StansPoker

Diskusia o online pokrových herniach a ich akciách

keso

Odoslaťod APminer 10 Sep 2007 23:16

diky, ale H... z toho :-D
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: keso

Odoslaťod majster87 11 Sep 2007 23:03

No tak to potom klobuk dole APminer to uzkolko hras poker a to aky turnaj hrajete ze prvy ide do londyna ako sa vola :-[
majster87
 
Príspevky: 42
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: keso

Odoslaťod katarina SJ 12 Sep 2007 10:49

Boli to freeroll turnaje, kde trebalo odohrat urcity pocet raked hands pred zaciatkom, a tie mali aj svoje finale, kde hrac, ktory skonci na prvom mieste ziskava vstup do EPT v Londyne.
katarina SJ
 
Príspevky: 381
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

majster

Odoslaťod APminer 12 Sep 2007 13:55

diky za kompliment ;-) hraju asi cca rok a ctvrt :) ale porad delam "smrtelne" chyby :( to ATs jsem nemel hrat, protoze je u mne dlouhodobe ztratove (jak by to definoval yegon) :-D
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

ostatni

Odoslaťod APminer 12 Sep 2007 14:01

diky, ze jste drzeli palce, ale po pulnoci jste uz asi odpadli (mimo kesa, ten to se mnou prozival
a rozabiral jeste dlouho *THUMBS UP* - mas u mne *DRINK*) a tak se karta obratila :(

ale co uz, nekdy priste, jeste snad neumiram :-D
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: majster

Odoslaťod yegon 12 Sep 2007 14:06

turnaj je ine zviera nez cash AP, v spravnej situacii sa da hrat cokolvek a nemozes to povazovat za chybu ked akurat supera trafi a ty prehras - ved pripadne daj tu ruku do hry nech sa pozrieme. Pekne si to uhral akurat si nemal to potrebne stastie v spravnej chvili ale to pride :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

yegon

Odoslaťod APminer 12 Sep 2007 15:45

diky,
ja mel asi 19k on cca 7k, ja myslim BB 400 (nebo 600 - uz napamatuji) on za mnou raise 1800, zbytek fold, ja Ad Td reraise cca 5k, on Allin ( Ah Jd) a ja call - doslo myslim 6 Q K ruzne, Ac a 9h

a druha ruka hned dalsi, ja SB s AsQs vsichni prede mnou fold, ja v euforii Allin asi 10,5k, on call asi 10,7 a ukazal KK - dosly nejake sracky bez barvy

takze 15. misto

ale jeste k tomu A T - sice si vse neeviduji, ale co si pamatuji, tak z tech AT co jsem hral jsem vyhral asi 1 nebo 2 (pocitam, ze to je tak 5%) ;-) ale po nejake blbe prohre jsem par tydnu AT zahazoval - coz ted budu delat taky :-D
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Re: majster

Odoslaťod fidelko 12 Sep 2007 15:48

presne tak:
z 55 ludi byt prvy,to je uspech ak sa to podari z 10-15 pokusov,treba hrat dalej*THUMBS UP*
fidelko
 
Príspevky: 492
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 7 krát/2 krát
Karma: 0

Re: yegon

Odoslaťod yegon 12 Sep 2007 20:14

ad AT - mal si vela chipov, limp nedava zmysel, blindy su vysoke mal by si raisovat aby si ich ukradol. Samozrejme na reraise by si potom mohol foldnut - typek je shortstack cize ked s nim hras je skoro iste ze to pojde do allinu a na to AT nie je bohvieaka ruka.

ad AQ - pri blindoch 400 alebo 600 ist allin nie je optimalne, AQ je dobra ruka, raise na 2.5xBB a ked ta niekto reraisne sup ho allin. Vysledok by bol rovnaky ale bol by si prekvapeny kolkokrat ta reraisne AJ, AT, KQ a o to ti ide.

Podla mna to neboli take katastrofalne chyby, akurat to AT si sa mohol vyhnut problemom keby si len nedorovnal BB ale raisol pred flopom. Lebo ak by ta reraisol po tvojom raise tak by signalizoval ze ma silnu ruku - podla mna AJ+,88+ cize by si mohol zlozit (lebo si len 30/70 proti vacsine jeho moznych ruk). Takto ked si len limpol tak jeho raise mohli byt kludne aj horsie karty - povedzme JQ+,44+ cize vies jeho ruku odhadnut s ovela mensou presnostou a musis viac riskovat.

Podla mna az na ten limp s AT si to zahral OK, mozno prilis agresivne ale to je lepsie nez prilis pasivne. Agresivita sa vyplaca, ak by si jednu z tych ruk vyhral tak si v prvej patke.
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

poker

Odoslaťod majster87 12 Sep 2007 21:24

No ved tak je to aj spravne ak vypadnete so superom ktory hral ako profesional tak si poviete no mal si stastie :-P ja to zatial beriemaj ako hru ved so 4 pokusov na stans pokri raz 1 raz 3 a naposledy krasne najmenej platene 10 miesto aj to vdaka kralovnam QQ vs 99 ale to je poker ale nestvalobymato az tak keby to bol naozaj zivy poker a niee nejaky programatorom naprogramovane:-!Diky ze mozem tu popisat zo spravnimy ludmi ktory dokazu popocuvat a poradit
majster87
 
Príspevky: 42
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Online herne

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!