na moju hru to ma (a som presvedceny, ze vacsina ludi, ktori tvrdia, ze to nasledky na ich hru nema, su si toho nie vedomi alebo umyselne klamu..).

Ofc neexistuje ziaden vzorec, kolko BI musite prehrat, kolko ruk a pod. Napriklad mna dokaze rozhodit, ked ma suckne ryba a odide od stola. V takych situaciach momentalne hned koncim session, este pred tym, ako by som mohol odohrat dalsie ruky, pretoze potencial na ich missplaynutie sa zniekolkonasobi u mna :) A to si nemyslim, ze som nejaka extra labilna povaha, vo vseobecnosti som pomerne salamista, od penazi som odosobneny maximalne a necitim krivdu, ked prehram XY buyinov ("uaaa, co vsetko som si za to mohol kupit!"). Tiez ale nie som ziaden mindset genius, ktory ked obetuje tej hre hromadu casu, usilia a aj penazi a nedostavi sa patricny uspech, tak ostane uplne pokojny a hra donekonecna uplne bezchybne (v ramci vedomosti/schopnosti/moznosti).

Vravim, skuste to, mozno budete prekvapeni a mozno to ziaden efekt nebude mat, mne osobne to velmi vyhovuje a hoci aj vdaka tomuto pristupu (a faktu, ze nemam cas/chut hravat momentalne), som odohral tento mesiac uplne smiesne volume, tak som nahral uz skoro tolko, co za cely jul+august dohromady ;)

Za tento príspevok od matiapag poďakovali - 2:
kapor, vlade
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: matiho uNL journey :)

Odoslaťod Zeltzn 17 Sep 2013 14:02

Mne sa osvedčilo zase nemať winnings v HEMe. Celý mesiac grindíš,hráš a až na konci mesiaca zistíš,ako na tom vlastne si. Samozrejme, že niekedy tušíš, že bleeduješ, ale pokiaľ to nevidíš na grafe, tak to až tak nebolí :)
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: matiho uNL journey :)

Odoslaťod matiapag 17 Sep 2013 14:11

Zeltzn napísal:Mne sa osvedčilo zase nemať winnings v HEMe. Celý mesiac grindíš,hráš a až na konci mesiaca zistíš,ako na tom vlastne si. Samozrejme, že niekedy tušíš, že bleeduješ, ale pokiaľ to nevidíš na grafe, tak to až tak nebolí :)


Ved toto som tu riesil minuly mesiac, aj ty vies, ako dlho som tak hral ze som sa tam nepozeral a tiez to tak budem robit nadalej :) A prave pre tie situacie, ked "vies, ze bleedujes", je vhodne to ukoncit hned :) Dlhodobo ked sa ti nedari, tak o tom nemusis vediet vdaka tomu, ze nevidis winnings, kratkodobo zasa ked mas pocit, ze sa nedari a ze by to malo ovplycnit negativne tvoju hru mozes pouzit to, co som opisoval vyssie :)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: matiho uNL journey :)

Odoslaťod Zeltzn 17 Sep 2013 14:31

mne to zatial stacilo tak, ako som pisal vyssie. Taky radikalny sposob mne nevyhovuje, lebo nevydrzim negrindit a robit nieco ine (menej produktivne :D)
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: matiho uNL journey :)

Odoslaťod matiapag 04 Nov 2013 21:22

Skusal som updateovat HM ale aj tak mi importuje jednu ruku dozadu na swap pokri na pacificu. Ma to tak byt alebo sa to da nejako? Help pls :) mam HM1
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: matiho uNL journey :)

Odoslaťod vlade 05 Nov 2013 01:21

Skusal som pohladat nieco, ale nenasiel som nic (iba to ze je to snap namiesto swap)

Inak to ze to importuje jednu ruku pozadu je problem, ved to si ani nevsimnes, ci ano?
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!