Ike Haxton rezignoval ako P****Stars Pro!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Ike Haxton rezignoval ako P****Stars Pro!

Odoslaťod admin 01 Jan 2016 22:55

Diskusia k článku: Ike Haxton rezignoval ako P****Stars Pro!

Jeden z najrešpektovanejších high stakes hráčov na svete, Ike Haxton, ide v šľapajách svojho bývalého kolegu z tímu P****Stars Alex “Kanu7” Millara, ktorý ukončil pred dvomi týždňami niekoľkoročnú spoluprácu s jednotkou na trhu online pokru kvôli nedávnym zmenám v herni P****Stars, ktoré pobúrili pokrovú komunitu.


Ike Haxton dnes oznámil, že rezignoval na post člena tímu P****Stars Pro a rozhodol sa, že už naďalej nebude hájiť farby herne P****Stars, ktorú začal reprezentovať od roku 2012. Podobne ako v prípade Alex “Kanu7” Millara z Veľkej Británie, Haxtonovi bolo ponúknuté predĺženie zmluvy za rovnakých podmienok ako v predošlých rokoch, ktoré však americký pokrový profesionál odmietol.

„Boli chvíle, keď sme mali s P****Stars rozdielny pohľad na určité veci. Vehementne som oponoval a protestoval proti niektorým zmenám, ktoré boli implementované. Každopádne, vždy som rešpektoval rozhodnutia, ktoré spravila herňa a naďalej som podporoval jej značku. Tentoraz je to však iné. V minulosti, keď som nesúhlasil s rozhodnutím P****Stars, jednalo sa o praktické záležitosti. Tento...

Celý článok => Ike Haxton rezignoval ako P****Stars Pro!
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Ike Haxton rezignoval ako P****Stars Pro!

Odoslaťod nakedandfamous 02 Jan 2016 11:01

A udajne sa vyjadri aj ku kauze NoelHayes :)
nakedandfamous
 
Príspevky: 49
Založený: Dec 2015
Poďakoval/li: 5 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Ike Haxton rezignoval ako P****Stars Pro!

Odoslaťod Zeltzn 05 Jan 2016 12:50

Originally Posted by ike
No, I think that's crazy.

First of all, we haven't seen anything other than vague claims from P****Stars to suggest that there was anything "unsustainable" about the status quo. Given the context in which we've started hearing about it, I'm not inclined to take them at their word on that point. So, to begin with, I'm not convinced that there's a recently emerged problem with losing players losing too quickly that needs to be fixed.

Just for sake of argument, let's assume that there is. To be charitable to the view that the changes are somehow good for the net depositors, lets also assume that the amount of rake they pay is unchanged. In fact, at high stakes anyway, a bunch of them are SN and even chromestars will now pay more rake.

Anyway, let's think about what changes in a game where the regs start paying more rake than they had before and the recs pay the same. The player pool is already over-saturated with regs. If one rec wants to play 25/50 6m NL, there might be as many as 20 or 30 pros online at any given time who are willing to fill those other five seats. Many of them are very small winners or even don't beat the full price rake and can only survive due to rewards.

Now, in a higher effective rake environment, a bunch of those guys can't win anymore or can't win enough for playing that 25/50 game to be a better use of their time than playing lower. So the remaining player pool for that 25/50 game is smaller and stronger and P****Stars is taking more $/hand out of the game. How is this possibly a better situation for the rec?

To actually have the (supposedly) intended effect of making the games softer for recreational players, Stars would have to raise the rake so high that (almost) no one could win. If the rake got so bad that nearly all pros required two amateurs per table to play, then, sure, the amateurs would get to play in softer games. This might actually happen in certain game formats, like hyper SNGs. But then the games would also run dramatically less often and the extra rake might prove to be an equally unbeatable and even less fun adversary than the tough player pools that are (supposedly) deterring net depositors right now.

To be honest, I have a hard time believing that the people making these decisions sincerely believe that killing SNE does anything good for net depositors. I think the purpose of cutting spending on the VIP program is to cut spending on the VIP program and all the poker ecology mumbo jumbo is made up after the fact to rationalize it.
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Ike Haxton rezignoval ako P****Stars Pro!

