Slovák Štefan Vágner na finálovom stole Main Eventu EPT Londýn!!!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Slovák Štefan Vágner na finálovom stole Main Eventu EPT Lond

Odoslaťod TomMolivan 12 Okt 2013 21:08

jakali napísal:nie, ale nebudem fandit niekomu kto hra zle len preto ze je slovak :D


aj keď sa to nutne nemusí týkať tohto prípadu, toto je snáď tá najkrajšia myšlienka, akú som kedy na tomto fóre čítal :)
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Slovák Štefan Vágner na finálovom stole Main Eventu EPT Lond

Odoslaťod trgy 12 Okt 2013 22:06

To ako hra, nemusi mat vplyv na to, ci mu fandim alebo nie. Bol by som radsej, keby to vyhral on. Mozes mat svoje oblubene druzstvo, ci pokroveho hraca a fandit mu a byt rad, aj ked vyhra s lepsim superom. O tom je podla mna fandenie.
trgy
 
Príspevky: 193
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 21 krát/35 krát
Karma: 2

Re: Slovák Štefan Vágner na finálovom stole Main Eventu EPT Lond

Odoslaťod 1zart1 13 Okt 2013 12:51

TomMolivan napísal:
jakali napísal:nie, ale nebudem fandit niekomu kto hra zle len preto ze je slovak :D


aj keď sa to nutne nemusí týkať tohto prípadu, toto je snáď tá najkrajšia myšlienka, akú som kedy na tomto fóre čítal :)


Vy ste este nikdy nefandili nasim futbalistom, hokejistom, ... ked hrali so silnejsimi supermi? Akože fandite iba aktualnym majstrom sveta a nikomu inemu????????

Za tento príspevok od 1zart1 poďakovali :
sudden
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

Re: Slovák Štefan Vágner na finálovom stole Main Eventu EPT Lond

Odoslaťod miuko81 13 Okt 2013 13:19

TomMolivan napísal:
jakali napísal:nie, ale nebudem fandit niekomu kto hra zle len preto ze je slovak :D


aj keď sa to nutne nemusí týkať tohto prípadu, toto je snáď tá najkrajšia myšlienka, akú som kedy na tomto fóre čítal :)


:shock:
Slalom 2013
Pos. Points
1. Mikaela Shiffrin 688
2. Tina Maze 655
3. Veronika Velez-Zuzulová 500
4. Frida Hansdotter 435
5. Tanja Poutiainen 354

chcel som tej zuzulovej fandit tento rok v slalome, ale asi to prehodnotim :good: podla jej vysledkov si to nezasluzi
miuko81
 
Príspevky: 25
Založený: Okt 2011
Poďakoval/li: 2 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Slovák Štefan Vágner na finálovom stole Main Eventu EPT Lond

Odoslaťod 1zart1 13 Okt 2013 14:08

miuko81 napísal:
TomMolivan napísal:
jakali napísal:nie, ale nebudem fandit niekomu kto hra zle len preto ze je slovak :D


aj keď sa to nutne nemusí týkať tohto prípadu, toto je snáď tá najkrajšia myšlienka, akú som kedy na tomto fóre čítal :)


:shock:
Slalom 2013
Pos. Points
1. Mikaela Shiffrin 688
2. Tina Maze 655
3. Veronika Velez-Zuzulová 500
4. Frida Hansdotter 435
5. Tanja Poutiainen 354

chcel som tej zuzulovej fandit tento rok v slalome, ale asi to prehodnotim :good: podla jej vysledkov si to nezasluzi


Rozhodla sa radšej vynechať sezonu a potrhala si vazy v kolene, potvorka :wall:
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

Re: Slovák Štefan Vágner na finálovom stole Main Eventu EPT Lond

Odoslaťod yegon 13 Okt 2013 15:51

1zart1 napísal:
TomMolivan napísal:
jakali napísal:nie, ale nebudem fandit niekomu kto hra zle len preto ze je slovak :D


aj keď sa to nutne nemusí týkať tohto prípadu, toto je snáď tá najkrajšia myšlienka, akú som kedy na tomto fóre čítal :)


Vy ste este nikdy nefandili nasim futbalistom, hokejistom, ... ked hrali so silnejsimi supermi? Akože fandite iba aktualnym majstrom sveta a nikomu inemu????????


Ked tvoj oblubeny klub je FC Barcelona tak mozes fandit im ked hraju proti nejakemu slovenskemu vyberu? Nemam absolutne nic proti Stefanovi Vagnerovi a gratulujem mu k jeho uspechu a moj koment sa jeho vobec netyka. Len ma vzdy udivuje to ze sportovci a sportove kluby ktorym fandis su podla vacsiny ludi jasne stanovene a pevne dane tym kde sa clovek narodil :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Slovák Štefan Vágner na finálovom stole Main Eventu EPT Lond

Odoslaťod WNT 14 Okt 2013 22:32

TomMolivan napísal:
jakali napísal:nie, ale nebudem fandit niekomu kto hra zle len preto ze je slovak :D


aj keď sa to nutne nemusí týkať tohto prípadu, toto je snáď tá najkrajšia myšlienka, akú som kedy na tomto fóre čítal :)

ale tak ved to je stara znama vec ze vsetci slovaci co sa dostanu na FT EPT to hraju uplne na pi....
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: Slovák Štefan Vágner na finálovom stole Main Eventu EPT Lond

