lovec velryb (teh yegon blog)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod buschle 11 Mar 2009 11:29

jop , suhlasim so sng pwnz0rom , podla mna je to bad call. Q je najpravdepodobnejsia karta ktoru trafil ak nas callol na flope s over kartami. Navyse nebijeme asi ziadne A v jeho range, bije nas aj AJ
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod ferkan 11 Mar 2009 13:46

Tiez si myslim ze river fold. Keby ta chcel bluffovat tak by tak urobil na turne.
Skor ma prekvapilo, ze si predsa len nebarreloval turn... Vravis ze je malo ruk ktore by si vyfoldoval, ale podla mna je tych ruk KOPEC - a.k.a. dve over karty ktore zlozia turn. PF vravis ze bude dost casto floatovat a ty mu tu moznost krasne ponukas. Je pravda ze 3 nieje super karta proti fish, ale proti regovi je to fajn imo.
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 11 Mar 2009 14:32

na turne dava pre neho vacsi zmysel checknut behind Ax a 78 nez Qhigh, na riveri potrebujem vyhrat 28% na call a myslim ze bude bluffovat dostatocne casto aj ked by bluffoval len samotne 78. Ak je moj call -EV tak len minimalne, jeho bet ale nechapem vobec :)

ma spravdu ferkan asi som to mal barrellovat
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod buschle 11 Mar 2009 14:49

a co tam bijes okrem nejakej ruky KJ s tym callom? Este bijes JT ale T mas ty, ... no neviem neviem
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 16 Mar 2009 22:07

LIVING LIKE A ROCKSTAR

dnes nie o pokri, potrebujem len vyvratit iste spekulacie ze moja absencia bola sposobena sebaposkodzovanim telesnou aktivitou - menovite behom. Nie je tomu tak. Som v poriadku (viacmenej).

Vcera vecer som sa vratil z Bulharska, kde sme boli v Sofii stara partia oslavovat 30-te narodeniny 2 nasich clenov (dvojiciek - z ktorych jeden tam pracuje). Oslava prebiehala asi v duchu - 4 dni a noci nonstop party zahalena v alkoholovych vyparoch, prerusena obcasnym parhodinovym zdriemnutim.

Sofia vyzera zhruba tak ako by som si predstavoval Petrzalku po 4-5 rokov vojny - domy su znicene, vsade su nadivoko natahane kable, derave cesty atd. Ludia jazdia ako blazni, najcastejsi manever je zmena jazdneho pruhu - venuju sa mu tu naozaj naplno, vyzera to ako syncronizovane plavanie, ked vacsina vodicov meni pruh zhruba raz na 50 metroch (bez pouzitia spatnych zrkadiel len s vierou ze to vyjde aj na slepo - nezavisle na tom ci vedla nich je volne miesto alebo je tam kamion). Tie manevre co su tu bezne by si v Bratislave vysluzili minimalne odrazenie zrkadiel bejzbolkou.

Byval som v hoteli Hilton blizko centra takze som mal vsetko poruke. Hotel bol vynikajuci, nie nejako prehnane luxusny ale velmi prakticky a so skvelym personalom. V ramci oslav sme absolvovali kopec podnikov a barov so zivou hudbou, jedli sme mnozstvo specialit. Jeden den sme na vylete do Plovdivu udreli "obed" so 7 chodmi v talianskej restauracii a o 2 hodiny neskor sme uz vecerali tradicne bulharske jedla v Sofii (ufff). Zakladnym palivom bola vodka, ktorej sme spotrebovali slusne mnozstva a bez zavahania vzdy zafungovala. Posledny den pred odletom sme zmakli aj nejake historicke pamiatky.

Oslava bola super ale naozaj to bez treningu nie je jednoduche zvladat. Nechapem ako takto niekto moze zit aj niekolko rokov, my sme sa vracali domov slusne rozbiti.

Dnes este nehram lebo nie som uplne fit ale uz sa tesim na zajtrajsi grind po prestavke ( v BG som nastastie neskusal ziadne drunken sessions :) )

takze pokru zdar a absolut vodke zvlast
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod keso26 16 Mar 2009 22:20

yegon napísal:Zakladnym palivom bola vodka, ktorej sme spotrebovali slusne mnozstva a bez zavahania vzdy zafungovala.

..tym padom je uplne jasne ze ste nechlastali Savoy aka vod(k)u domacej vyroby :lol3:
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod Pepi 16 Mar 2009 22:24

Vylet do Bulgarie aj celkom zavidim, tu alkoholovu session ani moc nie... Toto by som asi neprezil, kedze mi v poslednom case chuti viac jest jak pit. :D
Obrázok používateľa
Pepi
 
Príspevky: 798
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 7

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod trikoza 16 Mar 2009 22:45

sli ste bulgarian air charter?? best letecka spolocnost ever :bad:
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod Sunwu 16 Mar 2009 23:13

trikoza napísal:sli ste bulgarian air charter?? best letecka spolocnost ever :bad:


tak to pozor, to si este necestoval s AZALom z Baku do Kabulu. To je este len :bad:
Obrázok používateľa
Sunwu
 
Príspevky: 860
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 7 krát/13 krát
Karma: 6

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 17 Mar 2009 00:03

trikoza napísal:sli ste bulgarian air charter?? best letecka spolocnost ever :bad:


leteli sme so sky europe z viedne a viaze sa k tomu aj zabavna historka :)

ked nas viezli busom na start tak sme isli okolo takeho bieleho, nepomalovaneho lietadla, ktore vyzeralo ze drzi pokope len vdaka lepiacej paske. Vtedy som vyslovil historicku vetu - "takym niecim by som neletel"

hned potom k nemu nas bus zabocil a otvoril dvere :wall:

navyse som si vtedy uvedomil ze nas viezli pomerne dlhu dobu prazdnym asfaltom daleko od ostatnych lietadiel, do opustenych zakuti letiska. Ako keby sa chceli uistit ze sa nikomu inemu nic nestane ak nam to s tym startom nevyjde.
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!