trikoza´s road to bankrupt

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: fero in action - priemerne vysledky podpriemerneho hraca

Odoslaťod trikoza 22 Feb 2009 13:13

to ze vyjadril svoj nazor je fajn, da sa prekusnut aj to ze styl aky pouzil bol dost mimo co sa tyka atmosfery tu na fore a ako sa tu komunikuje

co mne vadi je to, ze ked uz poviem svoj nazor, tak by som mal mat na jeho obhajobu nejake argumenty - sam som velkeho don tucceho vyzval, ze ked uz som taky slaby hrac a on sa sam sa dal do pozicie o niekolko urovni lepsieho hraca, tak nech mi poradi, vypichne moje leaky, poradi co robit lepsie, ja budem len a len rad... toto je vsak nemozne pretoze za A. nema ponatia o tom ako hram a za B. o tych niekolko urovni urcite lepsi nie je

ja som toto nikdy nevnimal ako spor, pre mna to je puha zabava na adresu cloveka co ocividne nezvlada svoje ego a neni schopny chlapsky priznat ze to mozno trosku prehnal...

apropo druhu stranu mince pokru si zazivam cely tento mesiac (mayday by ti mohol rozpravat) a nebyt par takychto hotrun dni tak som na tom dost biedne
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: fero in action - priemerne vysledky podpriemerneho hraca

Odoslaťod TuKE 22 Feb 2009 13:52

Nechcel som v tejto téme reagovať, nakoľko na to zase príde tvoja odpoveď a nebude to mať konca, ale ešte raz a naposledy, keďže sa tu navážaš do toho, kto je aký chlap.

trikoza napísal:tak nech mi poradi, vypichne moje leaky, poradi co robit lepsie, ja budem len a len rad... toto je vsak nemozne pretoze za A. nema ponatia o tom ako hram a za B. o tych niekolko urovni urcite lepsi nie je

A. ja som si hneď myslel, že tie čísla z trackeru sú len na okrasu. Hned sa mi nezdalo, že ten winrate má byť pre mňa smerodatný, že to vlastne nie je nástroj na benchmarking
A1. viac ľudí v minulosti vyzývalo, nech natočíš video, vtedy si to odbil, že video už spravil yegon a ty vlastne nemáš čo nové povedať
A2. tak teda kde mám hľadať leaky? Mám hľadať v rukách, ktoré tu pastuješ? Buď si nájdeš nejakého dementa, ktorý ti to doplatí so sprostosťou alebo trafíš luckbox ako naposledy a tu sa fakt ťažko radí. Väčšina rúk, ktoré máš v blogu, sú ruky, ktoré sa hrajú samé, nepamätám sa, kedy si pastol ruku, v ktorej si ukázal nejakú výraznejšiu úroveň skillu, podľa ktorej by som si povedal, wow, dobrý nápad.
Nevidím ťa prispievať do problematických rúk, prečo? Reg z NL200/400 by predsa mohol vedieť poradiť hráčom z nižších limitov.

Jediné kam prispievaš je do svojho blogu, borci z nižších limitoch achkajú ako 15ky na koncerte Tomáša Bezdedu a ja som ten, čo si masíruje ego.

B. ma najprv napadlo, že ťa pozvem na Stars, nech si dáme battle, 100k rúk, vyšší winrate vyhrá nejakú prémiu, lenže som príliš lenivý s tebou bojovať v mojich súčasných bojových podmienkach, takže toto ti nateraz nedokážem.

PS. Pohľadnica do Austrálie samozrejme pobavila, ďakujem. 1500usd je z dvoch potov. Zvyšných 800 si na 2/4 nahral za 1700 rúk. WOW, 2BI, fakt očarujúce.
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: fero in action - priemerne vysledky podpriemerneho hraca

Odoslaťod tucniak 22 Feb 2009 13:57

porovnavanie vtakov zas a znova.. :D
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: fero in action - priemerne vysledky podpriemerneho hraca

Odoslaťod dzejkej 22 Feb 2009 14:25

tucniak napísal:porovnavanie vtakov zas a znova.. :D


kazdy vie, ze najvacsieho ma aj tak Tomasko .. aaaaach :lol2:
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: fero in action - priemerne vysledky podpriemerneho hraca

Odoslaťod tucniak 22 Feb 2009 14:29

a to je kto? :ROFL:
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: fero in action - priemerne vysledky podpriemerneho hraca

