Predaj ticketu

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Predaj ticketu

Odoslaťod Tatizzz 28 Okt 2013 15:40

Caute,

nejakym zazrakom sa mi podarilo ziskat od P****Stars jeden ticket do lubovolneho turnaja s buy-inom $215 (Sunday Million, Weekly Turba atd.). Akosi sa ho zdraham vyuzit a kedze poker poslednou dobou prilis nehram, tak necitim EV, na to, aby som turnaj hral. Kedze sa mi akciu asi predat nepodari (hoci na Sharkscope mam vcelku pohodove ROI), hladam sposob, ako sa tohto ticketu zbavit a ziskat za neho nejake realne $$$. Moja otazka znie. Chcel by niekto tento ticket vyuzit vymenou za urcite percenta z jeho hodnoty (predstavujem si to niekde na urovni 115 euro), teda vlastne si kupit 100% akcie z tohto turnaja? :)

V pripade zaujmu piste prosim spravu. Dik.
Tatizzz
 
Príspevky: 3
Založený: Okt 2013
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Predaj ticketu

Odoslaťod vlade 28 Okt 2013 15:50

Neviem ci vies, ale mozes tie T$ predat za priblizne 98% ceny ak nechces hrat za ne turnaje.
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Predaj ticketu

Odoslaťod Tatizzz 28 Okt 2013 16:01

vlade napísal:Neviem ci vies, ale mozes tie T$ predat za priblizne 98% ceny ak nechces hrat za ne turnaje.


No, prave som si to este kontroloval, Ked som sa regol do lubovolneho 215usd turnaja a nasledne sa odregol, tak mi to nevratilo turnajove dolare, ale spat ten ticket. Neviem ci ten ticket je teda predatelny takto konvencnym sposobom ...
Tatizzz
 
Príspevky: 3
Založený: Okt 2013
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Predaj ticketu

Odoslaťod vlade 28 Okt 2013 17:32

Aha, tak to ano, moze to byt specialny pripad kedy to nejde (napriklad vyhraty token v nejakej sutazi), pravdu mas
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Predaj ticketu

Odoslaťod ondoko 28 Okt 2013 21:38

takyto ticket sa predat neda, musis ho jednoducho vyuzit..
dve riesenia teda:
1. nechaj niekoho zahrat si ten turnaj z tvojho accountu s tym, ze ti zaplati za to nejaku dohodnutu sumu
2. zacni hrat a ked budes citit, ze dnes je ten "den" tak si to zahraj ty :)
ondoko
 
Príspevky: 408
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 26 krát/63 krát
Karma: 5

Re: Predaj ticketu

Odoslaťod 1886er 28 Okt 2013 22:46

ja by som povedal, že by si si to mal zahrať. proste aj motyka môže vystreliť, a takýto turnaj je pre hráča, ktorý nehrá midstakes+ celkom zážitok :) ak ho nechceš hrať hneď, tak si počkaj pár týždňov a potom si to strel, keď sa budeš cítiť fit. len si najskôr na supporte zisti, či nemôže expirovať platnosť toho ticketu. play it!
Obrázok používateľa
1886er
 
Príspevky: 995
Založený: Okt 2010
Poďakoval/li: 197 krát/125 krát
Karma: 15

Re: Predaj ticketu

Odoslaťod Tatizzz 29 Okt 2013 00:08

ondoko napísal:takyto ticket sa predat neda, musis ho jednoducho vyuzit..
dve riesenia teda:
1. nechaj niekoho zahrat si ten turnaj z tvojho accountu s tym, ze ti zaplati za to nejaku dohodnutu sumu
2. zacni hrat a ked budes citit, ze dnes je ten "den" tak si to zahraj ty :)


O expirácii sa tam nepíše nič :) Ja by som si to rád zahral, ale niekedy je lepší vrabec v hrsti než holub na streche :)
Tatizzz
 
Príspevky: 3
Založený: Okt 2013
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Predaj ticketu

Odoslaťod Napolleon 30 Okt 2013 10:36

Ja by som skúsil napísať na support či nieje možnosť zmeniť tú vstupenku na viac menších do Biggov alebo Hottov alebo vtupneky do stepov v rovnakej sume... viem, že v niektorých podobných prípadoch sa to dalo.. za opýtanie nič nedáš :)
a plan B.. ak to nepôjde tak by som bol ochotný kúpiť 50% za 50-55€ ak ukážeš sharkscope a niekto sa za teba zaručí...
Napolleon
 
Príspevky: 96
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 75 krát/5 krát
Karma: 0


Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!