S dzejkejom na rybach (blog)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod Horsey7 09 Mar 2009 15:04

dzejkej kto robil to video pls? inac co som kukal videa z Leggo (NL20-50), tak celkom sa mi pacil cntgetmedown a najma dodgyken

paradoxne sa mi nepacil aejones na NL50, resp. som nechapal co tam vyvadzal niekedy :fish:
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod dzejkej 09 Mar 2009 19:11

Horsey7 napísal:dzejkej kto robil to video pls? inac co som kukal videa z Leggo (NL20-50), tak celkom sa mi pacil cntgetmedown a najma dodgyken

paradoxne sa mi nepacil aejones na NL50, resp. som nechapal co tam vyvadzal niekedy :fish:


To video robil citizenwind a dnes pribudlo. Paci sa mi jeho styl vysvetlovania. On sa zivi okrem pokru aj ako performance poet a je to teda dost haluz :-D. http://www.youtube.com/watch?v=VjqqZyfpeUQ . Predtym mal ten chlapik 3 vide o NL50, NL100 a NL200 a taktiez trojdielnu seriu o tom ako zvladat situacie, ked si raisnuty na flope. Teraz robi seriu pre NL10-NL25 hracov, ktori maju problemy vyhravat a sustredi sa na veci ako agresivna hra, ucenie sa foldovat a ako prisposobovat hru superom :).

No na Leggu som pozeral dodgyho, aejonesa, thaca a probabilty. aejonesove videa na low stakes mali skor taku zabavnu hodnotu. Z toho, co som videl, sa mi najviac paci serial od Probabilty ako hra na NL50 LAG (prve 2 diely zo 4 su vonku). Vyborne predvadza riadnu LAG hru a fajny handreading.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Negreanu Experiment

Odoslaťod keso26 17 Mar 2009 14:12

dzejkej napísal:Daniel Negreanu sa odohlal skusit z $10 urobit $100 000 hranim cash games na Poker Stars. Chce si vyskuat nieco podobne, co urobil Fergusson na FullTilte. No som zvedavy, ako mu to pojde .. to, ze nepadri medzi top CG spicku mu tych prvych par tisicok dolarov asi nebude vadit :). No som zvedavy, ako to s nim bude vyzerat na nosebleed limitoch.

No ani jeden z nich nema na Ishbu, ktory sa stavil, ze urobi z $0 BR $10K za 30 dni a dal to 20. Tu je odkaz na jeho progress report. :wtf:


Zdroj: http://www.cardplayer.com/poker-news/ar ... experiment

EDIT: vo videu hovori, ze chce pouzit BR management typu, ak mam 5 BI vyssieho limitu, idem tam ... ajajaj :lol2:

..neviem niekto, ako to dopadlo, ci to vzdal resp. v akom je stadiu :)
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod dzejkej 17 Mar 2009 14:15

Este to trva. 28.2. dal nejaku session, inak je zevraj busy :).

http://www.fullcontactpoker.com/poker-f ... pic=132216
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod Horsey7 23 Mar 2009 23:51

dzejkej napísal:No na Leggu som pozeral dodgyho, aejonesa, thaca a probabilty. aejonesove videa na low stakes mali skor taku zabavnu hodnotu. Z toho, co som videl, sa mi najviac paci serial od Probabilty ako hra na NL50 LAG (prve 2 diely zo 4 su vonku). Vyborne predvadza riadnu LAG hru a fajny handreading.


hm tak som dokukal videa od Probability..parada (to NOV102008 nema chybu), tiez sa mi velmi pacilo video thac NL50 :good:

celkovo sa mi zatial z DC, Savvy a Leggo paci najviac Leggo aj moznostou stahovania a pohodlnejsieho pozerania videi viac sposobmi, oznacovanim videi (PS ma nazvy videi 6743.wmv eh) a celkovo layoutom webu
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod dzejkej 24 Mar 2009 00:00

Horsey7 napísal:celkovo sa mi zatial z DC, Savvy a Leggo paci najviac Leggo aj moznostou stahovania a pohodlnejsieho pozerania videi viac sposobmi, oznacovanim videi (PS ma nazvy videi 6743.wmv eh) a celkovo layoutom webu


No mne sa urcite paci najviac DC.
1) umoznuje stahovat okrem WMV aj MP4
2) nema DRM, takze nemusim nic riesit
3) ten flash player nema vypadky na rozdiel od Legga (pauznes na nejaku dobu a sa Ti to resetne)
4) paci sa mi hromada tematicky ladenych serialov, ktore preberaju vybrane temy do detailu
5) videa pre iPod su oznacovane podstatne rozumnejsie ako na PS a v Leggu
6) podcasty, sutaze pre clenov, moznost vymyslat vlastne serie, ..

