7castle's "it was nice but it's over" blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod 7castle 09 Mar 2009 14:58

Dobra ukazka bubble z opacnej strany... Super som nepoznal, ale aj keby bol jeho range ATC, moj calling je TT+, cize random hracovi zavolam mozno JJ, skor az QQ.

Poker Stars $15+$1 No Limit Hold'em Tournament - t200/t400 Blinds + t25 - 4 players - View hand 61560
The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

filbdm (SB): t5385 M = 7.69
Hero (BB): t4735 M = 6.76
gooby (CO): t945 M = 1.35
EagleRoyal (BTN): t2435 M = 3.48

Pre Flop: (t700) Hero is BB with AObrázok QObrázok
2 folds, filbdm raises to t5360 all in, 1 fold
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod 7castle 09 Mar 2009 15:01

No a este jedna chutovka zo vcera, su to 2 za sebou iduce ruky v tom istom turnaji - no moze toto nebyt rigged? :P

Poker Stars $15+$1 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 9 players - View hand 61561
The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

teaser1234 (BTN): t1500 M = 50
jconsiglio (SB): t1500 M = 50
Steve_vK (BB): t1500 M = 50
a_c_a_beauty (UTG): t1500 M = 50
BarbarianMan (UTG+1): t1500 M = 50
Raymond1976 (UTG+2): t1500 M = 50
Hero (MP1): t1500 M = 50
Bartlby (MP2): t1500 M = 50
christian443 (CO): t1500 M = 50

Pre Flop: (t30) Hero is MP1 with AObrázok AObrázok
1 fold, BarbarianMan calls t20, 1 fold, Hero raises to t80, 1 fold, christian443 raises to t140, 4 folds, Hero raises to t399, christian443 raises to t1500 all in, Hero calls t1101 all in

Flop: (t3050) 8Obrázok AObrázok 8Obrázok (2 players - 2 are all in)

Turn: (t3050) JObrázok (2 players - 2 are all in)

River: (t3050) KObrázok (2 players - 2 are all in)

Final Pot: t3050
Hero shows AObrázok AObrázok (a full house, Aces full of Eights)
christian443 shows KObrázok KObrázok (a full house, Kings full of Eights)
Hero wins t3050






Poker Stars $15+$1 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 8 players - View hand 61562
The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

teaser1234 (CO): t1500 M = 50
jconsiglio (BTN): t1490 M = 49.67
Steve_vK (SB): t1480 M = 49.33
a_c_a_beauty (BB): t1500 M = 50
BarbarianMan (UTG): t1480 M = 49.33
Raymond1976 (UTG+1): t1500 M = 50
Hero (MP1): t3050 M = 101.67
Bartlby (MP2): t1500 M = 50

Pre Flop: (t30) Hero is MP1 with AObrázok AObrázok
BarbarianMan calls t20, Raymond1976 raises to t60, Hero raises to t199, 6 folds, Raymond1976 raises to t338, Hero raises to t3050 all in, Raymond1976 calls t1162 all in

Flop: (t3050) 6Obrázok 2Obrázok TObrázok (2 players - 2 are all in)

Turn: (t3050) 5Obrázok (2 players - 2 are all in)

River: (t3050) 8Obrázok (2 players - 2 are all in)

Final Pot: t3050
Raymond1976 shows KObrázok KObrázok (a pair of Kings)
Hero shows AObrázok AObrázok (a pair of Aces)
Hero wins t3050
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod svkice666 10 Mar 2009 22:00

To video nema chybu napriek tomu, ze tusim s viac ako cca 5 turnajov co si pamatam si skoncil iba raz na 3tom, cize platenom mieste. Napriek pokrocilemu casu a zrejme unave a mozno viac sustredeniu sa na vyklad, aspon mala iskierka. Ja by som to asi prehral vsetko. Kdo vie? Obdivujem ako si to stihal, lebo ja som hladal dlho stol o ktorom prave sa hovorilo a ked som ho uz nasiel, bud to bolo faldnute, alebo ina action a boli sme davno inde. No a ak si hovoril o dakom hracovi, tak to som uz vobec nehladal. :D Jednoducho som nestihal. Skoda, ze ti nevislo viacej turnajov a to je asi aj zakon schvalnosti, ked chce clovek daco ukazat, inym, ako to funguje, zrovna vtedy to nefunguje a nevide to a mi ostatny sa nato hladime asi takto :shock: :crazy: :P :wall: :O: :bad: Jednu vec, ale clovek pochopi stoho videa a ked si pozre toto http://www.sharkscope.com/# , tak si clovek uvedomi, kde si ty a kde som ja a zisti, ze je co napravat, co studovat a kde ma clovek medzery. Hral si tu uplne vpohode, ako keby o nic neslo, ci si prehral hru alebo turnaj a ine. Ja sa mozno prilis zaoberam hrou po turnaji a je uplne jedno, ci som prehral, alebo dostal sa na platene s odretymi usami, ci som to nemohol zahral lebsie a podobne. Taka mozno mimo otazocka aj pre ostatnych. Ako racete ten 25 ci 30 nasobny buy-in? Mate zratany peniaze vo vsetkych herniach, alebo racete peniaze pre kazdu hernu zvlast, aby ste ho dodrzali? 8-)
svkice666
 
Príspevky: 139
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod dzejkej 10 Mar 2009 22:09

svkice666 napísal:To video nema chybu napriek tomu, ze tusim s viac ako cca 5 turnajov co si pamatam si skoncil iba raz na 3tom, cize platenom mieste. Napriek pokrocilemu casu a zrejme unave a mozno viac sustredeniu sa na vyklad, aspon mala iskierka.


