trikoza´s road to bankrupt

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod nelz0n 03 Jún 2009 18:17

viem ze na niektorych roomoch to tak je, ale napriklad aj na fulltilte sa ti vsetky bonus ktore zarobis odrataju z rejku a rakeback sa ti rata zo zvysnej hodnoty ... myslim ze prave to je standard...

a v priklade lucky ace mi first deposit bonus presne takto odratal ... takze si myslim ze to bude ako pisal trikoza, teda dufam ...

a ohladom hand history - vcera som to skusal, teda vypol handgrabber a nastavil foldre v HEM a funguje to dobre, jedina zmena je to, ze sa neukladaju ruky ked nesedim pri stole a len observujem, co si myslim je zanedbatelny detail ...
Obrázok používateľa
nelz0n
 
Príspevky: 525
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 13 krát/21 krát
Karma: 9

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod trikoza 03 Jún 2009 19:27

scorpiorado napísal:obavam sa, že budeš sklamany. moja skusenosť hovori, že rakeback a VIP bonusy sa vylucuju. už som sa par krát takto prekvapil v deň VIP bonus PAY OUTu. oplatí sa dať na customer care priamu otázku, aby si zbytočne nenaháňal " ďalší " level.


malo by to byt ako som pisal ja a elzon, ide aj o to ze vip bonusy idu priamo od luckyace zatial co rakeback ide z affiliate takze by sa to vylucovat nemalo a u affiliate som sa uz informoval... okrem toho je blbost aby som dostal VIP status a dostaval namiesto 35% rakebacku iba nejaky 17% bonus

v kazdom pripade aby mi nebolo az tak veselo tak mi zapli doomswitch, klasika
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod Mayday 03 Jún 2009 19:55

trikoza napísal:
scorpiorado napísal:obavam sa, že budeš sklamany. moja skusenosť hovori, že rakeback a VIP bonusy sa vylucuju. už som sa par krát takto prekvapil v deň VIP bonus PAY OUTu. oplatí sa dať na customer care priamu otázku, aby si zbytočne nenaháňal " ďalší " level.


malo by to byt ako som pisal ja a elzon, ide aj o to ze vip bonusy idu priamo od luckyace zatial co rakeback ide z affiliate takze by sa to vylucovat nemalo a u affiliate som sa uz informoval... okrem toho je blbost aby som dostal VIP status a dostaval namiesto 35% rakebacku iba nejaky 17% bonus

v kazdom pripade aby mi nebolo az tak veselo tak mi zapli doomswitch, klasika


zase raz ho zapli celoplosne na cely region :wall:
Mayday
 
Príspevky: 1148
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 31 krát/24 krát
Karma: 14

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod nelz0n 03 Jún 2009 20:03

som sa prave chcel opytat, ze kde sa hlada ten moj status, ale som to uz nasiel a dali mi hned gold, co je celkom pozitivne, dufam ze tento mesiac potiahnem na platinum bez problemov ...

zase raz ho zapli celoplosne na cely region

ten doomswitch nebude tak celoplosny asi, som vcera uluckoval jeden allin na flope, ked som trafil s AA runner runner flush :) dufam ze sa to neobrati tak skoro

a este jeden detail - dufam ze vsetky tieto zmeny (netreba platit grabber, vip program, vylepsenia v softe) nepritiahnu viacej regularov, ved na luckyace som len preto, ze tie fishky nemaju konkurenciu asi nikde
Obrázok používateľa
nelz0n
 
Príspevky: 525
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 13 krát/21 krát
Karma: 9

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod Xaress 03 Jún 2009 20:31

Doomswitch je uvalený na SR. Cbety nefungujú, rybky luckujú + nič nechodí a ak príde tak nezaplatia ani p..i.
Xaress
 
Príspevky: 466
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 41 krát/19 krát
Karma: 10

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod WolfiKxx 03 Jún 2009 20:35

tak potom ste :fish: asi vy ! :lol2:
Obrázok používateľa
WolfiKxx
 
Príspevky: 1285
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 165 krát/42 krát
Karma: 7

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod nelz0n 03 Jún 2009 22:06

Xaress napísal:Doomswitch je uvalený na SR. Cbety nefungujú, rybky luckujú + nič nechodí a ak príde tak nezaplatia ani p..i.

jop to mam stastie ze som v prahe ....

EDIT: mal som sa co ozyvat, dnesna nocna session bola ubersick zla
Obrázok používateľa
nelz0n
 
Príspevky: 525
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 13 krát/21 krát
Karma: 9

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod yegon 04 Jún 2009 05:21

esteze som vcera zaspal a nehral :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod spax 04 Jún 2009 07:00

já včera hrál na živo a celkem se dařilo :-)
Obrázok používateľa
spax
 
Príspevky: 840
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 9 krát/24 krát
Karma: 6

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod Ivo 04 Jún 2009 10:20

Je preukázané, že herne doomswitch naozaj používajú ? Alebo je to v prípade série badbeatov len klasický downswing a hráči to považujú za doomswitch? Veľmi by ma mi by ma to zaujímalo.
Ivo
 
Príspevky: 420
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 18 krát/11 krát
Karma: 2

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 10 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!