PokerTracker

HoldemManager, PokerTracker, SharkScope, Table Ninja atď.

Re: PokerTracker

Odoslaťod TuKE 01 Dec 2008 22:37

buschle napísal:Ongame ma nejaky problem s PT3 , normalne mi nezaznemanava asi vsetky handy . Idem si pozriet handu set co som mal a vyhral AI a v pokertrakery nic take neni.
Inak dost problemy ma aj DB ongame s PT3. Ak padne PT napr .. a je zaskrknute move proceeded file to :) tak presunie databazu do mojho adresara urceneho ale novu databazu ongame nevytvori , kym nevypnem a nezapnem hernu :D ..

JJ, to sa stávalo aj mne.
Nijako som to neriešil, keďže som tam hrával iba rekreačne :)
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Problemek

Odoslaťod ashofos 07 Dec 2008 19:05

Stal jsem se hrdym (teda doufam) vlastnikem PT3. Ale nejak jsem trosicku rozladen. Mam verzi 3.00 build 3 a hraju predevsim na PS cash gamy a SNG, kde jak se zda mi to ale nefunguje. Tvari se to, tak ze stahuje z handhistory (je to v processed) a i autoimport se to tak tvari, Ale kdyz se podivam do zalozky texas holdem, tak nikde nic tu nic. HUD taky nefunguje (asi z vyse uvedeneho duvodu). Mno a abych odzkousel (pokus omyl), kde je pricina, tak jsem si nahral Pa***Poker a zahral freeroll a ejhle tady to bezi - HUD, statistiky. Takze nevi nekdo nahodou, kde muze byt problem? :P
ashofos
 
Príspevky: 13
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: PokerTracker

Odoslaťod buschle 07 Dec 2008 20:57

Proceeded je zlozka kam uklada PT histories ktore naimportuje po tom co stopnes autoimport. Na tom PS si musis nastavit zlozku v PTtrakery kde mas history z PS . Zlozka proceeded s tym nic nema
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: PokerTracker

Odoslaťod keso26 07 Dec 2008 21:36

Mam rovnaku verziu a tako nastaveny PT3 pre PS by mal v pohode fungovat.
Prílohy
PS_PT3.jpg
PS_PT3.jpg (56.2 ) Zobrazená 2251 krát
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: PokerTracker

Odoslaťod Hufelix 12 Dec 2008 17:09

Nemáte niekto náhodou problém pri hre s Pokertrackerom, keď hrajete na Bwine? Mne sa to akosi posledné dni začalo sekať a dnes sa mi to už nerozbehlo vôbec. Help!
Obrázok používateľa
Hufelix
 
Príspevky: 332
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 1

Re: PokerTracker

Odoslaťod buschle 12 Dec 2008 18:28

Ak mas PT3 , tak rovno sa prezehnaj :). Ongame a PT3 to je hrozostrasna spolupraca. Problem nastane vzdy ked ti PT3 zamrzne, vtedy ho pustis znova a on ak mas zaskrtnutu "move to proceeded" premiestni tvoju ongame DB do zlozky kam to mas nastavene. Lenze ongame automaticky nevytvori novu DB a prestane zapisovat handy kedze nema kam a musis restartovat aj hernu (niekedy staci zapnut novy stol) a prazdna databaza sa vytvori, Neni dobre ani odskrtnut move to prooceded pretoze potom sa ta databaza kopi a zavacsuje a ongame do nej zapisuje handy stale a myslim ze potom aj viac zamrza Pokertracker ked z toho cita. :cry:
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: PokerTracker

Odoslaťod Hufelix 12 Dec 2008 23:10

No super, takže ma čaká celkom zábava. Zmazal som databázu, čo si vytvára B**n a vytvoril ju odznova a rozbehlo sa to. Dík za info!
Obrázok používateľa
Hufelix
 
Príspevky: 332
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 1

Re: PokerTracker

Odoslaťod trdlo 18 Dec 2008 12:29

Pockertracker nefunguje pro microgaming,nebo jsem trdlo?
trdlo
 
Príspevky: 50
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: PokerTracker

Odoslaťod keso26 18 Dec 2008 12:43

trdlo napísal:Pockertracker nefunguje pro microgaming,nebo jsem trdlo?

iba PT2
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: PokerTracker

Odoslaťod trdlo 18 Dec 2008 17:45

A jaky soft muzu pouzit u microgaming?Predem dekuji za odpovedi
trdlo
 
Príspevky: 50
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Pokrové programy a služby

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!