TuKEho blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: TuKEho pokrový blog

Odoslaťod TuKE 25 Nov 2008 09:49

25. 11. 2008 - Klokani od dnes skáču na fitlopte :D
Nakoľko je moje "zamestnanie" sedavého typu a keď je sa session nedarí, tak even lámem niekedy aj 5-6 hodín, dostavili sa následky v podobe bolestí spodného chrbta.
Mamka pracujúca v zdravotníctve to samozrejme chcela riešiť nejakými liekmi, ale ja som sa rozhodol, že radšej ako chémiu, to skúsim poriešiť naturálnou cestou :).

Včera som teda bol na masáži u takej útlej tety, silu mala ako kôň a dnes mám chrbát ako by ma parný válec prešiel, ale cítim sa lepšie.
Aby toho nebolo málo, tak som včera cestou mestom kúpil ešte aj fitloptu, nakoľko mi všetci radili, že to je moc moc fit na chrbát, tak som ju kúpil, včera nafúkal, dnes ešte dofúkal a od dnes, klokany skáču na fitlopte o priemere 75cm
Obrázok
:Yahoo!:

P.S. Pocit sedenia, resp. neustáleho pohupovania sa na fitlopte je naozaj divný a keďže stále na tom tak trochu podskakujem, tak po polhodke to začína mať halucinogénne účinky a začína sa mi točiť hlava :D
Uvidím ako sa na tom bude hrať poker, či pri nejakom badbeate nedopadnem ako teta z tohto blogu:
http://basila.blog.sme.sk/c/98310/Ako-mi-fitlopta-sestru-takmer-prizabila.html

Držte palce :)
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: TuKEho pokrový blog

Odoslaťod buschle 25 Nov 2008 10:42

:ROFL:
Prílohy
very-nice-borat.JPG
very-nice-borat.JPG (35.39 ) Zobrazená 2295 krát
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: TuKEho pokrový blog

Odoslaťod trikoza 25 Nov 2008 13:32

ja mam problemy s chrbticou uz cez pol roka, najma s tou vrchnou castou a krcnou chrbticou. bolest citim prakticky stale a musim s nou krutit, pukat si s nou atd. skusal som fitloptu, aktivnu podlozku na sedenie. bol som u ortopeda, rehabilitacneho lekara, 2 neurologov. presiel som si elektroliecbou, reboxom, prudmi, laserom, masazami. bral som rozne lieky od neurologov, dokonca az antidepresiva. skusal som mesiac prakticky nesediet, skusal som plavania, cvicenie, pilates.

nepomohlo absolutne, absolutne nic.

ak zacnes mat problemy s chrbticou, jedine co ti pomoze je modlit sa.
Prílohy
bible.jpg
bible.jpg (18.07 ) Zobrazená 2253 krát
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: TuKEho pokrový blog

Odoslaťod w4444x 25 Nov 2008 15:01

:) laptop a velka postel na nezaplatenie
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: TuKEho pokrový blog

Odoslaťod yegon 25 Nov 2008 16:02

trikoza napísal:ja mam problemy s chrbticou uz cez pol roka, najma s tou vrchnou castou a krcnou chrbticou. bolest citim prakticky stale a musim s nou krutit, pukat si s nou atd. skusal som fitloptu, aktivnu podlozku na sedenie. bol som u ortopeda, rehabilitacneho lekara, 2 neurologov. presiel som si elektroliecbou, reboxom, prudmi, laserom, masazami. bral som rozne lieky od neurologov, dokonca az antidepresiva. skusal som mesiac prakticky nesediet, skusal som plavania, cvicenie, pilates.

nepomohlo absolutne, absolutne nic.

ak zacnes mat problemy s chrbticou, jedine co ti pomoze je modlit sa.


ty si nerobil nahodou silovy trojboj? neodfajcil si si nieco? ja ked posilujem tak nemam ziadne problemy, akonahle to flakam (co sa teda aktualne deje uz niekolko rokov) tak mam tiez problemy s chrbtom lebo svalstvo na bruchu a chrbte sa odporuca a potom nema co chrbticu drzat na mieste a podporovat

musim sa konecne rozhupat a zacat zase poctivo cvicit, nic lepsie nepomaha nez pravidelne treningy so zakladnymi cvikmi ako deadlift, drep etc - ziadne gay bicepsy a podobne somariny :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: TuKEho pokrový blog

Odoslaťod palo1973 25 Nov 2008 16:07

-ja nemam az take vyrazne problemy,ale toto leto som chodil pravidelne plavat,hoci som nedodrzal dany ciel(aspon 5km tyzdene),napriek tomu mi to pomohlo...

-a bol som prekvapeny,ze aj na futbale viac vladzem
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: TuKEho pokrový blog

Odoslaťod tucniak 25 Nov 2008 18:37

to som pozoroval aj ja, ovela viac vydrzim dychat, ked sa nahanam za loptou..ale tiez som to zacal flakat a takto v chumelici sa mi do bazena nechce:D
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: TuKEho pokrový blog

Odoslaťod dzejkej 25 Nov 2008 18:40

no ja som kedysi celkom dost posilnoval a citil som sa fakt fajn .. odvtedy som sa dostatocne nenakopol a aj ja uz pocitujem toho dosledky :( .. ked najblizsie pojdete niekto cvicit, urobte mi sluzbu a dajte si aspon jednu seriu aj za mna :pardon:
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: TuKEho pokrový blog

Odoslaťod palo1973 25 Nov 2008 18:50

-inac ta lopta je dobra vec,zena na nej cvicila ked bola tehotna,a da sa na nej "cvicit" aj vo dvojici,len pozor na uraz :D
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: TuKEho pokrový blog

Odoslaťod dzejkej 25 Nov 2008 18:53

palo1973 napísal:-inac ta lopta je dobra vec,zena na nej cvicila ked bola tehotna,a da sa na nej "cvicit" aj vo dvojici,len pozor na uraz :D


ja mam teraz jednu podobnu integrovanu nad pasom :D
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 10 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!