lovec velryb (teh yegon blog)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod trikoza 13 Feb 2009 03:19

yegon napísal:ak by mal niekto zaujem dajte vediet, mam este 2 miesta v jeepe volne, pojde o dost nizkorozpoctovu dovolenku lebo v pustine nie je moc kde minat peniaze takze aj s letenkou by sa to malo spratat medzi 1000 a 1500 EUR


no clovece na toto by som sa rad dal ukecat... som dost setrny clovek a jedina vec kde by som bol ochotny minut takmer vsetko co mam je cestovanie, bohuzial sa mi absolutne nedari cestovat pretoze poznam asi iba dve skupiny ludi a to - jedna nema cas a druha peniaze :wall: ... jedine co mi na tomto vadi je ten termin = best termin na klasicku nic-nerobiacu dovolenku pri mori ... ale kua, fakt by som nad tymto porozmyslal!
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 13 Feb 2009 07:41

palo1973 napísal:yegon keby si chcel,dam ti cislo na kamosa,co tam niekolko rokov zil,moze ti dat nejaky insider tip


to by bolo super, my si teraz pripravime behom mesiaca nejaky presnejsi plan co chceme vidiet a potom by som to s nim prebral nech poradi co vypustit a co pridat
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 13 Feb 2009 07:50

trikoza napísal:
yegon napísal:ak by mal niekto zaujem dajte vediet, mam este 2 miesta v jeepe volne, pojde o dost nizkorozpoctovu dovolenku lebo v pustine nie je moc kde minat peniaze takze aj s letenkou by sa to malo spratat medzi 1000 a 1500 EUR


no clovece na toto by som sa rad dal ukecat... som dost setrny clovek a jedina vec kde by som bol ochotny minut takmer vsetko co mam je cestovanie, bohuzial sa mi absolutne nedari cestovat pretoze poznam asi iba dve skupiny ludi a to - jedna nema cas a druha peniaze :wall: ... jedine co mi na tomto vadi je ten termin = best termin na klasicku nic-nerobiacu dovolenku pri mori ... ale kua, fakt by som nad tymto porozmyslal!


no tak dumaj, este je zopar leteniek volnych na ten let ktorym ideme (samozrejme da sa letiet aj inym lietadlom ak by si sa rozkyval neskoro), spiatocna letenka stoji cca 450EUR, ak budes chciet dam ti presne udaje ktory let to je a tak - toto je jedina vec s ktorou sa asi treba ponahlat inak je na vsetko cas aj tesne pred cestou. Auto este zhanam - asi bude Grand Vitara - to sa tam zda byt take najrozsirenejsie v pozicovniach ale uvidim co dohodneme.

Planujeme rozhodne veci ako vylet lodou s pozorovanim velryb, plavba v clne medzi ladovcami na jazere, nejaky niekolkodnovy pesi vylet vo vnutrozemi, jazda na tych ich malych mimochodnych ponikoch, gejziry, vodopady, kupanie v termalnych jazierkach, majaky. Ja mam este vyhliadnutu jazdu na stvorkolkach, sneznych skutroch a lezenie s mackami a cakanmi po ladopadoch - neviem ci stihnem vsetko ale aspon nieco by som rad skusil.

nic nerobiaca dovolenka pri mori sucks, to idem par tyzdnov predtym do chorvatska ale tam idem na tenisovy treningovy kemp takze chvalabohu ani tam sa nebudem len tak valat a obv cestou zastavka na plitvickych jazerach ( nech zije winnetou :) )
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod buschle 13 Feb 2009 08:16

yegon napísal:...

perfektne to vypada ..
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod palo1973 13 Feb 2009 08:40

-ok,yegon tak potom napis sem,dam ti to cislo,nie som s nim teraz v kontakte,viac s jeho bratom,ale je to dobry chalanisko,urcite ti rad poradi,je tiez tak trochu blazon na taketo veci-hory,bicykel,husky,svojho casu mi spominal,ze by chcel podnikat prave v podobnej oblasti-cestovka,sprevadzat ludi na Island,a asi aj do celej Skandinavie,tusim ma aj nejaky kurz horskeho vodcu,
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod Mayday 13 Feb 2009 09:56

to znie ako fantasticky napad na dovolenku, take nieco by som tiez rad absolvoval niekedy, hlavne ten island, ale patrim do skupiny, kt. trikoza nazval "nema peniaze" :(

btw odporucam vam pozriet si pred odletom DVD od skupiny Sigur Ros (su to islandania) - Heima. to naladi kazdeho na spravnu islandsku vlnu.
Mayday
 
Príspevky: 1148
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 31 krát/24 krát
Karma: 14

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 15 Feb 2009 00:16

no konecne aj nejaky ten heater ma postretol :) a to som pritom hral ako nit ale ludia nejak nereagovali a stackovali sa sprava zlava

2009-02-15-gr.jpg
2009-02-15-gr.jpg (102.17 ) Zobrazená 1723 krát
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod TuKE 15 Feb 2009 00:33

Vitaj v klube luckerov :)
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod dzejkej 15 Feb 2009 15:43

TuKE napísal:Vitaj v klube luckerov :)


uz sa tesim ako budem tento post linkovat, ked bude TuKE pi.ovat ako stara vrana na bad beaty :lol2:
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod TuKE 15 Feb 2009 21:28

dzejkej napísal:uz sa tesim ako budem tento post linkovat, ked bude TuKE pi.ovat ako stara vrana na bad beaty :lol2:

Už sa stalo :)
Včera som z klubu luckerov bol vystrnadený a opäť som raz musel bojovať holými rukami o prežitie :)
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!