Nie je o com :). Na druhom mieste Leggo, ale PS ma vyborny serial od Foucault-a 3x3 videa o tom ako hrat flop, turn a river - to stoji za vsetky prachy :).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod yegon 24 Mar 2009 00:07

na leggo sa mne najviac pacili videa od bobbofitosa a uplne epicke bolo tusim jeho NL200 vidko ktore s nim komentoval aejones a v kuse obidvaja kvakali - tam bolo tolko info ze by sa to dalo pozerat mesiac kazdy den
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod dzejkej 24 Mar 2009 00:26

yegon napísal:na leggo sa mne najviac pacili videa od bobbofitosa a uplne epicke bolo tusim jeho NL200 vidko ktore s nim komentoval aejones a v kuse obidvaja kvakali - tam bolo tolko info ze by sa to dalo pozerat mesiac kazdy den


To som videl, ale strasne ma vytacalo ako BobboFitos stale prerusoval aejonesa. Vzdy ked ten chcel nieco povedat, tak Bobbo si hovoril svoje a este zvysil hlas, aby ho bolo jasne pocut :-D . Infa tam bolo veru dost :).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

SNG Goldmine

Odoslaťod dzejkej 28 Mar 2009 23:43

Som dnes pozeral seriu o SNG pre zaciatocnikov na DC a musim napisat jedno velke "WOW". WOW! :-D

Coach zoberie pod svoje kridla totalnu fishku, ktorej teorie a styl hry je absolutne uzasny - velmi loose minraisujuco openlimpujuco early a tight neskor a ide z tej fishky urobit SNG grindera numero uno :).

Zatial su prve 2 diely a ide to od uplnych zakladov - velmi vhodne pre anglicky rozumejucich zaciatocnikov.

http://www.deucescracked.com/videos?sor ... search-box

Ak je tu nejaky regularny prispievatel, co rozumie anglicky a nema DC, tak nech mi napise sukromnu spravu :).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Marec - vysledky

Odoslaťod dzejkej 30 Mar 2009 15:13

Marec bol u mna poznaceny az smiesnym objemom ruk v porovnani s minulym mesiacom. Zapricinila to skola, problemy so softom a trosku World of Warcraft :-D .

Cely mesiac mozem rozdelit na 2 fazy:

UB - DOWNSWING


UB ma trapilo, tyralo, bolo na mna zle. Minuly mesiac som tam dosiahol uber mega VIP level a prilis som si ho neuzil, pretoze som sa radsej prestahoval :).

Obrázok

Uprimne - nehral som nijak uzasne, ale najma sa mi za 7K ruk nepodarilo vyhrat jeden cely buy-in. Velke poty som zasadne prehraval, FH, sety, atd neboli zaplatene a ked boli, tak super to mal lepsie :).



LA - UPSWING


Tak som sa prestahoval na LuckyAce - zacal som tam s $200 na skusku, nech sa tam otukam. Prve dni som zabil robenim modu, aby sa to vobec dalo hrat a potom nastal cirkus. Fishiek plna prdel, stacky lietali hore dole. Clovek sa moc nemusi snazit na tych nizkym stakes, moze hrat B-Game a zaraba.

Obrázok

Hral som NL20 a NL30 trosicku. Okrem toho som si nastavoval HUD na nizkych limitoch a popritom som tam par BB vyhral.

Obrázok

Stats su znacne lol. Ten vacsi rozdiel medzi VPIP a PFR (na UB bol mensi) je sposobeny limpovanymi potmi. Niektore ruky, co by som raisoval, limpujem a niektore ruky, co by som foldoval, limpujem tiez. V limpovanych potoch som v peknom pluse, takze asi to uplne bad play nie je, aj ked neviem, ci je idealny. Na NL30 som mal pri stole uzasnych maniakov (90/70 a podobne) a hral som to ako pasivna calling station, no odovzdali sa mi komplet, fesaci :-D.

Suma sumarum s bonusmi a rakebackom tento mesiac cca +$400. Vzhladom na pocet ruk som spokojny.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 8 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!