To nemalo nic s unavou a sustredenim sa na vyklad. Mat seriu 5 SNG, z ktorych skoncis ITM raz je uplne normalna zalezitost. Keby tam 7castle vyvadzal hluposti, co mu prehraju SNG, tak by ho tu vsetci sprdli :-D.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod dzejkej 10 Mar 2009 22:11

svkice666 napísal:Ako racete ten 25 ci 30 nasobny buy-in? Mate zratany peniaze vo vsetkych herniach, alebo racete peniaze pre kazdu hernu zvlast, aby ste ho dodrzali? 8-)


Rataj vsetko, co mas k dispozicii a podla potreby to mozes presunut do herne na ucely SNGckovania. Proste peniaze odlozene bokom, ktore mimo hrania SNG neminas. Ak mas v dvoch herniach peniaze a ak v jednej minies a nemas problem s presunutim tam zvysku - pocitaj to dokopy a je to :).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod keso26 11 Mar 2009 00:39

7castle napísal:Inak aby som nezanedbal blogersku stranku veci, vcera som sa nejako zmylil pri prihlasovani, a omylom som hral asi 5 min 24 stolov 8-) Bolo to celkom v poho, ide len o to, ze potom uz fakt musim klikat, a nemozem vobec prepinat medzi stolmi ze ako dopadla zaujimava akcia, lebo mi nasledne klika 15 stolov, vsade timebank a to uz je skutocne HC. Dnes mal byt posledny den na $16, chcel som prejst na $27 a $38, ale asi to trochu odlozim.

..hehe takze nerobim to len ja pri kaskadovani, ze si stol zo zaujimavou akciou vytiahnem niekde bokom :) ..doteraz mi to ale prislo ako zlozvyk z tajlovania, skratka ked raz kaskadujem tak by som sa nemal zaoberat tym co sa deje inde ked mi prepne stol, nie ? :) A toto so sa Ta uz chcel spytat uz davnejsie, ze ako bojujes so zvedavostou ked tak masivne kaskadujes, ked niekde pushnes, este zbadas ze Ta niekto zavola, ale v tom sa Ti prepne stol :lol2: ..ja sa to uz snazim obmedzovat, nech ma to nerozptyluje pretoze kym kukam ako ta action dopadne (ved je to napinave, to sa neda nepozerat na to :lol2: ), tak vsetky ostatne stoly uz pipaju, blikaju a potom nestiham dostatocne dobre a v pohode zvazit celu situaciu a rychlo sa ponahlam na dalsie stoly.
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod 7castle 11 Mar 2009 12:37

svkice666 napísal:To video nema chybu napriek tomu, ze tusim s viac ako cca 5 turnajov co si pamatam si skoncil iba raz na 3tom, cize platenom mieste. Napriek pokrocilemu casu a zrejme unave a mozno viac sustredeniu sa na vyklad, aspon mala iskierka. Ja by som to asi prehral vsetko. Kdo vie? Obdivujem ako si to stihal, lebo ja som hladal dlho stol o ktorom prave sa hovorilo a ked som ho uz nasiel, bud to bolo faldnute, alebo ina action a boli sme davno inde. No a ak si hovoril o dakom hracovi, tak to som uz vobec nehladal. :D Jednoducho som nestihal. Skoda, ze ti nevislo viacej turnajov a to je asi aj zakon schvalnosti, ked chce clovek daco ukazat, inym, ako to funguje, zrovna vtedy to nefunguje a nevide to a mi ostatny sa nato hladime asi takto :shock: :crazy: :P :wall: :O: :bad: Jednu vec, ale clovek pochopi stoho videa a ked si pozre toto http://www.sharkscope.com/# , tak si clovek uvedomi, kde si ty a kde som ja a zisti, ze je co napravat, co studovat a kde ma clovek medzery. Hral si tu uplne vpohode, ako keby o nic neslo, ci si prehral hru alebo turnaj a ine. Ja sa mozno prilis zaoberam hrou po turnaji a je uplne jedno, ci som prehral, alebo dostal sa na platene s odretymi usami, ci som to nemohol zahral lebsie a podobne. Taka mozno mimo otazocka aj pre ostatnych. Ako racete ten 25 ci 30 nasobny buy-in? Mate zratany peniaze vo vsetkych herniach, alebo racete peniaze pre kazdu hernu zvlast, aby ste ho dodrzali? 8-)


Som rad ze sa ti pacilo, ak si nestihal, tak si pozri druhe video (link najdes tu v blogu), tam som ukazal len 1 stol cez replayer - natocil som to aj preto ze cast odozvy bola ze ludia nestihali.

