trikoza´s road to bankrupt

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod Mayday 23 Máj 2009 07:30

yegon napísal:lol vysokoskolaci :)

viete aky je rozdiel medzi vysokoskolakom a vibratorom? Vibrator len vyzera ako curak :)

preco som ja na tu vysoku chodil ??? :wall:


ze ja som si tiez nadaval, ze mi to trvalo az tri roky, kym som na to dosiel, ze tam nemam co hladat :bad:

btw trikoza teraz urcite budes mat velku motivaciu si najst zamestnanie za 700 eur mesacne :lol2:
Mayday
 
Príspevky: 1148
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 31 krát/24 krát
Karma: 14

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod vlade 23 Máj 2009 09:51

Na vysokej skole sa naucis ze vysoku skolu nepotrebujes :D
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod somNula 23 Máj 2009 11:54

vlade napísal:Na vysokej skole sa naucis ze vysoku skolu nepotrebujes :D


kokos, riadne dlho co som VS skoncil :) ale to ze ju nepotrebujem som zistil davno predtym nez som siel na VS, ale nebol to dead time, kopec srandy, akcii
somNula
 
Príspevky: 610
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod trikoza 23 Máj 2009 12:07

somNula napísal:kokos, riadne dlho co som VS skoncil :) ale to ze ju nepotrebujem som zistil davno predtym nez som siel na VS, ale nebol to dead time, kopec srandy, akcii


presne o to ide, pre mna bolo urcite najdolezitejsie spoznanie mnozstva mnozstva ludi ziskanie kontaktov a urcite vsetky tie akcie beanie a pod... a bola to jedna z moznosti ako z pohladu statu nebyt nezamestnany a z pohladu rodicov dostavat zakladnu podporu a tym padom mat prave cas na vsetky tie super akcie... takze ja rozhodne nelutujem

teraz ma caka problem, kedze doktorantske do uvahy neprichadza :lol2: , zamestnat sa asi este nejaky cas nechcem ale ani z pohladu statu nechcem byt nezamestnany tak budem musiet porozmyslat ako to poriesit
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod somNula 23 Máj 2009 12:38

chod normalne na podporu, alebo si zaloz zivnost... ja stale rozmyslam nad doktoranturou alebo druhou VS, laka ma to stale
somNula
 
Príspevky: 610
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod Horsey7 23 Máj 2009 13:17

vyska bola fajn aj napriek tomu, ze sa teraz zivim niecim na mile vzdialenym mojmu studiu :)

imo s tym jobom nemaju absolventi takmer bez praxe na ruziach ustlane..ak uvazujes nad dobre platenym jobom (2k+/mes), tak ak nie si nejaky lumen programmer, o ktoreho sa trhaju IT firmy, tak budes musiet zopar rokov robit uz len kvoli papieru aj keby si bol sikovny^2 ;)

alebo teda byt lumen c.2 aka yegon a rozbehnut vlastne biznisy

v kazdom pripade gratz tricky a gl mimo school 8-)
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod w4444x 23 Máj 2009 14:40

to su zasa reci :) ked vam ta skola nic nedala nemali ste sa hlasik na UKcku alebo Nitriansku polnoshospodrsku informatiku ci co to tam je ... a dat si nejake skoly na ktorych sa aj nieco naucite ...
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod yegon 23 Máj 2009 14:52

w4444x napísal:to su zasa reci :) ked vam ta skola nic nedala nemali ste sa hlasik na UKcku alebo Nitriansku polnoshospodrsku informatiku ci co to tam je ... a dat si nejake skoly na ktorych sa aj nieco naucite ...


ako napriklad?
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod w4444x 23 Máj 2009 14:57

yegon napísal:
w4444x napísal:to su zasa reci :) ked vam ta skola nic nedala nemali ste sa hlasik na UKcku alebo Nitriansku polnoshospodrsku informatiku ci co to tam je ... a dat si nejake skoly na ktorych sa aj nieco naucite ...


ako napriklad?


co ja viem v brne je par kvalitnych univerzit :)
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod yegon 23 Máj 2009 15:21

inak mas pravdu ze su skoly na ktore sa oplati chodit, napriklad taky hawking robil doktorandsku pracu o ciernych dierach ktora bola prelomova - bol to naozaj vyskum a tvorba novych fyzikalnych teorii

ked s takym niecim porovnas diplomovky ktore sa odovzdavaju na nasich skolach tak neostava nez zasmiat sa
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 12 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!