trikoza´s road to bankrupt

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: fero in action - priemerne vysledky podpriemerneho hraca

Odoslaťod buschle 20 Feb 2009 14:49

typek skor chcel reprezentovat to, co triker drzal :)
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: fero in action - priemerne vysledky podpriemerneho hraca

Odoslaťod buschle 20 Feb 2009 14:51

ak sa ti pacia zenske auta , preco nie :)
Naposledy upravil buschle dňa 20 Feb 2009 14:51, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: fero in action - priemerne vysledky podpriemerneho hraca

Odoslaťod Pepi 20 Feb 2009 14:51

tak dam uz aj ja konecne daco "vaznejsie" k tejto teme...

Co sa Suzuki tyka - su to velmi spolahlive auta. Hovorim z vlastnej skusenosti, aj skusenosti svojich znamych. Osobne som vlastnil taku dodavecku Suzuki Carry, ktoru moji znami zartovne prezyvali aj TIRak, Transit-bonsaj, Jeep, Kinderko, atd. Kupili sme to ako rocne auto, za polovicnu cenu v porovnani s novym. Leasingovka to niekomu zobrala a potrebovala strelit dalej. Spravil som na nom 60K Km bez jedinej poruchy a nepamatam sa, ze bo som na tom aute co i len ziarovku vymenil.

Spominal si kamarata, co kupil jazdeny Renault. Moju osobnu skusenost s kvalitou tejto znacky a hlavne servisu a pristupu k zakaznikovi si mozes precitat tu:
http://www.auto.sk/diskusia/viewtopic.php?t=2188 Je to dlhsie, ale toto ODPORUCAM precitat kazdemu, ktoremu co len milisekundou preslo mozgom rozmyslat o kupe tejto znacky s <> v znaku, aby na to veeeelemi veeeeeelmi rychlo zabudol...
Ak by to niekomu nestacilo, mozem porozpravat pribehy dalsich znamych, ktori vlastnili premiove modely tejto znacky, nie len nejake poondate Kangoo ako ja.

Takze, co sa tyka vyberu znacky - moj suhlas. Co sa tyka rozmyslania o tom, ci nove, alebo jazdene, ja osobne by som siel do 1-2 rocneho auta v dobrom stave.
Obrázok používateľa
Pepi
 
Príspevky: 798
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 7

Re: fero in action - priemerne vysledky podpriemerneho hraca

Odoslaťod johnmirow 20 Feb 2009 14:52

trikoza napísal:no uz som bol viacmenej rozhodnuty ze idem do noveho ale trochu ste ma zase zneisteli zase

pravda sice je ze by som na tom nejak extremne vela nejazdil, na druhej strane tie nove mensie auta vyzeraju naozaj lacno (este chcem mesiac-dva pockat, maju byt nejake akcie), taktiez mam v tom suzuki znameho + fakt ze to chcem zaplatit hned cashom bez leasingu by mi mohlo priniest nejaku tu zlavu... a je to nove auto, tusim 100 000km mam zaruku a nebudem sa musiet (snad) o nic starat... jasne ze o par rokov ked to budem chciet predat to bude mat max polovicu hodnoty ale co uz

kamarat si kupil jazdene renault clio za +- 120 000sk a uz do toho musel vlozit dalsich cca 1000 EUR a vyzera ze to este nie je vsetko co do toho auta bude musiet investovat no a za tu sumu uz pomaly mohol mat nove auto, takze tohoto sa pri ojazdenom ja obavam

tak teraz neviem no :unknown:


z Francuzska sa oplati len chlast, nikdy nie auto :evil:
to suzuki je iste dobre, ma ho kamos, nevie si ho vynachvalit ... :gl:
Obrázok používateľa
johnmirow
 
Príspevky: 895
Založený: Feb 2007
Poďakoval/li: 0 krát/17 krát
Karma: 11

Re: fero in action - priemerne vysledky podpriemerneho hraca

Odoslaťod buschle 20 Feb 2009 14:53

Pepi napísal:tak dam uz aj ja konecne daco "vaznejsie" k tejto teme...

Co sa Suzuki tyka - su to velmi spolahlive auta. Hovorim z vlastnej skusenosti, aj skusenosti svojich znamych. Osobne som vlastnil taku dodavecku Suzuki Carry, ktoru moji znami zartovne prezyvali aj TIRak, Transit-bonsaj, Jeep, Kinderko, atd. Kupili sme to ako rocne auto, za polovicnu cenu v porovnani s novym. Leasingovka to niekomu zobrala a potrebovala strelit dalej. Spravil som na nom 60K Km bez jedinej poruchy a nepamatam sa, ze bo som na tom aute co i len ziarovku vymenil.

