Prípad Jonas Klausen

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Prípad Jonas Klausen

Odoslaťod tommyKE 25 Apr 2009 18:59

trikoza napísal:
tommyKE napísal:6 callerov po 8 x BB raise je bezna vec pri big stackoch, ktore si ty nehral. hral si iba weak game a tam si nemohol take nieco zazit


cim viac callerov pred flopom, tym viac strong game, gg

janobendik napísal:w4444X , vieš mi nejako rozumne odovodniť prečo to moje foto??


lebo tu s kolegom tommym trepete somariny a my sa vyborne bavime, to ze vystupujes pod realnym menom a komunita ta pozna snad neznamena ze mozes tu pisat sracky a nikdo nema pravo reagovat??



trikoza: nebudem na teba reagovat nervozne aj ked ma to taha. Pravdou vsak je ze aj ja som mal tie iste nazory ako mas ty, takze by bolo pokrytecke keby som ta hanil. Urcite ked pojdes urovnou v pokri vyssie, das mi neskor za pravdu. K tvojmu nazoru sa tu prida urcite dalsich tisic low limit hracov, kedze este nemaju tusenie o pravom pokri.
Viem, ze to mozno posobi sebavedomo (a na to slovensko nie je zvyknute), ale je to tak.
pri blindoch 2-5 a stakoch 1000-3000 EUR uz 40 EUR raise nehra ulohu. myslim ze zvysok chapes, nemam chut to vysvetlovat, kazdy s nejakym pokrovym IQ to pochopi
tommyKE
 
Príspevky: 215
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 3 krát/4 krát
Karma: -6

Re: Prípad Jonas Klausen

Odoslaťod palo1973 25 Apr 2009 19:03

janobendik napísal:palo, tliachaš same somariny, ja veď sa s Tebou ani nechcem baviť - nie je o čom, to si ešte nepochopil? Ja chcem hrať s Tebou poker A KEĎ SA TI TRASÚ KOLENÁ povedz a nevypisuj tu somariny Ty poctivka naivná.


-ano pochopil som,nemame sa o com bavit,sme dvaja rozni ludia,pre teba je poctivka nadavka a podvodnik je hrdina.........
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Prípad Jonas Klausen

Odoslaťod palo1973 25 Apr 2009 19:05

-a na hru si hladaj sebe rovnych.........
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Prípad Jonas Klausen

Odoslaťod palo1973 25 Apr 2009 19:07

-inak poker hravam zhruba rok a zatial som vyhral sice len niekolko tisic euro,ale aspon sa mozem kazde rano pozriet do zrkadla,lebo som nikoho neokradol ani o 10 centov,ale ludia ako ty zrejme nemaju vycitky svedomia...
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Prípad Jonas Klausen

Odoslaťod Ivo 25 Apr 2009 19:10

tommyKE napísal:nemam ti co na to povedat, rozumne argumenty si nenasiel, tak tu zacinas vytahovat hluposti. Myslim ze stacilo povedat ze nehras cash game a nereagoval by som na teba, lebo nemas ani predstavu o com to je. opkajujem, 6 callerov po 8 x BB raise je bezna vec pri big stackoch, ktore si ty nehral. hral si iba weak game a tam si nemohol take nieco zazit

Tommy, pri akých big stackoch? V KE? Kde inde si to ešte videl? Povedz mi to prosím ťa.To je čistý gambling, a ak sa takto hráči správajú tak nemajú IMO o pokri ani šajnu a s pokrom to nemá nič spoločné.
Ivo
 
Príspevky: 420
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 18 krát/11 krát
Karma: 2

Re: Prípad Jonas Klausen

Odoslaťod trikoza 25 Apr 2009 19:16

tommyKE napísal:trikoza: nebudem na teba reagovat nervozne aj ked ma to taha. Pravdou vsak je ze aj ja som mal tie iste nazory ako mas ty, takze by bolo pokrytecke keby som ta hanil. Urcite ked pojdes urovnou v pokri vyssie, das mi neskor za pravdu. K tvojmu nazoru sa tu prida urcite dalsich tisic low limit hracov, kedze este nemaju tusenie o pravom pokri.
Viem, ze to mozno posobi sebavedomo (a na to slovensko nie je zvyknute), ale je to tak.
pri blindoch 2-5 a stakoch 1000-3000 EUR uz 40 EUR raise nehra ulohu. myslim ze zvysok chapes, nemam chut to vysvetlovat, kazdy s nejakym pokrovym IQ to pochopi


ja tomu samozrejme chapem preco sa to dorovnat oplati... len mi uplne unika podstata preco by to mal byt "pravy poker" (o ktorom my onlajnisti nemame ani ponatia lol)...to je cisty gambol o tom kto chyti vacsi monster/draw, s tolkymi hracmi v pote sa uplne stieraju kvality jednotlivych hraco, moznosti postflopovej hry mas prakticky nulove a vyhrava jednoducho ten kto lepsie triafa
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: Prípad Jonas Klausen

