Ako na Holdem Manager 2? (HUD Options)

Vaše komentované aj nekomentované videá z pokru

Re: Ako na Holdem Manager 2? (HUD Options)

Odoslaťod nutsfish 13 Feb 2014 11:36

nevieš náhodou ako je možné že tam nemám ikonku seating preferences ? :/
tiež mi vypisuje : We have detected that you are running P****Stars with a non-English lobby , ale mám to v eng. wtf ?
EDIT: na fulltilte mi ide všetko ok aj cash aj turnaj
na starse mi nejde vobec nič na cashi su staty rozhadzane , na turnaji mi to ani nejde a v heme sa neviem dať za hera lebo tam v tom zozname hračov niesom .... viete mi pomôcť prosiím ?
nutsfish
 
Príspevky: 22
Založený: Nov 2013
Poďakoval/li: 3 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Ako na Holdem Manager 2? (HUD Options)

Odoslaťod Stanley VII 13 Feb 2014 21:45

Na P****Stars je jedna vec nastaviť si do angličtiny lobby a druhá nastaviť si do angličtiny hand history. Ako hero sa nemôžeš vybrať jednoducho z toho dôvodu, lebo v databáze vôbec nie si -> keďže je tvoja hand history v inom ako anglickom jazyku, HM jej nerozumie a ruky nenačíta, takže nemôže ani vedieť, že ty si nejaké odohral a tým pádom sa nemôžeš ani vybrať ako hero.

Najpravdepodobnejší zdroj problémov teda bude jazyk hand history, skús na to pozrieť a daj vedieť, či to problémy pomohlo odstrániť, na 99% to bude tým.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Ako na Holdem Manager 2? (HUD Options)

Odoslaťod nutsfish 14 Feb 2014 11:04

ako vieme aj 1% je niekedy dosť :D stále to nejde
čiže stále na cash stole staty všetkych hračov su uplne rozhadzane a moje tam ani niesu a nemôžem sa označiť za hera pffffff
na fultilte to ide ok. any idea ? :/
nutsfish
 
Príspevky: 22
Založený: Nov 2013
Poďakoval/li: 3 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Ako na Holdem Manager 2? (HUD Options)

Odoslaťod Stanley VII 15 Feb 2014 10:11

HM máš najaktuálnejšiu verziu a legálnu?

Načítava ti ruky do HM správne? Keď hráš pri stole, pozri na obrazovku kde je zobrazený v HM import, či ukazuje načítané ruky a ČI NEUKAZUJE ŽIADNE CHYBY.

Najprv je potrebné si byť úplne istý, že ruky sú v databáze, HUD má zmysel riešiť až potom :) Viackrát sa mi stalo, keď som kontroloval takýto problém u iných hráčov cez teamviewer, že nakoniec to aj tak bolo v tom jazyku, aj keď si boli istí, že tým to nie je :D Môžeš sem teda hodiť nejakú hand history, aby sme si mohli byť istí na betón? :angel:
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Ako na Holdem Manager 2? (HUD Options)

Odoslaťod nutsfish 15 Feb 2014 10:29

ruky ukladá ok , mám samozrejme ok verziu kupenu pred 3 dňami a ten jazyk som riešil ako prvé , keďže som čital že je to najčastejšia chyba.
Poker Stars $0.01/$0.02 No Limit Hold'em - 4 players - View hand 2431239
DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

BTN: $2.00
SB: $1.53
Hero (BB): $1.60
CO: $0.97

Pre Flop: ($0.03) Hero is BB with 3 of diamonds 3 of hearts
1 fold, BTN raises to $0.07, SB calls $0.06, Hero calls $0.05

Flop: ($0.21) 9 of hearts T of hearts 9 of diamonds (3 players)
SB checks, Hero checks, BTN bets $0.13, SB calls $0.13, Hero folds

EDIT: nejako sa to rozbehlo :) ďakujem za ochotu a trpezlivosť


Turn: ($0.47) 8 of hearts (2 players)
SB checks, BTN checks
nutsfish
 
Príspevky: 22
Založený: Nov 2013
Poďakoval/li: 3 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Ako na Holdem Manager 2? (HUD Options)

Odoslaťod Stanley VII 15 Feb 2014 12:26

Ak chceš, môžem to skúsiť pozrieť cez TeamViewer, lebo si neviem predstaviť kde môže byť inak chyba ak ti ruky načíta bez problémov a nedá sa ti vybrať tvoj hráč ako hero, pretože ak sa nedá vybrať ako hero, znamená to, že ho databáza nepozná, teda že v nej nie sú žiadne ruky od daného hráča :unknown:

Som teraz na skype a budem ešte nejakú chvíľu (stanley@pokerportal.sk), tak ak sa ti to chce skúsiť, môžeš mi tam poslať prístupové údaje k teamvieweru...
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Ako na Holdem Manager 2? (HUD Options)

Odoslaťod nutsfish 15 Feb 2014 13:00

editoval som predchadzajuci prispevok len ten edit som nejak skryl do toho postu tak si ho asi prehliadol :P
už to ide , popravde ani neviem kde bola chyba skusil som asi všetko a rozbehlo sa to označil som sa za hera a no problemo ide ako má , ešte raz ďakujem
nutsfish
 
Príspevky: 22
Založený: Nov 2013
Poďakoval/li: 3 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Ako na Holdem Manager 2? (HUD Options)

Odoslaťod Stanley VII 15 Feb 2014 13:04

nz, som rád, že už je teda všetko ako má byť :) Držím palce, nech sú tie čísla zobrazované u hera vo Winrate čo najzelenšie :gl:
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Ako na Holdem Manager 2? (HUD Options)

Odoslaťod nutsfish 17 Feb 2014 20:57

mám ešte jednu mini otázku :
hrajem turnaj mam staty z 50hand a na dve handy mi ukazuje na každeho statyy namiesto 50hand asi tak 5 ale po dvoch handach sa to hodi nas5 , stretol si sa už s niečim takým ?
nutsfish
 
Príspevky: 22
Založený: Nov 2013
Poďakoval/li: 3 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Ako na Holdem Manager 2? (HUD Options)

Odoslaťod Stanley VII 17 Feb 2014 23:38

ťažko povedať, čím to môže byť, možno máš zapnuté nejaké filtre, pri ktorých sa zrazu splní nastavená podmienka a začnú ti ruky nejakým spôsobom filtrovať (napr. zmení sa počet hráčov pri stole, alebo pomer stackov k blindom alebo iné)
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Predchádzajúca

Naspäť na Videá z hrania pokru

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!