Prípad Jonas Klausen

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Prípad Jonas Klausen

Odoslaťod palo1973 25 Apr 2009 17:23

-jasne,ze stat sa to moze,skor mi ide o to,ako stale utocite vsetci kosicania na online poker,dokazes obvinit Klausena z podvadzania,hoci v tomto pripade zrejme hral cestne(aspon podla renomovanych pokrovych medii,mozno mas ine info),zaujimave je,ze ina partia live hracov z Ba tu dokaze bez problemov komunikovat a nevyhladava ziadna konflikty

-paradoxom je,ze som stravil v Ke asi 12 rokov zivota,a su mi ludia tam ovela blizssi ako z nasho hlavneho mesta
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Prípad Jonas Klausen

Odoslaťod 1zart1 25 Apr 2009 17:31

Asi 4x som hral poker v KE, 2x v PO, ale ani raz som si nemyslel, ze to tam vycistim, naopak, vzdy som mal respekt, kedze mam malo skusenosti live. A vzdy som tam stretol rozumnych aa ustretovych ludi vdaka ktorym som sa dobre zabavil co bol moj hlavny ciel.
Napadlo ma, skusme urobit 3sesion CG live/predlzeny vikend/ a 3 online, s rozumnym BB, ti isti hraci z oboch skupin..a urcite si porozumioeme vsetci...
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

Re: Prípad Jonas Klausen

Odoslaťod vlade 25 Apr 2009 17:42

batman a robin su spat? :lol2:

Jano kvalita tvojich prispevkov je naozaj uzasna, su urcite velkym prinosom pre kazdeho kto sem pride.
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Prípad Jonas Klausen

Odoslaťod janobendik 25 Apr 2009 17:45

Palo, si Ty nejaký divný charaktér! Ale bohužiaľ nie FÉR! Chybu krupierky , ktorá sa stala mimochodom u nás v KE, spomínaš tuna na fóre už hádam piatý krát, a keď Ti dokážem, že sa to stáva na oveľa významnejších turnajoch - len sucho skonštatuješ, že sa to može stať. Drístneš tu , že v KE sa nehrá poctivo a nakoniec sám tvrdíš, že si hral CG 5x v živote....... Fakt na Tvoj vek už by si mal mať rozum!!
- Ani Tomy ani ja neutočíme na online poker, kľudne si ho hrajte, mne osobne je len ľúto, že sa to na nete oficialne tiež volá poker. toť vsio.
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Prípad Jonas Klausen

Odoslaťod janobendik 25 Apr 2009 17:52

neviem Vlade čo máš na mysli, ale je určite by sa na stránke hodilo viac venovať realnému pokrovému dianiu v Europe, ale hlavne na SK. Ak s tým konštatovaním nesuhlasíš, tak pre Teba asi nebudem prínosom. Mimocodom klikni napr. na česku stránku pokerzive a posúď sám! Stále máme byť pozadu za bratmi čechmi?
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Prípad Jonas Klausen

Odoslaťod palo1973 25 Apr 2009 17:54

-jano toto si trosku prehnal s tym charakterom nezda sa ti?nenapisal som,ze sa v kosiciach nehra poctivo,ale to ze mam obavy ci sa tam hra poctivo a to je rozdiel

-a tie obavy vyplyvaju z toho,ze si sa tu sam pred casom verejne priznal,ze si podvadzal na internete a ze si tym ziskal cca 50.000 $,takze ak niekto podvadza online aka je zaruka,ze nebude podvadzat live

-clovek ktory okradne niekoho o 50.000 $ tvrdi o niekom kto sa previni tym ze spomenie 5x chybu jeho krupierky,ze ma nefer charakter,hm,tu si zrejme kazdy sudny clovek vytvori na tvoju osobu svoj nazor
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Prípad Jonas Klausen

Odoslaťod janobendik 25 Apr 2009 18:06

Ano, na nete sa hrá veľmi často nepoctivo / ja som hral na 2 nickoch naraz -a podľa mňa je to nepoctivé/, aj slávny toť tuna Klausen na 99% hral na viacerých nickoch!- tak ako to robí spústa hračov, ktorých osobne poznám, alebo sa dvaja dohadujú cez skype..... ale neboj sa na limitoch 0,10-0,20 to asi bude celkom OK.
a to že stále začneš vyrývať... no s tým si poraď už sám. Ja nie som tvoj doktor duše, ja si len chcem s Tebou zahrať!!! jeden na jedného - musíš uznať, že to musí byť fér, a ako skvely a skúsený hráč online máš aj určite výhodu, min. v počte odohratých rúk /tak tisícnásobne/! Teším sa
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Prípad Jonas Klausen

Odoslaťod vlade 25 Apr 2009 18:20

janobendik napísal:neviem Vlade čo máš na mysli, ale je určite by sa na stránke hodilo viac venovať realnému pokrovému dianiu v Europe, ale hlavne na SK. Ak s tým konštatovaním nesuhlasíš, tak pre Teba asi nebudem prínosom.


Ved si urob stranku a venuj sa tomu co si myslis ze je najlepsie, preco to ja mam robit za teba? :D
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Prípad Jonas Klausen

Odoslaťod palo1973 25 Apr 2009 18:22

-a ked si hral tak nepoctivo,uvedomoval si si ze niekoho okradas o peniaze?lebo to podla mna nie je nepoctive ale kriminalne konanie,a tvoje povysenecke a sarkasticke prispeky len dotvaraju tvoj charakter.....

-skoda sa s tebou bavit,nema to naozaj vyznam.....
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Prípad Jonas Klausen

Odoslaťod janobendik 25 Apr 2009 18:56

palo, tliachaš same somariny, ja veď sa s Tebou ani nechcem baviť - nie je o čom, to si ešte nepochopil? Ja chcem hrať s Tebou poker A KEĎ SA TI TRASÚ KOLENÁ povedz a nevypisuj tu somariny Ty poctivka naivná.
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 9 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!