Prípad Jonas Klausen

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Prípad Jonas Klausen

Odoslaťod trikoza 26 Apr 2009 16:40

janobendik napísal:4. 7 castle - áno na nete je to bohužiaľ bežné, aj preto sa ho podľa možností stránim. V turnajoch a STG to figu pomože, ale v CG si ináč stratený /samozrejme nie pri lim.0,1-0,2/. V BA na turnaji bolo min.6 hráčov /o ktorých to viem na 100%/ čo majú 2 a viac nickov.a vonku LOOOOOL skoro každý rakušák a nemec. Nebudem tuna detajlovať Tvoje pozvanie na pivko platí, keď sa vrátim stretneme, osobne Ti poviem určite viac. okrem toho si myslím, že nechať vyhodnocovať hráčov cez rozne programy a pod. je rovnako nie celkom fér ako aj 2 nick. preto LIVE je Tvoja jediná správna cesta pokrového hráča.


:D :D :D perla za perlou... som za to aby janobendik a tommy zacinali pisat clanky, kludne im aj prispejem na honorar, musim uznat ze zcasti maju pravdu a bez nich je tu na pp dost nuda, velmi dlho som sa takto nepobavil
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: Prípad Jonas Klausen

Odoslaťod 7castle 26 Apr 2009 16:45

Trikoza ja s tebou suhlasim ze Janove nazory na online poker su hodne mimo reality, ale inak vazne opatrne, musel by som tuho rozmyslat ci je na pp nejaky regulerny prispievatel na ktoreho by som si proti Janovi stavil keby islo o live cash ;)
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: Prípad Jonas Klausen

Odoslaťod trikoza 26 Apr 2009 16:47

7castle napísal:Trikoza ja s tebou suhlasim ze Janove nazory na online poker su hodne mimo reality, ale inak vazne opatrne, musel by som tuho rozmyslat ci je na pp nejaky regulerny prispievatel na ktoreho by som si proti Janovi stavil keby islo o live cash ;)


jeho live poker skills urcite nespochybnujem (a to asi ani nikto iny tu)
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: Prípad Jonas Klausen

Odoslaťod wanzus 26 Apr 2009 17:33

Když čtu tuto debatu tak by mne zajímalo o kolik jste si při ní zvedli skill... :o
Myslím,že by se zde mělo spíše debatovat o přístupu on-line heren k případnému mulťáctví a odlišení od pouhé "shody" náhod(viz.Klausen)...
Za chvíly budou prázdniny,dovolený a plno lidí bude v pohybu a výrazně se zvýší riziko podobných"hotelových" příhod,které se můžou stát komukoliv z nás... Pochybuju,že budete mít na dovolený vypnutý noťase(já určitě ne) a představa,že někde ve Španělsku či kdekoliv jinde obcházím hotel jestli náhodou někdo nehraje stejnej turnaj jako já po netu je docela na... však víte na co... :wall:
Zdar a dobrý karty :good:
wanzus
 
Príspevky: 169
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 1 krát/7 krát
Karma: 4

Re: Prípad Jonas Klausen

Odoslaťod Ivo 26 Apr 2009 18:20

janobendik napísal:1.
2. Ivo- hneď keď Vám niekto dá trefný dokaz začínate osočovať , meniť tému... že 6 dorovnajú stávku 8BB /tak 1 za 20 hier, bežne ju dorovnávajú 3-4/ pri hre 5-10 a viac - GARANTUJEM , rozširím stávku aj na tento moment , teraz ale aspoň 2000 proti 2000 , aby si sa poučil, že čo si nevidel, može existovať!!! /v boha verí masa ľudí a nikto ho nevidel/
.

Jano:
Už len naozaj poslednú vec, neviem, koho tu osočujem.1. Ak si myslíš, že osočovanie je to, čo som tu v tejto debate napísal, tak sa nemáme o čom baviť. 2.Ja nie som online(regular) hráč a som rád, keď sa tu debatuje o live pokri, aj som sa tu tuším ozval, že je tu málo reportov z live turnajovhlavne na Slovensku. Tiež som sa presvedčil, že tento portál je z 80% o online pokri, v tomto sme za jedno. Prajem ti GL
Ivo
 
Príspevky: 420
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 18 krát/11 krát
Karma: 2

Re: Prípad Jonas Klausen

Odoslaťod Ivo 26 Apr 2009 19:05

janobendik napísal:V BA na turnaji bolo min.6 hráčov /o ktorých to viem na 100%/ čo majú 2 a viac nickov.a vonku LOOOOOL skoro každý rakušák a nemec .

