lovec velryb (teh yegon blog)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod trikoza 12 Jan 2009 01:51

dzejkej napísal:
to vies, mal hotrun cez ten tyzden a teraz nahana nejake cicusky po australskej plazi ;)


Obrázok
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod buschle 12 Jan 2009 13:07

dzejkej napísal: nahana nejake cicusky po australskej plazi ;)
Prílohy
-meh-cat.jpg
-meh-cat.jpg (18.06 ) Zobrazená 1913 krát
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 12 Jan 2009 19:11

ale borci sakra 4 dni som nehral poker poriadne len asi 300 breakeven hands pac sedim od rana do noci v robote a prekodovavam fakturacny system na euro, chodim domov taky rozbity ze padnem do postele a spim

ano priznavam planoval som to spravit uz v novembri ale miesto toho som radsej hral poker tak sa mi to teraz vratilo :)

tipujem ze este tento tyzden toho moc nenahram ale snad uz od buduceho sa do toho pustim naplno
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod dzejkej 12 Jan 2009 19:13

neviem preco, ale pripominas mi moj pristup k skuskam :D

kazdopadne drzime Ti tu palce, nech to zvladnes a uz sa tesime na Tvoje hodnotne prispevky :gl:
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 12 Jan 2009 19:17

ja mam tyk pristup ku vsetkemu :)

skoda lebo keby som bol pracovity mohol som uz valat sunky na bahamach. Pamatam na skusky tiez :) s kamaratom sme prisli v den skusky na 10:00 do skoly zbehli do kopirovne kupit kopirovane prednasky a sadli sme si na sedacky na chodbe ze sa to naucime. O 14:00 sme uspesne napisali test - ved pozadovanych bolo len 56% - to sa nedalo nespravit :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod w4444x 12 Jan 2009 19:18

yegon napísal:ale borci sakra 4 dni som nehral poker poriadne len asi 300 breakeven hands pac sedim od rana do noci v robote a prekodovavam fakturacny system na euro, chodim domov taky rozbity ze padnem do postele a spim

ano priznavam planoval som to spravit uz v novembri ale miesto toho som radsej hral poker tak sa mi to teraz vratilo :)

tipujem ze este tento tyzden toho moc nenahram ale snad uz od buduceho sa do toho pustim naplno


1.Vyser sa na to
2.vyhraj 4bi
3.zaplat dakoho nech ti to spravi
4.????
5.PROFIT
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 12 Jan 2009 19:29

ale ved vies ze nikto ti to neurobi tak dobre ako si to dokazes urobit sam :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod dzejkej 12 Jan 2009 19:31

yegon napísal:ale ved vies ze nikto ti to neurobi tak dobre ako si to dokazes urobit sam :)


a Ty si sa skusky snazil robit na 100% alebo na 56%? ;)
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 12 Jan 2009 19:34

si sa zblaznil? ja som od skoncenia strednej podnikal a na vyske som nechodil na prednasky a zucastnil som sa len polovice cviceni, snazil som sa len preliezt ale skola bola taka lahka ze to aj tak vacsinou skoncilo jednotkami a dvojkami :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod Pepi 12 Jan 2009 23:03

yegon napísal:si sa zblaznil? ja som od skoncenia strednej podnikal a na vyske som nechodil na prednasky a zucastnil som sa len polovice cviceni, snazil som sa len preliezt ale skola bola taka lahka ze to aj tak vacsinou skoncilo jednotkami a dvojkami :)


...toto mi nieco silne pripomina. My, SPZtkari (studenti popri zamestani) sme mali skolu raz za tyzden od 8:30 do cca. 16:00. Take jak cvicenia u nas ale nastastie neexistovalo. A ked sme aj dosli (to nase zdrave jadro), tak sme sa uz zvacsa nevratili po vydatnom obede a jeho (obcas dost vydatnom) zapiti. Sak aspon sme si oddychli od podnikania, prace, atd. A vzdy sme to dajak preskakali. :D
Ale mat taky studentsky zivot kazdy den (ako som mal moznost vidiet u dennych), to by ma jednak nebavilo, a jednak by to moj chrobacny organizmus asi nezvladol... :crazy:
Obrázok používateľa
Pepi
 
Príspevky: 798
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 7

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!