7castle's "it was nice but it's over" blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: 7Castle's Las Vegas Blog

Odoslaťod yegon 20 Jún 2009 17:53

Ivo napísal:Mňa by zaujímalo, či sa platí za masáž (ten týpek za Helmuthom), alebo si len tak zavoláš maséra a on ťa vymasíruje


does not compute

amerika ----- len tak ta vymasiruje
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: 7Castle's Las Vegas Blog

Odoslaťod 7castle 20 Jún 2009 18:53

Fotky: Yegon robil som to podla Kesovho a Igyho (cez SS) navodu, teda aspon som sa snazil :( Otvoril som fotku v Painte (co je predpokladam skicar), oznacil ju celu, zmensil sirku a vysku na 30-50%, ulozil, vlozil sem. Neviem co som spravil zle.

Ivo, o tom som chcel pisat uz viackrat, vsade kde sa tu hra poker, sa motaju maserky, a nikdy nemaju problem najst niekoho kto ma zaujem :) NA WSOP ich je samozrejme najviac, a predvcerom pocas toho Studu ich tam bolo asi 10 na 150 hracov a vsetky nonstop masirovali... stoji to $2 na minutu, co sa mi zda hodne, a TBH, asi by som sa bal ze ma fesandy dolamu, ked vidim co robia tym chudakom :lol2: A to od tej najmensej cinanky az po dobre stavane americanky. Nevraviac o tom, ze chodia tam aj take pri ktorych je pomerne problem sustredit sa na poker aj ked ta nemasiruju ;)

OKI, dojedam ranajky a vyrazam smer Rio... dufam ze nie som za 2 hodiny spat :)
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's Las Vegas Blog

Odoslaťod yegon 20 Jún 2009 19:08

7castle napísal:Fotky: Yegon robil som to podla Kesovho a Igyho (cez SS) navodu, teda aspon som sa snazil :( Otvoril som fotku v Painte (co je predpokladam skicar), oznacil ju celu, zmensil sirku a vysku na 30-50%, ulozil, vlozil sem. Neviem co som spravil zle.



problem je v tom oznacovani. neoznacuj nic len otvor fotku a rovno chod do toho menu kde sa zmensuje sirka a vyska
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: 7Castle's Las Vegas Blog

Odoslaťod keso26 20 Jún 2009 19:26

presne v tom je ta chyba ako pise yegon, nemozes ju oznacit ! Ak ju celu oznacis, ostane Ti tam to biele miesto. Inak najidealnejsie je to robit tak, aby si si mohol zvolit rozlisenie ake chces (napr 640x480) co by bolo idealne pre forum, aby sme aj nieco videli a neboli fotky moc krpate :)

Ten yegonov navod som neskusal, ale myslim ze ak tam ide nastavit presnu velkost na aku chces resizeovat, tak prave tento sposob by mohol byt najlepsi.

Edit : stiahol som si tie, co si sem dal, orezal som ich a resizol, tak si ich mozes vymenit, aby si to tu v blogu mal pekne ;)
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: 7Castle's Las Vegas Blog

Odoslaťod TuKE 21 Jún 2009 02:08

Na tie domčekove fotky stačí kliknúť pravým a dať zobraziť obrázok a potom sú tie fotky pozerateľné, napriek tomu by som 7papagájom odporučil si predplatiť časák "Začíname s PC" :D
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: 7Castle's Las Vegas Blog

Odoslaťod 7castle 21 Jún 2009 07:11

Tak a mam to za sebou, moja put WSOP trvala presne 6 hodin a 2 minuty. :(

Celkovo to bol otrasny turnaj, pokial ide o karty, urcite moj najhorsi v zivote. Hral som 6 hodin, tipujem tak cca 180 ruk, mal som 6x par (AA, KK, TT, 88, 55, 44), raz AK, AQ, AJ, KJs, JTs a JTo, okrem toho uz ANI RAZ 2 face cards, ANI JEDEN SC alebo 1 gapper, vsetko ostatne boli ruky ako Q5o, 52o, 85o, 73o, J2o - s Q5o a 85o som urcite zlomil osobak v jednom turnaji :bad: . Zacali sme s 4500 chipmi, vzdy sa hrali 2 levely, potom 20 min pauza a zase 2 levely, po 6. bol dinner break.

