trikoza´s road to bankrupt

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: fero in action

Odoslaťod dzejkej 04 Jan 2009 02:17

Toto sa nikomu inemu nebude chciet, tak to skus Ty, ked Ta to zaujima :D.

Zober si jeho value/bluff range a rozdel na ruky. Vypocitaj svoju equity voci kazdej tej ruke, resp. skupine ruk s rovnakou equity (= PokerStove alebo niec podobne), pocitas aj bluffy. Zisti, aku cast rangu vybrane ruky tvoria (kombinacie na vytvorenie danej ruky vs vsetky kombinacie rangeu), prenasob equity ruk ich vyskytom + bluffy este vynasob percentom ako casto si myslis, ze s tym bude bluffovat a potom napis celkovu equity. Potom budes vediet, ci je to call na tom turne :good: .

Inak, posty sa daju editovat, tak nemusis takto poukazovat na svoje chyby. Ale tak aspon si uprimny ;).

EDIT: cisto pot odds si vyzaduju nieco menej ako 30% equity, ak zvladam este o takomto case okrem nekonecnej editacie prispevku aj zakladnu matematiku :D
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: fero in action

Odoslaťod hulmazas2 04 Jan 2009 02:26

dzejkej napísal:Toto sa nikomu inemu nebude chciet, tak to skus Ty, ked Ta to zaujima :D.

Zober si jeho value/bluff range a rozdel na ruky. Vypocitaj svoju equity voci kazdej tej ruke, resp. skupine ruk s rovnakou equity (= PokerStove alebo niec podobne), pocitas aj bluffy. Zisti, aku cast rangu vybrane ruky tvoria (kombinacie na vytvorenie danej ruky vs vsetky kombinacie rangeu), prenasob equity ruk ich vyskytom + bluffy este vynasob percentom ako casto si myslis, ze s tym bude bluffovat a potom napis celkovu equity. Potom budes vediet, ci je to call na tom turne :good: .

Inak, posty sa daju editovat, tak nemusis takto poukazovat na svoje chyby. Ale tak aspon si uprimny ;).

EDIT: cisto pot odds si vyzaduju nieco menej ako 30% equity, ak zvladam este o takomto case okrem nekonecnej editacie prispevku aj zakladnu matematiku :D


Tak to sa mi veru nechce:-)...ja len, ze v zapele hry a pri aspon pre mna divnom ch/r na turne, kde sa vacsinou ukazuje skutocna sila handy, nepocital za outs J a 9, ale len 9 clubs, co nam dava cca 20%. Tak ale to som ja :fish: :D
hulmazas2
 
Príspevky: 685
Založený: Jan 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: fero in action

Odoslaťod dzejkej 04 Jan 2009 02:33

hulmazas2 napísal:Tak to sa mi veru nechce:-)...ja len, ze v zapele hry a pri aspon pre mna divnom ch/r na turne, kde sa vacsinou ukazuje skutocna sila handy, nepocital za outs J a 9, ale len 9 clubs, co nam dava cca 20%. Tak ale to som ja :fish: :D


Preto som pisal to, co som pisal. Nemozes pocitat 9 outs len preto, ze moze mat ruky, pri ktorych mas naozaj iba 9 outs :). Moze mat toho viac a nieco z toho potrebuje outs voci Tebe, lebo Ty vyhravas. Predpoklad, ze mas 9 outs by znamenal, ze jedine ruky, ktore moze mat su sety a to tazko :).

