Patrik Antonius: „Online hry už nie sú fér“

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Patrik Antonius: „Online hry už nie sú fér“

Odoslaťod haman 03 Sep 2015 21:04

WNT napísal:nemyslel som si ze niekedy stretnem cloveka co dokaze hrat on line bez softu :lol2

ja poznam minimalne 2 a su obaja winning hraci.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Patrik Antonius: „Online hry už nie sú fér“

Odoslaťod Arakas 03 Sep 2015 23:11

Ja inak s Antoniusom vcelku suhlasim. Keby to bolo technicky realizovatelne, tak by som bol za zakaz HUDov. Inak ja osobne pri HU staty nepouzivam a inak ich mam asi 6. Ale pravda je, ze ja uz som sa z profesionala stal poloprofesionalom a dufam, ze v blizkej buducnosti uz budem len rekreacny hrac.

Inak co sa tyka tych zivych turnajov, tak samozrejme, ze to vyhravaju online grindery, lebo tej hre rozumeju ovela viac do hlbky. Vynimiek co nehravaju online a su fakt dobri je naozaj malo a ti tazia hlavne z excelentneho citania tellov.
Arakas
 
Príspevky: 51
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 0 krát/19 krát
Karma: 4

Re: Patrik Antonius: „Online hry už nie sú fér“

Odoslaťod pakroc 04 Sep 2015 00:12

Bez HUDu hra aj SNG profik a sucasny SNE abarone68.
Obrázok používateľa
pakroc
 
Príspevky: 148
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 9 krát/5 krát
Karma: -2

Re: Patrik Antonius: „Online hry už nie sú fér“

Odoslaťod Zeltzn 04 Sep 2015 01:42

pakroc napísal:Bez HUDu hra aj SNG profik a sucasny SNE abarone68.


Ofc. Imo je dosť rozdiel hrať 20bb deep - 100bb deep a 250+bb deep poker :)
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Patrik Antonius: „Online hry už nie sú fér“

Odoslaťod TomMolivan 04 Sep 2015 17:19

Arakas napísal:Ja inak s Antoniusom vcelku suhlasim. Keby to bolo technicky realizovatelne, tak by som bol za zakaz HUDov.


Na podporu tejto myšlienky tento rok na Pohode vystúpil aj Mišo Kaščák so skupinou Bez HUDu a skladu.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Patrik Antonius: „Online hry už nie sú fér“

Odoslaťod Komedia 04 Sep 2015 17:44

Určite by strašne prospelo ekonomike zakazať HUD...už len slovenské fishky nechcu hravat online lebo vedia ze to ludia hraju s programom ( obv nevedia co ten program realne robí, ale nahana im to strach, že budu scamnuty, tak nehrjau vobec )
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: Patrik Antonius: „Online hry už nie sú fér“

Odoslaťod SATAN 04 Sep 2015 18:35

suhlasim, dava to sikovnim ludom moznost zarobit vicej penez, cim tazsi a zlozitejsi veci su tym vicej znich budu sikovnejsi a mudrejsi lude tahat penez, a tym padem je poker nefer aj ked to tak na prvy pohled nevypada ale je to tak... ty mudrejsi budu aj tak vzdycky zarabat vicej ale toto im davam moznost zarobit este vicej a potom to s pokru robit presoftwarovanu hru a zanika podstata pokru + vznikaju boti a zneuziva sa teho, takze pokad by sa hlasovalo volil by sem pro zakazani jakehokolvek softwaru...
Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

Re: Patrik Antonius: „Online hry už nie sú fér“

Odoslaťod kubo251 04 Sep 2015 19:23

ja to vidim asi tak ze by regovia museli znizit pocet stolov aby sa to bez hudu dala vsetko sledovat kto ako hra, cize by sa znizila $/hod, zaroven by poklesol traffic kedze vacsina by hrala menej stolov, fishiek by bolo stale tak isto lebo vacsina z tych co tam tlaci peniaze neriesi daky HUD

Za tento príspevok od kubo251 poďakovali :
sudden
kubo251
 
Príspevky: 185
Založený: Jún 2010
Poďakoval/li: 3 krát/28 krát
Karma: 2

Re: Patrik Antonius: „Online hry už nie sú fér“

Odoslaťod Arakas 04 Sep 2015 19:40

A zase ti sikovni co naprogramuju bota, si zasluzia zarabat najviac. Neviem co mate potom proti botom. Ono je vec nazoru, kde postavit hranicu. OK, uznavam ze slovo nefer nie je uplne vystizne. Ja som Antoniusa nepochopil, tak ze je to necestne, ale ze to posuva poker niekam, kde sa mu ta hra uz nepaci. A s tym som vyjadril subjektivny suhlas. A uplne chapem, ze niekto ma subjektivny nazor uplne opacny. Ale zas si nemyslim, ze som blbec, ked mne to nevyhovuje. Nemyslim si, ze HUDy nutne vyhovuju inteligentnejsim hracom, ale skor hracom s urcitymi schopnostami (napr. takym co dokazu vela multitablovat).
Inak beriem, ze to prirovnanie s botmi je trochu extremne, ale ono existuje vela veci medzi HUDom a plne automatizovanym botom a kazdy bude mat iny subjektivny nazor, kde postavit tu hranicu. A kedze ta hranica sa aj tak nebude dat kontrolovat, tak myslim, ze prave technologie online poker zabiju.

Za tento príspevok od Arakas poďakovali :
yegon
Arakas
 
Príspevky: 51
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 0 krát/19 krát
Karma: 4

Re: Patrik Antonius: „Online hry už nie sú fér“

Odoslaťod SATAN 04 Sep 2015 21:31

tak ono to vzdycky dopadne tak aby steho najvicej zarobil PS, takze pokad im bude vyhovovat aby hraci hrali s HUDem tak stym nikto nic nespravi a to iste su aj boti a to PS vyhovuje takze to tak bude nadalej a este horsi, zivot je boj tak sa musis naucit rozdavat poradne pecky
Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 23 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!