Spominal si kamarata, co kupil jazdeny Renault. Moju osobnu skusenost s kvalitou tejto znacky a hlavne servisu a pristupu k zakaznikovi si mozes precitat tu:
http://www.auto.sk/diskusia/viewtopic.php?t=2188 Je to dlhsie, ale toto ODPORUCAM precitat kazdemu, ktoremu co len milisekundou preslo mozgom rozmyslat o kupe tejto znacky s <> v znaku, aby na to veeeelemi veeeeeelmi rychlo zabudol...
Ak by to niekomu nestacilo, mozem porozpravat pribehy dalsich znamych, ktori vlastnili premiove modely tejto znacky, nie len nejake poondate Kangoo ako ja.

Takze, co sa tyka vyberu znacky - moj suhlas. Co sa tyka rozmyslania o tom, ci nove, alebo jazdene, ja osobne by som siel do 1-2 rocneho auta v dobrom stave.


NESKORO :lol2: :lol2: :lol2: 3ojrocna 2.0 Benzin Laguna je uz v garazi :)
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: fero in action - priemerne vysledky podpriemerneho hraca

Odoslaťod palo1973 20 Feb 2009 14:55

-vsetko ma svoje pre a proti

-napr. pridem do VW otvorim dvere,poviem dobry den a uz 1000 sk v pi..,vymena oleja ak mas auto v zaruke napr. 6k,mne to kamarat robi za 2k

-a k tomu cliu,som ti uz pisal,ze z francuzska je dobre akurat vino a syry,ja som nabehal na golfe 200k a nevrazil som fakt nic ak nepocitam bezne veci ktore musis robit na kazdom aute po urcitom pocte km(baterka,klinovy remen,atd.),vlastne ano tejto zimy mi odisiel starter,ale to bolo jedine a aj tak dufam,ze na buduci rok bude na nove

-ja tiez rozmyslam o tej novej kii ceed kombi,kazdy to zatial chvali(aj yegon,aj asi dvaja kamosi),avsak este na tom nikto nenabehal 100k km,potom sa uvidi,to bol predtym problem tych korejskych aut,ale cena je lakava
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: fero in action - priemerne vysledky podpriemerneho hraca

Odoslaťod buschle 20 Feb 2009 15:00

neviem s tymi francuzmi ako to je , ale mame aj peugeota a nikdy mu nic nebolo :gl:

ja myslim ze zalezi aj od konkretneho kusu , ale diesla od renaultu by som si teda nekupil :)
kupit starsieho diesla je podla mna vzdy risk pri hociktorej znacke, lebo moze clovek skoncit , ze si bude tykat so vsetkymi v autoservise :ROFL:
myslim ze vzdy treba mat stastie pri kupe ojazdeneho , ale sikmaci su momentalne najlepsi -> to sa vie, hovoria tak vsetky testy.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: fero in action - priemerne vysledky podpriemerneho hraca

Odoslaťod palo1973 20 Feb 2009 15:02

-s tymy japoncami mas pravdu,minule som cital nejaky test,najazdili s vela autami 1 mil km a v prvej 10ke 8 japoncov z toho 5x toyota,ale tie toyoty su kurevsky drahe
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: fero in action - priemerne vysledky podpriemerneho hraca

Odoslaťod Horsey7 20 Feb 2009 15:11

trikoza napísal:kamarat si kupil jazdene renault clio za +- 120 000sk a uz do toho musel vlozit dalsich cca 1000 EUR a vyzera ze to este nie je vsetko co do toho auta bude musiet investovat no a za tu sumu uz pomaly mohol mat nove auto, takze tohoto sa pri ojazdenom ja obavam

tak teraz neviem no :unknown:


kupovat ojazdene auto pri sucasnych cenach novych je hriech..cokolvek len nie ojazdene

btw. japonec bude imo kazdy dobry..fotrik ma novu Yaris, mu mame novu Mazdu 2 a maximalna spokojnost..

Suzuki ma kamos a tiez som nepocul od neho ziadnu staznost..akurat Suzuki ma malicky kufor, ale ked ste max 2 tak asi netreba riesit..servis ma Suzuki dobry
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: fero in action - priemerne vysledky podpriemerneho hraca

Odoslaťod Pepi 20 Feb 2009 15:13

buschle, odcitujem sa a zvyraznim podstatne:

Moju osobnu skusenost s kvalitou tejto znacky a hlavne servisu a pristupu k zakaznikovi si mozes precitat tu:
http://www.auto.sk/diskusia/viewtopic.php?t=2188
;)

aj v threade, na ktory som tu postol link pisem, ze 100x viac ma nasral pristup ludi od renaultu (Istros BA, Tempus KE, Renault assistance) ako to, ze som kupil hujove auto. Kedze zatial este stale robim ako dovozca a distributor tovaru a riesim aj servis, tak viem, ze jednoducho sa stane, ze niektori zakaznik ma vyslovene smolu. Kupi jeden vyrobok, reklamuje, vymenime, zas sa daco posere, opravime, zase. Ale ide o to, ako to vyriesis, a to zvlast pri tovaroch, ktore sa nekupuju kazdy den. A obzvlast pri tovaroch, ktorych nespravne fungovanie ti moze privodit zdravotnu ujmu, alebo ta pripravit o zivot.
Obrázok používateľa
Pepi
 
Príspevky: 798
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 7

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 7 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!