Odoslaťod Mayday 22 Feb 2009 15:00

nerad by som bol, ak by sa inac konstruktivny blog zvrhol na flamewar, ale neda mi k tomuto nieco nenapisat a mojim prispevkom sa prihovaram tukemu:

v prvom rade by som rad poznamenal, ze si nerobim ziadne iluzie nejakeho nezavisleho arbitra, kedze trikoza je moj dlhorocny dobry kamos, kym o tebe viem len tolko, co som si precital v tvojom blogu a v tvojich prispevkoch v inych blogoch. Preto ta prosim: skus tento prispevok nebrat ako osobny utok na niekoho, kto si dovolil kritizovat mojho kamosa, ale ako pokus o konstruktivnu kritiku pre teba.

ze preco si myslim, ze som v pozicii ta kritizovat? Nuz z hladiska poker skills to urcite nebude. Ked si prebehnes moj zatial cerstvy blog, uvidis, ze sa nepokladam za dobreho hraca, blog vyuzivam predovsetkym ako prostriedok ako ziskat nazory skusenejsich hracov na ruky, ktore som podla mojho nazoru dokurvil. Moj nazor vsak je, ze to, kto z nas ma aky poker skill je uplne irelevantne, lebo tu ide o uplne iny skill: o skill rozumnej komunikacie.

Priznam sa, ze som necital cely tvoj blog, je ho predsa len uz hojne, cital som zhruba prvych a poslednych 10 stran. A co na mna hned vyskocilo, je tvoj pristup "ja vs. ostatni hraci" . uvadzam priklad z jedneho z tvojich poslednych postov, co vsetko sa tam vyskytlo:

------------------------------------------------------------
TuKE napísal:Včera som chytil príjemný run, avšak dnes môj kanárik do bane nepriletel a tak som musel testovať na sebe. Tak to aj dopadlo.
Ofce mi zásadne QQ-AA OOP iba limpovali a potom ma vyberali. 4444papagájov by bol povedal, že ma trapli, ale proste tá ich nekonečná dementnosť si to ani neuvedomila aké šťastie to majú.


TuKE napísal:Najväčší chuj pri stole, do riveru iba call a na rivery ma pushne. Zo srandy som sa seba opýtal, čo máš KK?


TuKE napísal:Po rivery je z neho ramenatý frajer, že aké ľahké to bolo callnúť, že som donk, lebo som sa odovzdal na OESD a pitchoviny


TuKE napísal:Súper je solídne vypasená rybka, na flope si hovorím parádička, budem hádzať lopatou, nech sme asap v all-ine. Turn ma samozrejme schladí a ten river platím iba zo zvedavosti.


TuKE napísal:Súper je nejaký maniak, takže s tým all-inom po tom Jackovi nejako nemáme problém


TuKE napísal:Tupec na tom rivery dumal do poslednej sekundy. Ja tieto ryby nechápem, načo teda platí ten turn, keď nechce doplatiť river? Nakoniec však nesklamal

---------------------------------------------------------

vsetky tieto nadavky a dehonestujuce pomenovania sa vyskytli len v rozsahu jedneho jedineho postu. cely tvoj blog, sa mi zda, je preplneny informaciami o tom, ako ta "tupci", "dementi" a "ovce" uluckuju, kym ty hras vyborne. ako vravim, necitim sa povolany komentovat kvalitu tvojej hry, takze je naozaj mozne, ze to hras vyborne a mas za kybel smoly, to nie je vsak pointa, ktoru sa snazim vypichnut.

co sa ti snazim povedat je, ze tvoj styl komunikacie na internete posobi minimalne na mna (a co som sa s nim rozpraval, tak aj na trikozu) velmi konfrontacne, az agresivne, co nasledne sposobuje vnimanie tvojho prejavu ako vnimanie niecoho, co by sa dalo nazvat "ranene ego".

