7castle's "it was nice but it's over" blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod 7castle 18 Feb 2009 21:54

Hmm, tak dnes som v ramci testovania na pripadny prob bet vyskusal ake by to bolo naostro, drvil som 6 hodin v kuse, a otocil okolo 160 SNGciek 8-)

Je to maximalny hardcore, ked si predstavim ze po tomto vykone by som bol v 1/3 potrebneho objemu tak mi je nevolno :wall:

Cize je to presne podla ocakavania, hardcore challenge, budem to zvazovat, ale fakt bude nevyhnutne najst nejaku motivaciu :D
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod 7castle 20 Feb 2009 02:35

LOL po vcerajsich hodoch mi dnes doslo riadne zle ;)

Dneska sa na mne variacia vyblaznila asi ako este nikdy, kazde QQ narazilo na KK, KK na AA, AQ na AK, kazdy druhy push na bubble narazil na monster, kazdy fesak dostal nejaky runner runner. Moj graf ma krasnu krivku smerom dole, aj by som ho postol, ale ako spravny analfabet neviem ako to spravit - kto sa rano prvy zobudi nech mi poradi.

:poklona:
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod admin 20 Feb 2009 02:54

7castle napísal:LOL po vcerajsich hodoch mi dnes doslo riadne zle ;)

Dneska sa na mne variacia vyblaznila asi ako este nikdy, kazde QQ narazilo na KK, KK na AA, AQ na AK, kazdy druhy push na bubble narazil na monster, kazdy fesak dostal nejaky runner runner. Moj graf ma krasnu krivku smerom dole, aj by som ho postol, ale ako spravny analfabet neviem ako to spravit - kto sa rano prvy zobudi nech mi poradi.

:poklona:


Easy, najprv si potrebujes ulozit ten obrazok niekde na svoj disk, to urobis tak ze skopirujes obrazovku tlacitkom PrtSc (hore nad tlacitkom insert), potom si to vlozis do nejakeho programu co vie orezavat obrazky, ideal irfanview alebo windows paint, orezes aby bolo vidno len co co chces a das ulozit na disk. Potom po pisani prispevku je dole pod "Odoslat" volba Pripojit prilohu, cez to vyhladas ten subor co si si ulozil a kliknes na "Pridat subor" a obrazok sa automaticky zobrazi v prispevku, aj je to potrebne automaticky sa zmensi.

Ak by ta ten navod moc nebavil, tak som ti sem hodil tvojich last 100, fakt neprijemne, neznasam ked mam taku smolu :P . Ale predtym tie vysledky uplna parada, este aj stiebornu hviezdu mas na sharkscope :good:
Prílohy
7castleLast100.jpg
7castleLast100.jpg (32.83 ) Zobrazená 5019 krát
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod keso26 20 Feb 2009 10:12

admin napísal:Easy, najprv si potrebujes ulozit ten obrazok niekde na svoj disk, to urobis tak ze skopirujes obrazovku tlacitkom PrtSc (hore nad tlacitkom insert), potom si to vlozis do nejakeho programu co vie orezavat obrazky, ideal irfanview alebo windows paint, orezes aby bolo vidno len co co chces a das ulozit na disk.

poznam este jednoduchsi sposob keby sa Ti nechcelo print screenovat, importovat a orezavat :) ..prihlasis sa na sharkscope, vyhladas seba, das zobrazit graf, pravym tlacitkom na neho klikni, zvol "ulozit obrazok ako", daj to napr. na plochu aby si ho nemusel hladat a dalej ako pise vlado :)
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod Pepi 20 Feb 2009 10:39

7castle, kluuud, sak to je len cca. 27BI! ;) Tvoje momentalne pocity doverne poznam z mojho posledneho swingu... A moje AK, AQ ma doteraz problem vyhravat proti vsetkemu, co ho callne.

:gl: Nech to znovu naberie ten spravny smer!
Obrázok používateľa
Pepi
 
Príspevky: 798
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 7

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod 7castle 20 Feb 2009 11:34

Pepi ja som kludny, ja viem co je variacia, sak vidis v mojom prispevku nejakeho negativneho smajlika? ;)

Ako to poznam dnes dam este dalsich -300 a potom sa to otoci 8-)
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod Pepi 20 Feb 2009 13:12

...ale sak som ti to vysvetlil, jak som to myslel... ;)
Obrázok používateľa
Pepi
 
Príspevky: 798
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 7

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod roche01 20 Feb 2009 15:21

7castle,
aký soft používaš pri hraní SNG?
Práve sa rozhodujem pre kúpu nejakého softu a keďže hrávam tiež hlavne SNG, tak by som rád mal soft, čo by bol so SNg skutočne kamarát.
ako som čítal o HM, tak tam je s turnajmi ešte stále trochu problém, tak ak by si mi poradil, bol by som Ti vďačný. :gl:
Samozrejme, aj iní SNG hráči, ak máte nejaké tipy na dobrý soft, budem rád. :)
Obrázok používateľa
roche01
 
Príspevky: 643
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 7 krát/4 krát
Karma: 1

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod palo1973 20 Feb 2009 15:44

-roche ak myslis pt alebo hm tak to ti poradia ini,ja som si teraz zaplatil sharkscope hud(nie je povoleny na ft a stars),a je to celkom uzitocne a aj dobre na sebavodomie ked plavas v cervenom mori(vacsina hracov na mojom limite su vysoko minusovi)
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod Barin 20 Feb 2009 17:27

roche01 napísal:7castle,
aký soft používaš pri hraní SNG?
Práve sa rozhodujem pre kúpu nejakého softu a keďže hrávam tiež hlavne SNG, tak by som rád mal soft, čo by bol so SNg skutočne kamarát.
ako som čítal o HM, tak tam je s turnajmi ešte stále trochu problém, tak ak by si mi poradil, bol by som Ti vďačný. :gl:
Samozrejme, aj iní SNG hráči, ak máte nejaké tipy na dobrý soft, budem rád. :)


Na trackovanie zatial asi PT3 a na analyzu priebehu urcite sngwizard.

Castle: pekne ti ide tento mesiac, jak som cital na 2+2 tak su teraz 16tky na starsoch dost preplnene regularmi o to krajsie vyzera ten profit ked The_venetian dal tolko za cely januar a ty mas este tyzden k dobru :)
Barin
 
Príspevky: 284
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/4 krát
Karma: 4

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!