Rozhovor so Stanislavom `Buschle` Kolenom aj o situácii na Slovakian Poker Sports

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Rozhovor so Stanislavom `Buschle` Kolenom aj o situácii na S

Odoslaťod TomMolivan 30 Júl 2015 20:53

Palovičom vedená Slovenská pokrová športová federácia (tak pokrová, či športová?) podľa mojich informácií normálne funguje.
Posledné zasadnutie mali údajne niekde v lese.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Rozhovor so Stanislavom `Buschle` Kolenom aj o situácii na S

Odoslaťod WNT 30 Júl 2015 21:04

uprimne mate moj respekt zato ze ste na tento chronicky problem poukazali a nieje v tom ani stipka ironie :poklona:
celkom ale nerozumiem tomu co pise palo ze ked dostanete balicky tak tam nemate ist hrat ved tu sa nejedna o likvidaciu GV ale napravy do buducnosti aby sa podobne veci nediali u nich ani v inych svk kluboch aj ked mam mierne obavy ale aspon ste na to poukazali este raz :poklona:
ale uprimne mne sa ta pasaz o vypocitavosti zdala trosku alibisticka....sry buschle ja som vo svojich prispevkoch spominal preco principialne by nemal clovek taketo zariadenie navstivit ak mu vadia urcite praktiky.
tak že u mna trebars zvitazilo ze tam vobec nejdem...oki berme variantu ze dam do vrecak par tisic a idem si to tam pinknut +nejaka cg alebo budka tak pokial sa uz raz dam na to ze tam pridem a zacnem hrat suhlasim s tou variantou ze mozem byt od tych ludi podvedeny lebo som neni zavzdusneny a ratam s tou variantou....oki berme to ze som naivny a myslim si ze ma neoklamu a dodržia to čo slubili.....ale ved vyherna listina bola zverejnena uz podstatne skor ci nie???
tak pokial mi nic nevadilo vtedy uz mam teda 100% istotu ze som bol odrbany a nevyplatia na odmenach to co slubili....nie?? tak preco ste hrali a cakali az do FT?
ako fajn malo to ucinok len mi to pride trosku ako vypocitavost lebo ak vypadnes na 20 mieste zoberes min cash odplujes si zanandavas ze ta odrbali a ides domov....nic neriesis ze?ale zrazu ked si uz na FT tak ano?
Mysliž že v 20-30hracoch by ste ziadnou rebeliou nic nedosiahli?
mne to pride ako cista vypocitavost s tou variantou ze ak to nevide tak budete aspon za hrdinov co poukazali na tento neduh svk klubov. inak :gl:
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: Rozhovor so Stanislavom `Buschle` Kolenom aj o situácii na S

Odoslaťod Komedia 31 Júl 2015 02:54

DevilMayCry napísal:
Takisto by na Slovensku mohla existovať určitá forma Slovenskej Pokrovej Asociácie, ktorá by riešila podobný shit.

Nie je problém, stačí sa ozvať sem. Určite to vyriešia :)

Slovenský pokrový zväz

Slovenský pokrový zväz (SPZ) bol založený v roku 2006 manželmi Zacharovcami. SPZ so sídlom v Bratislave sa podieľa na rozvíjaní a popularizácii hry poker, podieľa sa na starostlivosti o zvyšovanie úrovne súťažnej hry, ponúka metodickú pomoc jednotlivcom a taktiež sa podieľa na zabezpečovaní reprezentácie Slovenskej republiky.

Slovenská pokrová športová federácia

Prezidentom a zakladateľom Slovenskej pokrovej športovej federácie (SPF) je najznámejší slovenský pokrový profesionál Dag Palovič, ktorý je zároveň i členom Tímu P****Stars Pro. SPF bola založená v roku 2009 a sídlo má v Bratislave.


Pani Zacharová totalne nesymptaciká, arogantná a namyslená. Mám s nou jednu z najhorších skúseností ako floorom (nie koli rozodovaniu, ale komunikácii s ludmi) a to už mam odohrané ani nebudem písať koľko ;) Kedze som nechcel dostat zakaz do olympicu, tak to ju jediné zachránilo aby som ju neposlal do teplých krajín ;) Mal som tilt na 3 dni z nej
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: Rozhovor so Stanislavom `Buschle` Kolenom aj o situácii na S

Odoslaťod pincoil 31 Júl 2015 06:14

Samotny Zacharovci-to su majstri sveta,ktori vsetko robia dokonale.Len neviem preco im krachuje poker v sieti Olympik.Dokonca Janko uz dlhsiu dobu tvrdi,ze z Olympiku odchadza.NACASE !!!!! :good:
pincoil
 
Príspevky: 36
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/7 krát
Karma: -9

Re: Rozhovor so Stanislavom `Buschle` Kolenom aj o situácii na S

Odoslaťod Tiger080882 31 Júl 2015 06:16

DevilMayCry napísal:
Takisto by na Slovensku mohla existovať určitá forma Slovenskej Pokrovej Asociácie, ktorá by riešila podobný shit.