Odoslaťod nakedandfamous 05 Jan 2016 22:38

Nejak mi to nejde do hlavy. Vsetci tvrdia, ze je to "moneygrab" a ze Amaya ide len po zisku. Na druhej strane vela regs tvrdi, ze Amaya pride o zisk, ked regs budu hrat ovela menej (kedze vela z nich sa to pri vyssom rake neoplati).

Stavil by som 10:1 ze Amaya ma ovela lepsie data a vie, co robi a ze potreba regov na konvertovanie depositov na rake je hlupost na kvadrat.
nakedandfamous
 
Príspevky: 49
Založený: Dec 2015
Poďakoval/li: 5 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Ike Haxton rezignoval ako P****Stars Pro!

Odoslaťod pakroc 05 Jan 2016 23:26

Tieto tzv. rezignacie su smiesne.
Proste tyto pro hraci vedia ze im uz Amaya nepredlzi zmluvy, resp dostanu zlomok toho co teraz, tak teraz vo velkom odchadzaju.

To je ako ked sa vas chysta sef vykopnut ale vy podate predtym den vypoved aby ste si zachovali tvar.

Co je dvolezite, tito ludia su totalne unknown pre novych hracov, cize ich vplyv na pritahovanie ryb sa limitne blizi k nule, cize totalne nepotrebne pijavice.
Obrázok používateľa
pakroc
 
Príspevky: 148
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 9 krát/5 krát
Karma: -2

Re: Ike Haxton rezignoval ako P****Stars Pro!

Odoslaťod Zeltzn 06 Jan 2016 07:58

nakedandfamous napísal:Nejak mi to nejde do hlavy. Vsetci tvrdia, ze je to "moneygrab" a ze Amaya ide len po zisku. Na druhej strane vela regs tvrdi, ze Amaya pride o zisk, ked regs budu hrat ovela menej (kedze vela z nich sa to pri vyssom rake neoplati).

Stavil by som 10:1 ze Amaya ma ovela lepsie data a vie, co robi a ze potreba regov na konvertovanie depositov na rake je hlupost na kvadrat.


o koľko si schopný sa max staviť? už len treba zohnať escrowa

Odporúčam pozrieť podcast ChicagoJoey a Kanu, o pár dní / týždňov bude podcast aj so samotným Hollywood Haxtonom.


pakroc napísal:Tieto tzv. rezignacie su smiesne.
Proste tyto pro hraci vedia ze im uz Amaya nepredlzi zmluvy, resp dostanu zlomok toho co teraz, tak teraz vo velkom odchadzaju.


Skús si najprv zistiť informácie o tom, čo hovoríš. Vôbec ťa nesere, že trepeš totálne debiliny? Kanu7 ponúkli rovnaké prachy ako predtým. A Haxtonovi ponúkali tiež predĺženie zmluvy, ale on s nimi ani nepreberal podmienky zmluvy. Len čakal, či Amaya neustúpi so svojimi zmenami a potom by s nimi rokoval. Neustúpili, tak jednoducho nepredĺžil.

Hráči ako Kanu alebo Ike majú inú value pre herňu v porovnaní s Ronaldom alebo Neymarom.

it's part of a respectable poker brand to have some of the best players in the world on your roster. the cost is negligible compared to someone like ronaldo who is literally 100x more. it may not draw direct new customers but adds value to the goodwill of the brand. if team P****Stars was matt Damon, ronaldo, Taylor swift, Rafa Nadal and Bruce Springsteen w no poker players sure that may draw some customers but they lose some of their credibility as a -poker- site
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Ike Haxton rezignoval ako P****Stars Pro!

Odoslaťod buschle 06 Jan 2016 12:32

to co zoberu 1milionu pakrocov zo silver statusu daju neymarovi za jeden tweet.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: Ike Haxton rezignoval ako P****Stars Pro!

