Pokrová relácia s Yegonom: Hosťom Štefan Vágner!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Pokrová relácia s Yegonom: Hosťom Štefan Vágner!

Odoslaťod admin 03 Mar 2014 09:45

Diskusia k článku: Pokrová relácia s Yegonom: Hosťom Štefan Vágner!

Počas 10 sezóny European Poker Tour si Štefan zahral všetky 3 main events prestížnej série, ktoré sa konali v roku 2013 a vždy sa dostal ITM. V Londýne z toho bolo dokonca krásne 6. miesto a výhra €119,225! Yegonov hosť v Talk-Show na SpadePoker TV je tentokrát práve Štefan Vágner.


...

Celý článok => Pokrová relácia s Yegonom: Hosťom Štefan Vágner!
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22362
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Pokrová relácia s Yegonom: Hosťom Štefan Vágner!

Odoslaťod majkel_77 03 Mar 2014 11:15

Yegon respect :poklona: dalej asi netreba.....urazat nechcem, k vysledkom som gratuloval ked boli...ale mal to byt rozhovor a nie monolog ale asi to neslo :)
majkel_77
 
Príspevky: 49
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Pokrová relácia s Yegonom: Hosťom Štefan Vágner!

Odoslaťod blukubluku 03 Mar 2014 14:15

omg po novom sa robia rozhovory s fishkami co hitli turnaj? napr hral som to pocitovo, vedel som presne co urobi, na finalovom stole nemam ziadnu strategiu, budem hrat ako doteraz :Bravo: ,

aby som len nehejtoval, ocenujem snahu robit niake rozhovory ale host by nemusel byt :fish: "feelovy hrac" ale niekto kto ma co povedat nieco zaujimave k pokru
Obrázok používateľa
blukubluku
 
Príspevky: 26
Založený: Feb 2014
Poďakoval/li: 6 krát/7 krát
Karma: 0

Re: Pokrová relácia s Yegonom: Hosťom Štefan Vágner!

Odoslaťod amaterik 03 Mar 2014 15:21

blukubluku napísal:omg po novom sa robia rozhovory s fishkami co hitli turnaj? napr hral som to pocitovo, vedel som presne co urobi, na finalovom stole nemam ziadnu strategiu, budem hrat ako doteraz :Bravo: ,

aby som len nehejtoval, ocenujem snahu robit niake rozhovory ale host by nemusel byt :fish: "feelovy hrac" ale niekto kto ma co povedat nieco zaujimave k pokru


LOL, tomu vravím prístup. Raz sa uhorský rok sa nejaký SVK hráč dostane na FT EPT-čka a označíme ho za "fishku", ktorá má šťastie ;) Taká typická slovenská závisť, že?
amaterik
 
Príspevky: 127
Založený: Aug 2012
Poďakoval/li: 10 krát/18 krát
Karma: 0

Re: Pokrová relácia s Yegonom: Hosťom Štefan Vágner!

Odoslaťod blukubluku 03 Mar 2014 15:36

amaterik napísal: LOL, tomu vravím prístup. Raz sa uhorský rok sa nejaký SVK hráč dostane na FT EPT-čka a označíme ho za "fishku", ktorá má šťastie ;) Taká typická slovenská závisť, že?


nenazval by som to zavistou ja mu to samozrejme prajem len by som ocakaval 17min rozhovor s clovekom ktory ma povedat viac k pokru ako to ze hra pocitovo a nema ziadnu strategiu na final table :good:
Obrázok používateľa
blukubluku
 
Príspevky: 26
Založený: Feb 2014
Poďakoval/li: 6 krát/7 krát
Karma: 0

Re: Pokrová relácia s Yegonom: Hosťom Štefan Vágner!

Odoslaťod yegon 03 Mar 2014 15:47

tieto rozhovory nie su smerovane uplne ze k pokru po strategickej stranke, niektore budu aj take ale urcite s ohladom na to ze mame skor publikum, ktore chce lahsie stravitelne informacie nez nejaku hardcore strategiu

Steva si vyziadali ludia v ankete na facebooku a pre mna bol tiez zaujimavy z pohladu live cash games - o tom budeme hovorit v druhej casti - ale tiez skor po stranke manazmentu a lifestylu nez samotnej hernej strategie

Mozno pre niekoho zrekapitulovanie jeho uspechu na EPT nie je zaujimave ale myslim ze vela ludi ktori rozhovor s nim ziadali chceli pocut prave toto, pre ostatnych verim ze bude druha cast zaujimavejsia

Za tento príspevok od yegon poďakovali - 2:
AlfaZz, blukubluku
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Pokrová relácia s Yegonom: Hosťom Štefan Vágner!

Odoslaťod TomMolivan 03 Mar 2014 18:33

amaterik napísal: Taká typická slovenská závisť, že?


Mne sa zase páči také typické slovenské "akonáhle niekoho kritizuješ, tak to znamená, že mu závidíš"

Za tento príspevok od TomMolivan poďakovali - 2:
AlfaZz, blukubluku
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Pokrová relácia s Yegonom: Hosťom Štefan Vágner!

Odoslaťod stefi99 03 Mar 2014 19:19

Panovi Vagnerovi niet co zavidiet.Neviem,ale to je moj nazor.Ze bol na 13 tich EPT a 3 krat mu stastena dopriala ITM ?, a ze chodi po velkych cash-kach-to je podla Vas zavideniahodne ?
stefi99
 
Príspevky: 49
Založený: Feb 2014
Poďakoval/li: 1 krát/6 krát
Karma: -3

Re: Pokrová relácia s Yegonom: Hosťom Štefan Vágner!

Odoslaťod Rocky 04 Mar 2014 00:22

stefi99 napísal:Panovi Vagnerovi niet co zavidiet.Neviem,ale to je moj nazor.Ze bol na 13 tich EPT a 3 krat mu stastena dopriala ITM ?, a ze chodi po velkych cash-kach-to je podla Vas zavideniahodne ?


Samozrejme ze mu neni co zavidiet ved lepsie je byt micro stakes grinder a mat nastudovane poucky o fold ekvity a implajted ods :lol2:

Ale nie teraz vazne tento clovek nebol moc dobry na rozhovor podla mna nieje takmer nicim zaujimavy , ja by som rad uvidel rozhovor napriklad s Marekom Blaskom kedze o nom sa takmer nikde nepise "o jeho kariere" len pozeram ako hituje turnaje a pocuvam o nom story ze je najvacsi pan v rozvadove co sa tyka cashgames a jeden z najobavanejsich hracov na SVK tak ten by bol podla mna zaujimavsi do rozhovoru ;)

PS : Yegon je dobry v moderovani :poklona:

Za tento príspevok od Rocky poďakovali - 2:
Ceasears, mydlis
Obrázok používateľa
Rocky
 
Príspevky: 188
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 23 krát/17 krát
Karma: 1

Re: Pokrová relácia s Yegonom: Hosťom Štefan Vágner!

Odoslaťod stefi99 04 Mar 2014 04:59

rozhovor to bol pekny a pokojny,v peknom outfite pri pohariku vinka.caka nas este druha cast-kto skor dopije napoj YEGON alebo STEFAN ?a POCITOVO to hraju aj ini.Stevo uz teraz vie co na dalsom EPT urobi.
stefi99
 
Príspevky: 49
Založený: Feb 2014
Poďakoval/li: 1 krát/6 krát
Karma: -3

Ďalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 16 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!