Ustavičný bad beat

Ak si neviete rady s niečím ohľadom pokru, opýtajte sa

Re: Ustavičný bad beat

Odoslaťod REM 23 Mar 2014 16:09

Neskutocne ego:D Ok tak ako to teda hras?Dobre?
Obrázok používateľa
REM
 
Príspevky: 126
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 1 krát/15 krát
Karma: 2

Re: Ustavičný bad beat

Odoslaťod crank139 23 Mar 2014 16:14

to nie je ego len celý čas nechápem očom tu točíš, vkuse omieľaš jak si myslím že som dobrý pritom totu nikdy nepadlo :D a po ďalšie keby som si myslel že je moja hra taká super bombastická tak sa tu nechodím radiť s druhými hráčmi :D
crank139
 
Príspevky: 116
Založený: Okt 2010
Poďakoval/li: 31 krát/7 krát
Karma: 0

Re: Ustavičný bad beat

Odoslaťod REM 23 Mar 2014 16:32

Ja len tvrdim ze si fish preto ta variance...Co na tom nechapes?Cim vacsiu edge na superov mas tym mensie swingy v tvojom grafe..To ale neznamena ze budes zazivat menej coolerov,suckoutov,bad beatov.Jeden pre teba a jeden pre supera to ostane vzdy viac menej fer.Akurat najdes ine spoty v ktorich budes moct exploitovat supera a robit profit..A takych spotov je kopec a vyskytuju sa ovela castejsie ako nejake bad beaty..Preto by si mal presmerovat svoju pozornost na ne.

Za tento príspevok od REM poďakovali :
crank139
Obrázok používateľa
REM
 
Príspevky: 126
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 1 krát/15 krát
Karma: 2

Re: Ustavičný bad beat

Odoslaťod crank139 23 Mar 2014 17:15

vidíš že to ide aj takto :D dakujem za radu :)
crank139
 
Príspevky: 116
Založený: Okt 2010
Poďakoval/li: 31 krát/7 krát
Karma: 0

Re: Ustavičný bad beat

Odoslaťod REM 23 Mar 2014 17:32

Ja som to od zaciatku s tebou myslel dobre. :) Len ty si nejaky haklivy...
Obrázok používateľa
REM
 
Príspevky: 126
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 1 krát/15 krát
Karma: 2

Re: Ustavičný bad beat

Odoslaťod Taur 18 Apr 2014 13:44

crank: Tiez sa potykam s ustavicnym badbeatom, ale ono asi ani inak nemoze byt, pretoze ked som v 90+% pripadoch lepsi ako super, tak co ine ma moze porazit ako badbeat? Samozrejme, ze nastve badbeat ktory ta vyradi z turnaja, alebo ta v CG stoji stack ktory si pracne dovtedy zhromazdoval a prides onho v jednej hre ktoru super vyluckuje. Asi jedina moznost je neist do allinov resp. velkych potov aby si neprisiel o vsetko v jednej hre a radsej ozeliet chipy uz vlozene a pripadny zisk z tejto jednej hry hoci vies, ze si momentalne lepsi. Tiez som unaveny z toho ako v poslednej dobe takmer kazdy moj flopnuty set je porazeny doskakanym draw alebo gutshotom a neraz na RR pricom pravdepodobnost vylepsenia kombinacie je na mojej strane, ale skor pride superovi jeden z jeho 4och outov do GS ako jeden mojich 10 ktory by mi vylepsil set.
"Mileujem" hlavne spoty ked mam flopnuty set a super blufftlaci AI s high alebo smiesnym parom na flope, na turne ma dieru a na riveri postupku. Alebo sa mu k jednej hole karte doskladaju 4 do flushu. A moj flopnuty set pa pa. Neprekvapuje ma to po tom co som uz neraz prehral rovnake handy proti sebe na farbu, len mi hlava neberie preco mne tych 10,12,15 outov za boha nepride, ked treba a superom, ktory si nezmysel preflop risnu a potom cbet tlacia aj AI ked nahodou trafia draw a 4,8,9 outov im typicky doskoci. Mam nejaku zlu karmu asi. Fascinujuce je ze zopar skar4dych badbeatov vacsinou pride ked som celkom slusne v pluse. Clovek priam ma chut verit ze soft/herna to manazuje tak aby $ obiehali postupne ich zral rake a nemuseli ich vo velkom vyplacat. :evil: Technicky to riesitelne je ... ale to uz zabieham do sfer konspoiracnych teorii. :D Ale fakt by ma zaujimalo ci aj niekto pravdidelne realne z herni vybera $ z CG.

PS: a prave mi zase z 12 outs nic neprislo, ako zvycajne :D

Za tento príspevok od Taur poďakovali :
crank139
Taur
 
Príspevky: 74
Založený: Sep 2013
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Ustavičný bad beat

Odoslaťod juve1905 18 Apr 2014 14:40

mne sa to tiez v poslednej dobe casto stava. a hlavne v turnajoch kde rozhoduje jedina ruka a prejdem na finaltable alebo na lepsie platene miesto. Vacsinou sa mi to stava s lepsimi kartami ako ma super AK do AT, QQ do TT a pod. Avsak ja verim, ze raz ta smola pominie a pridu lepsie casy. Napr. tohto tyzdna kebyze nemam tak v 2-3 pripadoch smolu tak som na finaltable. Ale na PS uz som si zvykol. GL do dalsich bojov :gl:
juve1905
 
Príspevky: 109
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 8 krát/15 krát
Karma: 1

Re: Ustavičný bad beat

Odoslaťod Taur 18 Apr 2014 15:08

A tiez je nadhera badbeat 1 outrom. 99 vs A9 na flope chytim A, ale posledna 9 este mu musi prist. To iste sa mi stalo QQ vs AQ atd.
Taur
 
Príspevky: 74
Založený: Sep 2013
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Ustavičný bad beat

Odoslaťod 1886er 18 Apr 2014 15:48

nerob analýzu a závery na vzorke 5 turnajov


Taur napísal:Ale fakt by ma zaujimalo ci aj niekto pravdidelne realne z herni vybera $ z CG.


sharkscope.com
Obrázok používateľa
1886er
 
Príspevky: 995
Založený: Okt 2010
Poďakoval/li: 197 krát/125 krát
Karma: 15

Re: Ustavičný bad beat

Odoslaťod DevilMayCry 20 Apr 2014 10:41

Taur napísal:A tiez je nadhera badbeat 1 outrom. 99 vs A9 na flope chytim A, ale posledna 9 este mu musi prist. To iste sa mi stalo QQ vs AQ atd.

tak to je naozaj badbeat ked tvoje sance ze uspejes su pf 30% :crazy:
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Predchádzajúca

Naspäť na Otázky začiatočníkov

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!