Pokrová relácia s Yegonom: Hosťom Štefan Vágner!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Pokrová relácia s Yegonom: Hosťom Štefan Vágner!

Odoslaťod hrac1001 04 Mar 2014 14:35

Gratulujem panovi k uspechu. Urcite sa to nepodari kazdemu. Samozrejme na turnajoch to bez stastia nejade a mozete poznat vsetky strategie sveta aj tak je vam to hovno platne ked prehrate pfai s AA do KK ... ;) No ani pri najlepsej snahe sa mi nepodarilo rozhovor dopozerat ... :wall:
hrac1001
 
Príspevky: 39
Založený: Sep 2013
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: -2

Re: Pokrová relácia s Yegonom: Hosťom Štefan Vágner!

Odoslaťod janobendik 04 Mar 2014 15:45

To ze rozhovor bol malo "zivy" a zaujimavy je hlavne problem zleho moderovania a typ a obsah kladenych otazok! /pre porovnanie odporucam pozriet na ine rozhovory s ceskym moderatorom/
Co sa tyka hernej stranky ,tak Stevo patri urcite medzi najlepsich hracov na Slovensku, takze niektore komentare niektorych noname hracov, ktorych najvacsim uspechom je ITM v niznej-vysnej, vyzeraju na fone jeho uspechu az nekomentovatelne smiesne!
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Pokrová relácia s Yegonom: Hosťom Štefan Vágner!

Odoslaťod Akynos 04 Mar 2014 16:21

janobendik napísal:To ze rozhovor bol malo "zivy" a zaujimavy je hlavne problem zleho moderovania a typ a obsah kladenych otazok!

A teraz to skusme zhodnotit objektivne .... ked sa niekto pri odpovedi na otazku nedokaze vyjadrit viac ako 1 alebo 2 slovami tak je potom jasne ze moderator musi situaciu zachranovat a nejaku tu odpoved mu vlozit do ust .... takze v ziadnom pripade sa tu nesnazte nieco zvalovat na zle moderovanie pretoze to bolo zvladnute na jednotku s hviezdickou ..... o pokrovych schonostiach pana Vagnera sa hadat nebudem ale jeho vyjadrovanie je prinajlepsom ubohe

Za tento príspevok od Akynos poďakovali :
mydlis
Akynos
 
Príspevky: 54
Založený: Jan 2013
Poďakoval/li: 1 krát/9 krát
Karma: 0

Re: Pokrová relácia s Yegonom: Hosťom Štefan Vágner!

Odoslaťod yegon 04 Mar 2014 16:28

tak scasti je to urcite na mne, budem sa snazit polepsit

som dost prekvapeny z reakcii, mne sa ten rozhovor paci aj zda zaujimavy a zo Steva som mal pocit ze je dost v pohode a sympaticky clovek

stop the hate
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Pokrová relácia s Yegonom: Hosťom Štefan Vágner!

Odoslaťod Ivo 04 Mar 2014 16:57

OK Jano, chcel by som ta poprosit o tvoj komentar ku hre Štefana Vagnera na FT EPT London. Dik
Ivo
 
Príspevky: 420
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 18 krát/11 krát
Karma: 2

Re: Pokrová relácia s Yegonom: Hosťom Štefan Vágner!

Odoslaťod clasic5 04 Mar 2014 17:07

Mali ste mu dat pred zacatim rozhovoru daco vypit mozno by sa aj rozhovoril :D lebo inak dost nuda tie jedno-dvojslovne odpovede.
clasic5
 
Príspevky: 26
Založený: Máj 2011
Poďakoval/li: 5 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Pokrová relácia s Yegonom: Hosťom Štefan Vágner!

Odoslaťod stefi99 04 Mar 2014 17:43

Vykaslite sa na Vagnera,aky je taky je.Mal stastie par krat a v Londyne obrovske.Rozpravat nevie,ale ma ine kvality.Nie je to zly chlapec.Pokrova etiketa jasne hovori,ze kazdy hra tak ako vie a ako chce. =@
stefi99
 
Príspevky: 49
Založený: Feb 2014
Poďakoval/li: 1 krát/6 krát
Karma: -3

Re: Pokrová relácia s Yegonom: Hosťom Štefan Vágner!

Odoslaťod sudden 05 Mar 2014 00:20

Je to spravene velmi dobre podla mna :good: To, ze vela odpovedi je strasne kratkych by som nevycital zle polozenym otazkam, jednoducho nie kazdy je rozpravac typu Dag Palovic :)
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: Pokrová relácia s Yegonom: Hosťom Štefan Vágner!

Odoslaťod AlfaZz 05 Mar 2014 11:03

Je neuveriteľné, koľko zbytočne negatívnych postov je na tak zaujímavý projekt. Števo Vágner je v rozhovore sám sebou a to je predsa poctata takýchto rozhovorov. Z pozície moderátora je to tiež zvládnuté super. Uvolnená príjemná atmosféra ... neviem no .. podľa mňa :good:
Obrázok používateľa
AlfaZz
 
Príspevky: 702
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 200 krát/51 krát
Karma: 7

Re: Pokrová relácia s Yegonom: Hosťom Štefan Vágner!

Odoslaťod TomMolivan 05 Mar 2014 11:36

Jano je butthurt, že ho yegon nepozval :D
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 11 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!