toto mi pride ako vhodny moment sa pozastavit nad internetovou komunikaciou. podla tejto studie ostava 40% vsetkeho, co povieme na internete, nepochopene, kvoli absencii neverbalnej komunikacie, ktora je taziskom komunikacie, predovsetkym ak ide o citovo zafarbene myslienky. Preto je mozne, ze sa v trikozovom, ci mojom vnimani tvojej osobnosti vobec nenajdes - pretoze 40% sa stratilo, ked sme citali my tvoje prispevky a dalsich 40% z toho, ked ty citas nase, cize v praxi melieme kazdy uplne o inom :)

este jednu vec chcem dodat a dam uz pokoj. a vopred sa ospravedlnujem, ak prejde k tebe ako prilis drza, nepovolana, neprimerana, alebo proste len mimo realitu. mam ten pocit, ze pouzivas dvojaky meter na hodnotenie seba a inych ludi a nerad si priznavas chybu. Myslim si to preto, lebo s takymto typom zmyslania mam bohate vlastne skusenosti a moje ego malo kedysi giganticke rozmery a to az do doby, kedy som velmi neprijemnym sposobom zacal zistovat, ako vela skody to pacha. ego je vsak zakerna vec, vzdy si dokaze zracionalizovat nejaky argumentacny konstrukt (a nech uz stoji na akokolvek labilnych logickych zakladoch), ktorym si samo pred sebou obhaji, preco chyba nenastala na jeho strane, ale niekde uplne inde.

ako som spominal na zaciatku: nechcem ani jedno z nasledovnych:

1. utocit na tvoju osobu, lebo si si dovolil spravit to iste u mojho kamosa
2. vyvysovat sa nad teba
3. rozputavat flamewar

o co mam zaujem, je konstruktivna kritika. a ked som si cital tvoje prispevky a blogy tak som z nich nadobudol (mozno skresleny) pocit, ze si prudko inteligentny clovek, ktory ma vyborne vyvinute pokrove zmyslanie a dokaze krasne analyzovat svoje myslienkove pochody v jednotlivych rukach, ale ma proste nedostatok sebareflexie. a nedostatok sebareflexie je obrovska okova na nohe nielen v pokri (ako iste vies), ale aj v situaciach, ako je tato, kedze z toho nasledne vznikaju situacie, ako je tato a zachadza to tak daleko, ze clovek, ktoreho vobec nepoznas ti napise takyto elaborat na internete a ty ho tu teraz citas a rozmyslas co s tym spravit :)
Mayday
 
Príspevky: 1148
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 31 krát/24 krát
Karma: 14

Re: fero in action - priemerne vysledky podpriemerneho hraca

Odoslaťod TuKE 22 Feb 2009 20:50

Dík za príspevok.

Nemienim sa nejako zásadnejšie brániť.
Označovanie týpkov 38/0 za (ch)ujov, ofce, ryby, dementov je pre mňa úplne kosher, pretože viem, že aj ja som bol kedysi rovnaký dement, tupec etc.
Je pravda, že ego asi trošku predbieha realitu, ale nemám pocit, že o toľko, ako sa to môže navonok javiť. S reálnom živote som skromný chalan :)

Majte sa a teším sa na video
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: fero in action - priemerne vysledky podpriemerneho hraca

Odoslaťod 7castle 22 Feb 2009 22:27

Mayday,

velmi pekne napisane, respect. :good:

Tuke,

1. Ego neego, hadam bez ohladu na to aky si v skutocnosti dobry je dost odveci vyjadrovat sa takym sposobom o niekom inom. Aj keby si bol najlepsi na svete tak na hentake reci nie je nikto zvedavy imo.

2. Oznacovat superov za debilov a dementov nie je kosher, bez ohladu ci si to iste myslis o sebe kedysi.

Ja viem ze si v zivote skromny chalan, takze si to este raz premysli, trosku sa zhodnot a budeme sa mat vsetci radi. ;)
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: fero in action - priemerne vysledky podpriemerneho hraca

Odoslaťod trikoza 28 Feb 2009 01:40

what a beautiful day

keby to tak slo kazdy den... pomaly aj stiahnem ten masivny -4k volny pad :trikoza:
Prílohy
stats.JPG
stats.JPG (45.97 ) Zobrazená 1928 krát
graf.jpg
graf.jpg (70.35 ) Zobrazená 1912 krát
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: fero in action - priemerne vysledky podpriemerneho hraca

Odoslaťod trikoza 28 Feb 2009 17:59

yegon napísal:co tak postnut nejaky masivny 400k hands graf :)


zatial mam iba cca 200k hands
Prílohy
200k_graf.jpg
200k_graf.jpg (79.13 ) Zobrazená 1782 krát
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 18 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!