7castle's "it was nice but it's over" blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod Pepi 14 Feb 2009 09:06

Mne v poslednej dobe PT3 tiez neskutocne spomaluje hranie. Vcera som hral 7stolov na AP. Najprv mi to zamrzlo, jak som zapinal prve ks, tak som restartol klienta. Potom to trhalo jedna radost, HDD vkuse cosi zapisoval... No des a hruza! A aby toho nebolo malo, tak mi potom ruplo este aj pripojenie (tymto dakujem providerovi) akurat, ked som bol v jednom HU a dvoch ITM a tusim este na jednom bubbly. Este, ze som to na rychlo zapojil cez mobil, no HU uz bol pase a ostatne takmer tiez... :(

7castle, ja mam tieto otazky:
- ostal si pri cascadovani? Mne to zacina tiez viac vyhovovat, len sa mi takmer vzdy podari nejaky ten misclick pri zapinani novych stolov.
- pouzivas na multitabling aj nejake AHK scripty? Som tu davnejsie zalozil thread o ich pouzivani, ale tak jaksi o neho nikto nezakopol...
Obrázok používateľa
Pepi
 
Príspevky: 798
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 7

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod 7castle 14 Feb 2009 12:14

Markizik napísal:Ake dlhe si mal tie dve session dnes?

Ake stats pouzivas v HuDe? A preco? :-)


No vychadza to asi tak ze dam 22-24 stolov za hodinu priemerne, takze jednu 3 hodinovu a jednu o nieco dlhsiu som dal.

Pouzivam VPIP/PFR/Attemp to steal/Hands. Tie prve dve su najdolezitejsie, z toho vies strasne vela. Podla VPIP sa da hlavne pri plnom stole dobre usudit ci super hrava ruky ako AJ, a ci za kazdych okolnosti limpuje male pary, to pomaha dost pre post flop hru. Neskor sa to dobre vyuziva na restealy.

To ATS moc nevyuzivam, malokedy mam dost ruk aby to malo nejaku hodnotu... uz aj celkom zvazujem ze sa pozriem na ten HUD, ci tam nie je nieco ine co moze byt uzitocne v SNGckach. V poslednom case som dosiel na to, ze ked uz vies hrat dobre PF, a mas vybornu push fold fazu, treba sa zacat zameriavat na detaily. Hovorim najma o o dvoch veciach, a to (i) spravne cbetovanie a (ii) dobre rozhodnutia ohladom pot control/chargovania draws na turne a (iii) dobre rozhodnutia ohladom vbetovania na riveri. V tych druhych dvoch som sa o hodne zlepsil, problem mam v tom prvom. Takze mozno stoji za to hodit si tam nejaky stat o tom ako super vola cbety, len neviem ci to ma nejaku vypovednu hodnotu.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod 7castle 14 Feb 2009 12:19

Pepi napísal:7castle, ja mam tieto otazky:
- ostal si pri cascadovani? Mne to zacina tiez viac vyhovovat, len sa mi takmer vzdy podari nejaky ten misclick pri zapinani novych stolov.
- pouzivas na multitabling aj nejake AHK scripty? Som tu davnejsie zalozil thread o ich pouzivani, ale tak jaksi o neho nikto nezakopol...


Ano ostal som pri kaskadovani, osobne si teraz uz myslim, ze pri nizkych BI je to urcite najlepsie, range superov nie su take relevantne, a to podstatne si odsledujem (vzdy si pozriem co super pushuje/calluje bvb). Hlavne mi to umoznuje hrat sick objem, co je pri nizkom RB velmi dolezite.

Misclicky bohuzial su, castejsie ako by som chcel, ale pri pocte tych rozhodnuti je to dost zanedbatelne.

AHK scripty pouzivam dva, StarsAssistant na auto timebank (co je pri kaskadovani nevyhnutne), a HotKeys na vsetko ostatne, najma na prihlasovanie a betovanie (mam klavesu na 2.5BB, 2.66BB (to je 400 pri 75/150) a Allin).
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod Pepi 14 Feb 2009 16:52

Skusam stars hotkeys, ale nejak si nerozumiem s tlacidlami na tie 2,5x, 3x, 4xBB bety. Skusal som to na playmoney...
Obrázok používateľa
Pepi
 
Príspevky: 798
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 7

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod Barin 14 Feb 2009 18:48

Castle sledujes momentalne spacegravyho prop bet? Co hovoris zvladne to ci nie? Kto nevie o co ide tak tu je link:
http://forumserver.twoplustwo.com/54/po ... et-392492/
Barin
 
Príspevky: 284
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/4 krát
Karma: 4

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod yegon 14 Feb 2009 18:55

no neviem kokso tie swingy v jeho grafe su dost sick na ten limit - ked moze mat on (co uz musi pushovat dokonale v aj v spanku) 120BI downswing tak si nie som isty ci chcem este niekedy hrat SNG :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod Pepi 14 Feb 2009 22:31

Tak ten propbet je tazky brutal... :D Teraz len tak z bezne prechadzam ten thread. To on hraje 24h denne? :D
Obrázok používateľa
Pepi
 
Príspevky: 798
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 7

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod joco66 15 Feb 2009 11:52

ahoj 7castle vidim ze sa ti dari graatulujem a nech sa ti dari splinit tvoje smele plany, a mam otazku vsimol som si ze vacsinou hravas turba aky je podla teba rozdiel v strategii medzi turbami a klasickymi sng?
joco66
 
Príspevky: 308
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod 7castle 15 Feb 2009 15:36

Vedel som ze SG to chysta, ale potom to preslo do BBV fora takze mi to uslo... no vyzera to s nim velmi zle (ak som to pochopil bol v pluse 5k za 10 dni), ale treba si uvedomit ze on je fakt manik, a ked bude treba nebude hrat 12 hodin denne ale 16 :)

Joco diky, hravam turba, lebo trvaju polovicu casu, takze moja hodinova rate je vyssia. Netusim aky je rozdiel, ale tipujem ze normalne sa daju hrat este viac tight lebo mas vacsiu sancu ze ti pride dobra ruka ked ich hras viac.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod w4444x 15 Feb 2009 15:46

zasa SG je schopny tych 40k spravit za poslednych 10 dni :) len ho teraz nejako moc fackuje variacia , tak ci tak ak da hociaky profit alebo even na tych sngs stale bude v pluse na tom prop bete :)
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 11 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!