Ak si linkoval seba v SS, tak to moc nejde, musis napisat nick a pozriem si ta.

Pokial ide o to hranie, uz mam myslim 10k SNGciek, takze nejaka pohoda musi byt. To ze ci vyhras alebo prehras ta nemoze ovplyvnovat v tom ako hras, ale ci vyhram alebo prehram tak sa tym zaoberam velmi. U mna to funguje tak, ze denne mozno 4 hodiny hram a na druhy den vyse hodiny pozeram klucove ruky, co som si pocas hrana poznacil - toto ta neskutocne posuva dopredu. Ja hram len na PS, takze s BI a BR nemam problem, ale urcite radim viac ako 30BI, ja mam BR vzdy aspon 100BI, uz som 2-3x v zivote mal 50BI downswingy, takze nechcem mat nejaky zly pocit ked sa mi to stane. 8-)
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod 7castle 11 Mar 2009 12:45

keso26 napísal:..hehe takze nerobim to len ja pri kaskadovani, ze si stol zo zaujimavou akciou vytiahnem niekde bokom :) ..doteraz mi to ale prislo ako zlozvyk z tajlovania, skratka ked raz kaskadujem tak by som sa nemal zaoberat tym co sa deje inde ked mi prepne stol, nie ? :) A toto so sa Ta uz chcel spytat uz davnejsie, ze ako bojujes so zvedavostou ked tak masivne kaskadujes, ked niekde pushnes, este zbadas ze Ta niekto zavola, ale v tom sa Ti prepne stol :lol2: ..ja sa to uz snazim obmedzovat, nech ma to nerozptyluje pretoze kym kukam ako ta action dopadne (ved je to napinave, to sa neda nepozerat na to :lol2: ), tak vsetky ostatne stoly uz pipaju, blikaju a potom nestiham dostatocne dobre a v pohode zvazit celu situaciu a rychlo sa ponahlam na dalsie stoly.


Treba najst balans. Ked pushujem na bubble tak sa nepozeram skoro nikdy, viem ze som pushol dobre takze mi to je jedno. Vynimka je ked je to tesne, vtedy som taky zvedavy ci to vyjde tak obcas prekliknem, ale je to leak imo, iba ma to rozptyli ak pushnem JTo ked som si neni isty a vidim ze ma zavola AA tak ma to tiltne trochu :(

Urcite prepinam BVB pushe/cally regularov, lebo spravidla s nimi sedim uz priamo v danej session na x stoloch, cize range ma zaujimaju, vzdy je tam taka kratkodoba metagame. Tiez prepinam klucove ruky early, napr. ked tlacim overpair od flopu az po river shove tak ma zaujima ci tipek ma ten set alebo trapny TPTK - co je ale samozrejme tiez zbytocne, lebo sa to dozviem coskoro :) Treba si ale strasne davat pozor, aby si to robil v case ked si to mozes dovolit - najhorsie je, ked si tesne predtym kliknem na registracie na nove turnaje, potom prepnem akciu spatne, a ked sa chcem vratit do deja tak sa mi otvoria nove stoly, co je dalsie zdrzanie a uz timebankujem uplne vsade - co je zase sranda lebo vtedy spravim za 15 sekund 25 rozhoduti - velka prca 8-)

Inak je to ale cim dalej tym lepsie, keby som ostal na $16, co neplanujem, tak uz velmi skoro by som skoncil na konecnom cisle 23 stolov - to je max co sa mi zmesti pod seba, 24. sa uz otvara v novom rade, a to je daleko pre mys. A vlastne este jedna vec, kamarat mi pripravuje script aby som si jednym klikom vyhodil stol z kaskady mimo, ked budem mat tazke rozhodnutie alebo zaujimavu akciu, resp. tazku bubble, aby ma to nebrzdilo na ostatnych stoloch. To by malo dost pomoct.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod keso26 11 Mar 2009 12:55

7castle napísal:najhorsie je, ked si tesne predtym kliknem na registracie na nove turnaje, potom prepnem akciu spatne, a ked sa chcem vratit do deja tak sa mi otvoria nove stoly, co je dalsie zdrzanie a uz timebankujem uplne vsade - co je zase sranda lebo vtedy spravim za 15 sekund 25 rozhoduti - velka prca 8-)

..jo, presne o tom som hovoril. Btw (zatial som bol lenivy hladat, ale ked sa uz o tom bavime :) ) mas/existje nejaky script ktory Ti auto hitne timebank na stole ktory caka na akciu v pripade ze na stole kde sa prave rozhodujes mas zlozitejsiu situaciu a potrebujes si ju dlhsie premysliet ?
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod 7castle 15 Mar 2009 00:32

No, takze dnes som svoj poker povysil znovu na vyssiu uroven, a to tym, ze som spojazdnil zalozny internet - MI od TMobilu. Pepi a Dzejkej dikes za pomoc.

Keso ten script mam, ked si najdem chilu casu skusim pohladat zdroj.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!