Inak takto v noci som uzasne komplikovany. Staci nahodit rovno range do PokerStove a nic nemusis rozdelovat. Len ak tam das aj bluffovaci naraz so zvyskom, tak automaticky to pocita s tym, ze bluffuje 100%, takze je dobre tym rukam dat suits a simulovat tak menej caste bluffovanie :).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: fero in action

Odoslaťod TuKE 04 Jan 2009 02:42

hulmazas2 napísal:nepocital za outs J a 9, ale len 9 clubs, co nam dava cca 20%

Keď už, tak 8 :club: = cca. 18% ;)
Počítať vždy s tým, že súper má set je dosť EV- IMO :).
Je pravda, že tá jeho línia, check-raise turn vyzerá podozrivo, ale NL100 v štandardných herniach je podstatne viac loose a toto sa tam robí s podstatne širším rangeom ako setom.

trikoza napísal:a preco by na luckyace nemali byt dobri regulari? :huh:

Ja ti neviem, ja ich tam hladám v poslednom týždni aspoň hodinku denne a oni sa mi úspešne skrývajú :D
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: fero in action

Odoslaťod dzejkej 04 Jan 2009 02:53

TuKE napísal:Keď už, tak 8 :club: = cca. 18% ;)


A kam sa to jedno :club: stratilo? :crazy:
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: fero in action

Odoslaťod trikoza 04 Jan 2009 03:03

3.1.2009

dnes som drtil vela kedze nebolo moc co robit a buduci tyzden ma caka dost vela vybavovaciek a dokonca vraj aj nejaka skuska :wtf: takze som nahral cez 3000 ruk, zozaciatku vo vyzeralo na celkom fajn normalny den ale potom po polnoci sa strhlo na luckyace doslova "rybacie peklo" a kedze mi chodili karty tak som uzavrel na peknych takmer +9BI

este jeden diel unconventional wisdom na DC a potom zasluzeny spanok

:gl:
Prílohy
graf.jpg
graf.jpg (75.91 ) Zobrazená 2115 krát
stats.JPG
stats.JPG (32.16 ) Zobrazená 2124 krát
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: fero in action

Odoslaťod keso26 04 Jan 2009 09:56

dzejkej napísal:
TuKE napísal:Keď už, tak 8 :club: = cca. 18% ;)


A kam sa to jedno :club: stratilo? :crazy:

no klokani to asi mysleli tak, ze ak hulmazas rata vzdy na 100% ze je proti setu tak 6c dava superovi FH v pripade ze ma set zo sedmiciek, dvojek prip. jackov. No a ked ma set so sestiek, tak je velmi pravdepodobne, ze tu 6c zrovna drzi :lol2: ..a ak nahodou nie, tak tato karta mu improvne jeho set na quads :)
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: fero in action

Odoslaťod TuKE 04 Jan 2009 10:11

keso26 napísal:
dzejkej napísal:A kam sa to jedno :club: stratilo? :crazy:

no klokani to asi mysleli tak, ze ak hulmazas rata vzdy na 100% ze je proti setu tak 6c dava superovi FH v pripade ze ma set zo sedmiciek...

Bystrý Kešu oriešok :)
Tak tak, ked hráš proti setu na takomto boarde, tak máš outov 8 :)
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: fero in action

Odoslaťod dzejkej 04 Jan 2009 10:23

A aj ja som bystry, ked mi to rano doslo aj samemu alebo uz nemam pravo si narokovat? :angel:

Vdaka za odpovede :good: !
Naposledy upravil dzejkej dňa 05 Jan 2009 23:35, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: fero in action

Odoslaťod trikoza 05 Jan 2009 23:34

$0.5/$1 No Limit Holdem
5 players
Converted at weaktight.com

Stacks:
UTG cruath ($99.60)
CO zicfriz ($74.22)
BTN Hero ($178.14)
SB EgoBoy83 ($26.85)
BB sacakewalk ($100.00)

Pre-flop: ($1.50, 5 players) Hero is BTN ObrázokObrázok
cruath raises to $3.50, zicfriz calls $3.50, Hero raises to $14, 2 folds, cruath calls $10.50, zicfriz folds

Flop: ObrázokObrázokObrázok ($33, 2 players)
cruath checks, Hero bets $28, cruath goes all-in $85.60, Hero ??

super "tutovkar" 18/13/1.9, velmi uzka range na 3bet-call

da sa to vobec polozit?
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 8 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!