Nie je problém, stačí sa ozvať sem. Určite to vyriešia :)

Slovenský pokrový zväz

Slovenský pokrový zväz (SPZ) bol založený v roku 2006 manželmi Zacharovcami. SPZ so sídlom v Bratislave sa podieľa na rozvíjaní a popularizácii hry poker, podieľa sa na starostlivosti o zvyšovanie úrovne súťažnej hry, ponúka metodickú pomoc jednotlivcom a taktiež sa podieľa na zabezpečovaní reprezentácie Slovenskej republiky.

Slovenská pokrová športová federácia

Prezidentom a zakladateľom Slovenskej pokrovej športovej federácie (SPF) je najznámejší slovenský pokrový profesionál Dag Palovič, ktorý je zároveň i členom Tímu P****Stars Pro. SPF bola založená v roku 2009 a sídlo má v Bratislave.

Clen P****Stars????Ak uz chces kopirovat nejaký clanok-prispevok,tak si aspon prever ci je v nom vsetko aktualne...
Tiger080882
 
Príspevky: 59
Založený: Dec 2014
Poďakoval/li: 17 krát/0 krát
Karma: -12

Re: Rozhovor so Stanislavom `Buschle` Kolenom aj o situácii na S

Odoslaťod DevilMayCry 31 Júl 2015 07:03

Tiger080882 napísal:Clen P****Stars????Ak uz chces kopirovat nejaký clanok-prispevok,tak si aspon prever ci je v nom vsetko aktualne...

Snad kazdy co trochu sleduje poker vie ze Dag je byvaly clen. Kopiroval som to z nejakej stranky a islo len o recesiu, ten prispevok vobec nemal byt nejak relevantny a brany vazne. Myslim, ze ostatni to pochopili. Ty zjavne nie...
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Rozhovor so Stanislavom `Buschle` Kolenom aj o situácii na S

Odoslaťod Tiger080882 31 Júl 2015 08:37

DevilMayCry napísal:
Tiger080882 napísal:Clen P****Stars????Ak uz chces kopirovat nejaký clanok-prispevok,tak si aspon prever ci je v nom vsetko aktualne...

Snad kazdy co trochu sleduje poker vie ze Dag je byvaly clen. Kopiroval som to z nejakej stranky a islo len o recesiu, ten prispevok vobec nemal byt nejak relevantny a brany vazne. Myslim, ze ostatni to pochopili. Ty zjavne nie...

V pohode nic si z toho nerob ;-)
Tiger080882
 
Príspevky: 59
Založený: Dec 2014
Poďakoval/li: 17 krát/0 krát
Karma: -12

Re: Rozhovor so Stanislavom `Buschle` Kolenom aj o situácii na S

Odoslaťod Tiger080882 31 Júl 2015 10:15

admin napísal:Diskusia k článku: Rozhovor so Stanislavom `Buschle` Kolenom aj o situácii na Slovakian Poker Sports

´Buschle´ (tretí hráč priebežného poradia pred štartom final table) nám prezradil, ako sa celá situácia v Golden Vegas vyvíjala, a aký má na ňu názor. Prezradil nám aj svoje nápady, ako by sa slovenská live pokrová scéna mohla zlepšiť. A načreli sme aj do jeho najbližších plánov.


1. Ako si vnímal celú situáciu a kedy vás prvýkrát napadlo toto rozhodnutie?
Všetci boli znechutení z toho čo sa deje a žiadali sme vyjadrenie ešte pred štartom finálového dňa. Vedeli sme, že na to prakticky neexistuje jediná relevantná odpoveď. Žiadna dohoda že to nebudeme hrať na začiatku ani nebola, aspoň ja som o nej nevedel. Tá diskusia prebiehala asi tak, že manažér odbiehal každú chvíľu (asi telefonovať) a prichádzal s novými vysvetleniami. Raz investor nezdvíhal telefón, raz chyba v pozývacom emaile, potom rozoberanie moneypoolu (výraz ktorý neexistuje), potom zle naformulované bannery, ale najluxusnejší výrok bol podľa mňa „garancia bola pre 333 hráčov“. Nakoniec sa ho René Crha opýtal či priznáva, že musia takto naháňať peniaze, odpovedal „áno“.

2. Prečo ste sa k tomu nevyjadrili v sobotu počas turnaja, keď už boli všetci hráči ITM? Celá výplatná štruktúra by bola iná, nielen final table. Nebola to z vašej strany vypočítavosť, že pri malom cash oute sa do toho starať nebudete, lebo keby vypadnete, tak vám pár euro za nejaké 22. miesto...Celý článok => Rozhovor so Stanislavom `Buschle` Kolenom aj o situácii na Slovakian Poker Sports


So mnou kedy bude rozhovor?
Tiger080882
 
Príspevky: 59
Založený: Dec 2014
Poďakoval/li: 17 krát/0 krát
Karma: -12

Re: Rozhovor so Stanislavom `Buschle` Kolenom aj o situácii na S

Odoslaťod yegon 31 Júl 2015 11:40

Ked budes mat hlavu ako koleno

Za tento príspevok od yegon poďakovali :
Tiger080882
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Rozhovor so Stanislavom `Buschle` Kolenom aj o situácii na S

Odoslaťod Tiger080882 03 Mar 2016 09:34

yegon napísal:Ked budes mat hlavu ako koleno
bez vlasov? ;)
Tiger080882
 
Príspevky: 59
Založený: Dec 2014
Poďakoval/li: 17 krát/0 krát
Karma: -12

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 19 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!