Odoslaťod TomMolivan 15 Okt 2013 01:05

Pche! A keby len Slováci!
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Slovák Štefan Vágner na finálovom stole Main Eventu EPT Lond

Odoslaťod Zajacekk 15 Okt 2013 03:43

yegon napísal:Len ma vzdy udivuje to ze sportovci a sportove kluby ktorym fandis su podla vacsiny ludi jasne stanovene a pevne dane tym kde sa clovek narodil :)


V dnešnej dobe sa rozrastá nový typ fanúšikov, ide o tzv. novodobých alebo moderných fanúšikov. Rozdiel medzi nimi a klasickými (resp. oldschool) fanúšikmi je jasný.

Napríklad klasický fanúšik, napríklad bláznivý Zajo zo Žiliny vyrastal v Žiline, na futbal chodil s otcom, dávnejšie aj starým otcom už od bábätkovských čias, na tribune si našiel kamošov, cíti sa tam dobre, nevie si predstaviť, že by teraz fandil niekomu inému ako Žiline a to aj keby hrali 4.ligu. Zároveň je však Zajo aj Slovák, hrdý na svoju krajinu a preto fandí aj tímom či jednotlivcom, ktorí reprezentujú Slovensko vo svete, fandil Petržalke, Trenčínu, Košiciam, Trnave, Slovanu, proste každému, kto hral v európskych súťažiach a reprezentoval tak nie iba svoj tím, ale celé Slovensko.

Aj keď Zajo nie je nejaký playersvk v pokri, tak vie a súhlasí s názorom, že na Slovensku máme aj lepších hráčov ako je Štefan Vágner, no keďže Štefan hájil farby Slovenska na prestížnom európskom turnaji, tak mi to nedalo a dokonca aj s frajerkou sme sledovali stream a fandili mu. Prišli mi dosť divné útoky na jeho adresu, ok keď mu nefandím, tak nefandím, ale vypisovať o ňom na nete, aká to je ryba, kkt a bodaj by prehral a ďalších x vecí, na iných fórách, diskusiách, to mi príde ani neviem či vtipné, trápne alebo na pecku na oko...

Tu sa objavuje ten novodobý/moderný fanúšik. Najkrajšie to je vidieť vo futbale alebo v NHL-ke... Zoberme si dvoch Žilinčanov, jedného Zaja, čo je klasický fanúšik a jedného Peťa, čo je moderný fanúšik. V sobotu sa hrá v Žiline zápas o titul, hostíme Slovan a v ten istý deň hrá Real doma s Barcou o titul. Zatiaľ čo Zajo ani nespí celý týždeň od nedočkavosti a keď príde sobota, tak stojí na tribúne a fandí, tak Peťo si pokojne žije, v sobotu si pustí TV, oblečie sa do dresu Realu, do ruky popcorn, colu a čumí do bedne, lebo hrá jeho top tím.

Preto Vám tome aj yegone atď. musím oponovať, nakoľko ako vy nechápete tomu, prečo by mal niekto automaticky fandiť jednotlivcovi, klubu mestskému/národnému, kde sa narodil, kde vyrastal, v mojom prípade Žilina/Slovensko, tak ja zas nechápem, čo ľudí vedie k tomu, aby zahodili hrdosť a namiesto "svojim" fandili "cudzím".

Samozrejme, mám aj ja mám obľúbený tím v Európe, Dynamo Dresden, ale to sú sympatie ako napríklad v pokri Liv Boeree, keby však narazila Žilina alebo napríklad Košice v Európskej lige na Dresden, tak hádam nebudem tak smiešny a nebudem fandiť Dynamu.

Asi toľko som chcel, ďakujem za reakcie, nakoľko som nepísal tento príspevok, aby som niekoho urazil, ale aby som sa dozvedel, že prečo vlastne to je takto s tým fandením :)

Za tento príspevok od Zajacekk poďakovali - 3:
AlfaZz, bosc007, dejvo21
Obrázok používateľa
Zajacekk
 
Príspevky: 284
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 19 krát/42 krát
Karma: 5

Re: Slovák Štefan Vágner na finálovom stole Main Eventu EPT Lond

Odoslaťod popoBA 15 Okt 2013 06:08

podla mna bullshit. preco by som mal vobec niekomu fandit len zato ze sa nahodou narodil par km odomna a nie o 15km dalej v inom state. narodil sa aj v europe, to musim automaticky fandit aj dakomu ked bude jediny europan medzi 300 americanmi? svetadiel,stat,nebodaj mesto,ci ulica ako predpoklad ze mi bude uplne neznamy clovek zrazu sympaticky? wtf. nepoznam ho,neni to moja rodina,moj kamos,ani kamosov kamos, v zivote som ho nevidel,nebavil sa snim. jednoducho ho mam u p..i a ty to tiez tak neprezivaj ;) :crazy:
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 16 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!