PokerTracker

HoldemManager, PokerTracker, SharkScope, Table Ninja atď.

Re: PokerTracker

Odoslaťod keso26 18 Dec 2008 20:15

trdlo napísal:A jaky soft muzu pouzit u microgaming?Predem dekuji za odpovedi

ak myslis zobrazovanie statistik na stole tak PT2+PA HUD alebo HM
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: PokerTracker

Odoslaťod buschle 19 Dec 2008 08:08

Da sa nastavit v PT3 aby mi zobrazovalo na hraca poslednych "napr. 2k ruk" Lebo ak mam na niekoho 13K ruk a ma 3bet 3% a on ma za polhodiny 4x raisne predflopom tak su mi tie cisla na nic.
V PT2 to islo ... tu to nejak nevidim.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: PokerTracker

Odoslaťod Petrzalcan 19 Dec 2008 16:16

Zdravím
Pridal som si do PT3 Hudu nejaké staty navyše, len mám problém, že sa mi ukazuju v jednom riadku a je to dosť dlhé. Nedalo by sa to nejak usporiadať do dvoch riadkov alebo nejak ekonomickejšie čo sa priestoru týka? Dík za odpoveď.
Petrzalcan
 
Príspevky: 39
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: PokerTracker

Odoslaťod buschle 19 Dec 2008 17:17

jasne ze ide , pridaj si tam namiesto statu dalsi riadok, alebo ide celkom nova grupa
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: PokerTracker

Odoslaťod Petrzalcan 20 Dec 2008 11:38

buschle napísal:jasne ze ide , pridaj si tam namiesto statu dalsi riadok, alebo ide celkom nova grupa


dík už to fachčí jak má;)
Petrzalcan
 
Príspevky: 39
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: PokerTracker

Odoslaťod keso26 29 Dec 2008 19:12

Chcel by som sa spytat, kedze som poslednu dobu trochu zabrdal do sng-ciek :) ..preco mi PT3 pri ostatnych hracoch nenaimportuje vysledne umiestnenie v turnaji. Pri mne vsetko v pohode, ale ostatny maju ako vysledok vsade nulu (napriklad aj u dzejkeja s ktorym sa pri stoloch sem-tam stretavam). Jedna sa o iPoker network. Dik za odpovede, ak niekto bude vediet poradit.

Akurat pozeram, ze pri dzejkejovi mam v db len 8 turnajov, ale zdalo sa mi, ze sme ich hrali spolu o nieco viac. Kuknes u seba, pls ak to trackujes ?

EDIT : ze by neboli zapisane tournaments results v HH ?..ak ano, kde ich ziskam ?..hm
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: PokerTracker

Odoslaťod Barin 29 Dec 2008 19:29

keso26 napísal:Chcel by som sa spytat, kedze som poslednu dobu trochu zabrdal do sng-ciek :) ..preco mi PT3 pri ostatnych hracoch nenaimportuje vysledne umiestnenie v turnaji. Pri mne vsetko v pohode, ale ostatny maju ako vysledok vsade nulu (napriklad aj u dzejkeja s ktorym sa pri stoloch sem-tam stretavam). Jedna sa o iPoker network. Dik za odpovede, ak niekto bude vediet poradit.

Akurat pozeram, ze pri dzejkejovi mam v db len 8 turnajov, ale zdalo sa mi, ze sme ich hrali spolu o nieco viac. Kuknes u seba, pls ak to trackujes ?

EDIT : ze by neboli zapisane tournaments results v HH ?..ak ano, kde ich ziskam ?..hm


Pretoze ked dohras turnaj vytvori ti to summary subor, ktory vyzera asi takto:

Full Tilt Poker Tournament Summary $6 + $0.50 Sit & Go (Turbo) (74202811) Hold'em No Limit
Buy-In: $6 + $0.50
Buy-In Chips: 1500
9 Entries
Total Prize Pool: $54
Tournament started: 2008/12/29 7:14:26 ET
Tournament is still in progress

Still Playing - fredgl
Still Playing - h_smeds
Still Playing - XBabysharkX
Still Playing - bugs_cohen
5: Barin22
6: The Twits
7: SzNuR
8: sexysusi
9: verjon1
Barin22 finished in 5th place


Cize ono to uz nema velmi kde zistit, ako skoncili hraci pred tebou. Na druhej strane ak turnaj vyhras tak by tam vysledky ostatnych hracov mali byt:

Full Tilt Poker Tournament Summary $6 + $0.50 Sit & Go (Turbo) (74202675) Hold'em No Limit
Buy-In: $6 + $0.50
Buy-In Chips: 1500
9 Entries
Total Prize Pool: $54
Tournament started: 2008/12/29 7:10:40 ET
Tournament finished: 2008/12/29 7:52:03 ET

1: Barin22, $27
2: Suggeh, $16.20
3: solecaduto, $10.80
4: MuellerBenni
5: Tijnomans
6: mysticphoenixe
7: tommaestro
8: sexysusi
9: kvlod2400
Barin22 finished in 1st place
Barin
 
Príspevky: 284
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/4 krát
Karma: 4

Re: PokerTracker

Odoslaťod keso26 29 Dec 2008 19:35

no ja to chapem a viem ze na FTP to tak je, ale pri ostatnych vysledky nemam, dnes som spravil este taky pokus, ze som nechal stol otvoreny, kym sng uplne neskonci, aby sa zapisala kompletna history, ale nepomohlo. Napriklad u dzejkeja viem, ze mame spolocne umiestnenie ITM (napriklad aj dnes) ale u neho mam v results stale vsade nuly.
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: PokerTracker

Odoslaťod Adrian1990 30 Dec 2008 17:52

chalani prosim Vas potrebujem pomoc . Ziskal som licenciu na poker tracker 3 lenze mi nejde spustit najprv pri spusteny programu mi vypise
For this version of PokerTracker to run properly with Windows Vista, you should make sure that you use the 'Run as Administrator' option to launch the program.
To do this, right-click on the PokerTracker shortcut and choose Properties. On the window that opens, click the 'Advanced' button. On the next window, check the 'Run as administrator' option and click the OK button to save the changes.
If you are not running as Admin, please restart and make the changes to your shortcuts

comu moc nechapem chce to nieco nastavit vo vlastnostiach asi

a ked dam Let me contunie tak mi to vyhodi ramcek Configure PostreSQL server to je tusim prihlasovanie sa do nieakej databazi dam CONNECT a dalej mi to len vypise a dostanem len oznam
Unable to connect to this database .Please check the configuration .

Podotkol by som ze pouzivam Windows vista ... malo by to ficat aj na viste ci nie ?
Adrian1990
 
Príspevky: 98
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 3 krát/1 krát
Karma: 0

Re: PokerTracker

Odoslaťod keso26 30 Dec 2008 18:06

fici, klikni pravym tlacitkom na odkaz na PT3, zvol vlastnosti, na karte "odkaz" klikni na "spresnit" a tam zaskrtni "pustit ako spravca" ..inak looooool, prave som zistil, ze ja som to nemal a v pohode PT3 pouzivam uz asi 3 mesiace :)

s tou databazou, stiahni si a nainstaluj PT3, ktory ma uz v sebe PostgreSQL, potom by to malo fachcit.
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Pokrové programy a služby

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!