Odoslaťod tommyKE 25 Apr 2009 19:20

Ivo napísal:
tommyKE napísal:nemam ti co na to povedat, rozumne argumenty si nenasiel, tak tu zacinas vytahovat hluposti. Myslim ze stacilo povedat ze nehras cash game a nereagoval by som na teba, lebo nemas ani predstavu o com to je. opkajujem, 6 callerov po 8 x BB raise je bezna vec pri big stackoch, ktore si ty nehral. hral si iba weak game a tam si nemohol take nieco zazit

Tommy, pri akých big stackoch? V KE? Kde inde si to ešte videl? Povedz mi to prosím ťa.To je čistý gambling, a ak sa takto hráči správajú tak nemajú IMO o pokri ani šajnu a s pokrom to nemá nič spoločné.



s akym pokrom to nema nic spolocne? Myslis so simulatorom pokru nazyvanym internetovy poker?

1. Samozrejme ze to nieje kazdy hand, stane sa to raz za 10 handov.
2. pravdu povediac ti to ani nechcem vysvetlit preco to je tak, je to know how, ktore ti v ramci hadky len tak nenapisem, mozno napisem knihu a ked si ju kupis, tak tam to budes mat vysvetlene
tommyKE
 
Príspevky: 215
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 3 krát/4 krát
Karma: -6

Re: Prípad Jonas Klausen

Odoslaťod janobendik 25 Apr 2009 19:23

Ivo, poď so mnou budúci týždeň do Monte Carla a pri CG 5-10 ak nebude na stole pre 9 hráčov o 02.oo aspoň 50.000 EUR tak ti dám 1000 EUR ak bude , tak Ty mne 200. OK?? Je to seriozna ponuka, alebo nie? Hneď bude vidno o čom tuna Tomy hovorí. Naozaj mnohí nemáte o live CG moc vedomosti /myslím teraz "vaš bankrol" , koľkí platia 8BB raise...../, poď bude veselo- to garantujem-aspoň dúfam,že nie som žiadný suchár hlavne preto, že sa stretávam prevážne s luďmi anie s netom a mne to zlacní cestu o 200 bubákov
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Prípad Jonas Klausen

Odoslaťod tommyKE 25 Apr 2009 19:24

trikoza napísal:
tommyKE napísal:trikoza: nebudem na teba reagovat nervozne aj ked ma to taha. Pravdou vsak je ze aj ja som mal tie iste nazory ako mas ty, takze by bolo pokrytecke keby som ta hanil. Urcite ked pojdes urovnou v pokri vyssie, das mi neskor za pravdu. K tvojmu nazoru sa tu prida urcite dalsich tisic low limit hracov, kedze este nemaju tusenie o pravom pokri.
Viem, ze to mozno posobi sebavedomo (a na to slovensko nie je zvyknute), ale je to tak.
pri blindoch 2-5 a stakoch 1000-3000 EUR uz 40 EUR raise nehra ulohu. myslim ze zvysok chapes, nemam chut to vysvetlovat, kazdy s nejakym pokrovym IQ to pochopi


ja tomu samozrejme chapem preco sa to dorovnat oplati... len mi uplne unika podstata preco by to mal byt "pravy poker" (o ktorom my onlajnisti nemame ani ponatia lol)...to je cisty gambol o tom kto chyti vacsi monster/draw, s tolkymi hracmi v pote sa uplne stieraju kvality jednotlivych hraco, moznosti postflopovej hry mas prakticky nulove a vyhrava jednoducho ten kto lepsie triafa


Rozoberame to preto, lebo takyto priklad niekto videl v KE a vytahuje to stale na fore a tym poukazuje na kvalitu pokru v KE. Kedze evidentne to nikto nechape na tomto fore, tak konstatujem ze internetovi hraci nemaju pojem o pravom pokri. V KE sa hra na sl. pomeri HIGHER STAKES poker a ten ma uplne inu podstatu ako low stakes

P.S: nechcem nejako extremne obhajovat kvalitu pokru v KE a ani nechem aby tu hrali hraci svetovej triedy. pre hraca by malo byt dobre ak je kvalita slaba, tak na vasom mieste sadam do vlaku a hor sa do Kosic.
tommyKE
 
Príspevky: 215
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 3 krát/4 krát
Karma: -6

Re: Prípad Jonas Klausen

Odoslaťod 0x 25 Apr 2009 19:37

B**n jsou pekny smejdi, taky mam s nima spatny zkusenosti, ac si za to muzu sam.... Tak pred dvouma rokama jsem byl zabanovan kvuli tomu, ze jsem mel 2 ucty na jedno jmeno, nekompromisne me odstrihli a uz si tam nikdy nezahraju. Kazdej pulrok jim pisu, zda by me nemohli odblokovat, a vzdycky me razne vyfakujou.... jako kdybych je obral o miliony. :wall:
Obrázok používateľa
0x
 
Príspevky: 167
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 9 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!