Sorry na toto som zabudol: Ja mám tiež 2 nicky. Ale v 2 rôznych herniach. Asi to máš pomýlené...
Ivo
 
Príspevky: 420
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 18 krát/11 krát
Karma: 2

Re: Prípad Jonas Klausen

Odoslaťod janobendik 26 Apr 2009 22:32

ivo, /neurážaš?/ my dvaja sme sa tu bavili úplne o inom /6 callerov na 8BB raise, výška stackov../ a Ty odrazu keď si stratil argumenty na podporu svojho tvrdenia ma :evil: nazveš podvodníkom???!! TA TY SI KTO?? AKÝM PRÁVOM si to dovoľuješ!!! len mi to povedz prosím PROSÍM osobne do očí, aby som Ti dal odpoveď!asi si poriadný trt, keď ani nepoznáš situáciu s tými dvomi nickmi a takto si dovolíš! :evil: Ináč príspevky máš vcelku fajn,je z Teba cítiť, že nie si internetová myš. :lol2:
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Prípad Jonas Klausen

Odoslaťod svkice666 27 Apr 2009 11:16

Ja by som sa vratil k diskusii k clanku. Pri dnesnej vyspelej technike, ta zistia urcite, ked mas dva nicky v jednej herni, len nechapem ako sa vam da regnut v jednej herni na dva nicky na jedno meno a tu istu adresu. Proste to si herna nevie spatne preverit hned? To sa mi akosi nechce verit. Niesom nejeky experkt na IT, ale videl som dokument na ostrahu v kasinach na podvodnikou. Su to specialne vyskoleny ludia, ktory vas ak podvadzate odhalia, len to chce cas. V tom dokumente som videl ako su snimane kasina, stoly, automatity a tak podobne. Snimaju vas kameri s tolkych uhlov a ty odbornici vedia velmi rychlo zistit podvod, kontaktovat ochranku v kasine a ta bez akych kolvke predsudkov odvedie od stola na policiu v putach. Ba co viac som videl to, ze chlapik, nejaky sef tej ochranky siel riesit problem v nejakom kasine v Las Vegas a volali mu s Afriky, ze maju podozrenie na jedneho hraca. Ten bol zosnimany a poslany tomuto chlapikovy do USA a on v databaze zisitl, ze ho tam maju a co je zac. A bolo tam povedane, ze takto je pospajanych vela kasin po celom svete a ak si spravis v jednom pruser, do toho, ale aj do dalsich ta uz nevpustia. Lebo si ta vedu ako osobu neziaducu. To si nerobim srandu, to je fakt. To som vtom dokumente videl a myslim si ze podobne sa chrania, alebo v buducnosti budu chranit aj online herne. Nikde nemam precitane poriadne pravidla a podmienky v herne z dovodu, absencie ovladania EN jazyka. Je to moja chyba, to mi je jasne. Viem, ale ze nesmiem mat dva nicky v jednej herni, tak ich nemam. Neviem ktory soft je povoleny a ktory zakazany a preto ich racej nepouzivam. Aj to je len a len moja smola. Tiez ma stve, ked sa daky hraci rozpavaju vo svojom materinskom jazyku a ja im nerozumiem, ci nahodov sa nedohaduju na hre a nepomahaju si. Ale stalo sa mi, ze som sa slovaka po slovensky pital nieco v hre a hrac sa ozval, ze nam nerozumie a ak vtej komunikacii budeme pokracovat, nahlasi nas adminovi. Tak som mu mojou lamanov anglictinou popisal, co som sa asi pital a chvalabohu aj ten druhy slovak mu napisal. Tak potom sme uz komunikovali v EN jazyku. Bolo to komlikovane, ale clovek uz dake frazicky rozumie.

P.S.: Podla mna ked mal Jonas Klausen stim take problemi, tak bezny smrtelnik a teda amatersky hrac, by sa k uctu ani k peniazom nedostal. 8-)
svkice666
 
Príspevky: 139
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Prípad Jonas Klausen

Odoslaťod palo1973 27 Apr 2009 11:36

-pripravuje sa clanok tomuto podobny o pravnej ochrane hracov

-inak mne sa stava,ze casto komunikuju francuzi vo svojom jazyku,ja ich upozornim,ak neprestanu,hlasim to supportu,je to velmi neprijemne,hlavne v Sng,kde ak by sa hraci nejako dohodli sa tvoje sance podstatne znizuju

-napriklada zakazane je aj ked ide shorty all in napisat,ze vsetci len call,teraz sa to uz neda na sune,ale predtym sa to dalo a tiez to moze byt povazovane za collusion,ja som sa nad tym vzdy zasmial a napisal som len ze hrame predsa 20 $ sng a nie 1 $ a malo by to byt predsa jasne....
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Prípad Jonas Klausen

Odoslaťod DevilMayCry 27 Apr 2009 13:34

palo1973 napísal:-inak mne sa stava,ze casto komunikuju francuzi vo svojom jazyku,ja ich upozornim,ak neprestanu,hlasim to supportu,je to velmi neprijemne,hlavne v Sng,kde ak by sa hraci nejako dohodli sa tvoje sance podstatne znizuju

.....presne viem o com hovoris.......toto sa mi stavalo casto ze sa nejako divne spravali hraci - nemyslim len pokec v italy language ale aj hranie jendotlivych hands........pozeram na ich udaje a hele obaja z talianska.....zeby nahoda....asi nie kedze som ich uz stretol takto po kope viac krat......
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 7 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!