Odoslaťod nakedandfamous 06 Jan 2016 15:25

Zeltzn napísal:
o koľko si schopný sa max staviť? už len treba zohnať escrowa



A co teraz konkretne mas na mysli? Ze Amaya ma lepsie data? To je jednoducho fakt. Ze nepotrebuje masu zivych robotov na konvertovanie depozitov? Co je na tom nepochopitelne? Preberali sme to pri inej diskusii.

Ak mas pri stole 1 rekreanta, potrebujes povedzme 3 regov, aby hra bezala. Ked mas v lobby 500 rekreantov, nepotrebujes ani jedneho rega. Co je na tom nepochopitelne?
nakedandfamous
 
Príspevky: 49
Založený: Dec 2015
Poďakoval/li: 5 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Ike Haxton rezignoval ako P****Stars Pro!

Odoslaťod nakedandfamous 06 Jan 2016 15:39

Zeltzn napísal:
Hráči ako Kanu alebo Ike majú inú value pre herňu v porovnaní s Ronaldom alebo Neymarom.

it's part of a respectable poker brand to have some of the best players in the world on your roster. the cost is negligible compared to someone like ronaldo who is literally 100x more. it may not draw direct new customers but adds value to the goodwill of the brand. if team P****Stars was matt Damon, ronaldo, Taylor swift, Rafa Nadal and Bruce Springsteen w no poker players sure that may draw some customers but they lose some of their credibility as a -poker- site


Este k tomuto: suhlasim s tym, ze inu ulohu v ramci marketingu ma Ronaldo a inu profesionalny hrac. Kazdy jeden ma oslovit inu cielovu skupinu. Ta posledna veta je ale nezmysel. Kym P****Stars ma lepsie stoly, lepsi software, stale nizsi rake oproti konkurencii, tak nemusia mat credibility as a poker site. Jednoducho to je trh. Ak by si to dal do slovenskych podmienok tak ludia ti kaslu na to, ze povedzme CCC ma kredibilitu ako pokrova herna, ked je lepsi turnaj v Banco alebo Golden Vegas alebo Boh vie kde, idu tam.

Ak identicky televizor kupis v Tescu o 50 EUR lacnejsie oproti Nay, tak kasles na to, ze Tesco nema kredibilitu ako predajca spotrebnej elektroniky.

A to je jeden z dovodov, preco hraci jednoducho nepresunu bankroll a action niekam inam napriek tomu, ze Stars s nimi vydrbali. Ked sa pozries na wearepokerplayers.com, tak to je uz uplny vtip :)
nakedandfamous
 
Príspevky: 49
Založený: Dec 2015
Poďakoval/li: 5 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Ike Haxton rezignoval ako P****Stars Pro!

Odoslaťod Zeltzn 06 Jan 2016 18:42

nakedandfamous napísal:A co teraz konkretne mas na mysli? Ze Amaya ma lepsie data? To je jednoducho fakt. Ze nepotrebuje masu zivych robotov na konvertovanie depozitov? Co je na tom nepochopitelne? Preberali sme to pri inej diskusii.


že amaya (ne)vie, čo robí.

Btw P****Stars nemá lepšie stoly.

Ja si myslím, že poker site by mala mať nejakú kredibilitu. Keby som si mal vybrať medzi talianskou herňou PastaPoker, ktorej tvárou je Giuseppe a P****Stars, ktorej jednou z tvárí sú Ike Haxton a Kanu7, tak si vyberiem P****Stars. Simply preto, lebo viem, že týto hráči nepredávajú svoju reputáciu za prachy, ktoré dostávajú od PS a majú morálny kompas.

Teraz by som skôr P****Stars prirovnal k Tescu, ktoré ti predá lacnejší televízor o 50 EUR, ale keď budeš žiadať o reklamáciu, tak ťa odmietnu so slovami:
- Nemôžeme vám ho reklamovať, pretože potrebujeme peniaze na výrobu ďalších televízorov, ktoré sa budú v budúcnosti menej kaziť.
- Ale ja mám 2 ročnú záruku blablabla
- WE COULD HAVE DONE MORE
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Ďalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 10 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!