L1 (25/50). Hral som presne 2 ruky, 1x som zobral blindy z BTN s JTo, pri druhej ruke som bol BVB s mladym agresivnym Anglicanom, ktory hrava 6handed CG online a bolo to vidiet :) Raisol na 150, ja so 77 call. Flop KJx, on cbet 175, ja reraise 575, on call. Tym padom som to zabalil, pri tychto stackoch som nemal chut este nieco skusat, bolo jasne ze ma K. Turn A (druhy diamond), on check, ja check, river 8 diamond, on check, ja som zvazoval bet, ale vybodol som sa na to, nejak sa mi to nezdalo, mal KQdd, nut flush. Level som zakoncil s 3600 chipmi.

L2 (50/100). Opat som hral 2 ruky, 1x som zobral blindy s A2o z BTN, druha bola zaujimava. Aggro tipek UTG raise 275, ja MP s TT, reraise na 850, mlady chalanisko co predtym len calloval PFR s AKo call z SB, UTG gulal ocami a zavolal tiez. V pote 2500, ja 2800 behind, UTG 3200, treti mozno 4k. FLop 875, fesak z SB 1600, UTG AI, ja samozrejme fold, BB po dvoch minutach call, ukazal KK, UTG 89, hned nas bolo o jedneho menej. Level som skoncil na 2900, lebo este ku koncu som 4 limperov preveril allinom s 2500 chipmi z BB s niecim ako Q8o 8-)

L3 a L4 (75/150 a 100/200). Prvych 45 minut bolo vazne vybornych, stale som mal 85o, tak som si raz na buttone s 67o povedal ze to musim skusit, zavolal ma dalsi teenager ktoreho k nam presadili na SB. Fesak nedavno predtym ukazal ze je total calling station, tak som radsej necbetol flop 99T, ale az turn 3, a to dost silno, borec dost rychlo call, river K by som musel pushnut, tak som checkol, tipek ma hravo zobral s A2s (o FD ani nechyroval) :( Dalej som veselo foldoval, az som s prepracoval k 1100 chipom :Yahoo!:

Potom sa stal zazrak. Pushol som 55 utg, zavolal ma spominany Englishman na BB s A5s, mal som 2k. O par minut na to niekto limpol uz pri 100/200, ja na LP s 88 AI, tipek sa tvaril ze riesi minimalne velku Fermatovu vetu, nakoniec zavolal 66, mal som 4k. Onedlho som nasiel KK, raise, cerstva posila pri stole RR, ja AI, on call, mal AK, a ja hned 8k. Este som pobral nejake blindy, posledu ruku som mal AKo, isoraisoval som limpera, ale za mnou dosiel silny reraise od dalsieho hraca, ktory by som musel pushnut, tak som zlozil, chalan ukazal AK. Na break som odisiel s 8.9k, avg bol 7.9k. To bolo prvy a posledny raz co som mal z turnaja ako tak dobry pocit.

L5 a L6 (100/200/25 a 150/300/25) boli dost nudne. Odohral som jednu zlu ruku hned na zaciatku, aggro Anglican ako obycajne raisol button, ale vzhladom na pomer stackov sa mi nezdalo rozumne raisovat ho z maleho blindu s 44, tak som ho zavolal, co pri 6k efektivnom (jeho) stacku a raise 500 OOP neni uplne to prave orechove :( Iste sa daju najst nejake doplnujuce teorie (raisoval fakt vela a nikdy nedoublebarreloval ked missol), ale aj tak to bola volovina. Flop A83, on cbet 625, ja call, turn 6, c/c, to uz som vedel ze nic nema, turn T, tak som betol 1150, bol som presvedceny ze nema nic a keby aj mal, foldne vsetko okrem A a T, na druhej strane som nechcel volat vyssie bety z jeho strany keby som checkol, takze to bol z mojej strany taky blocking bet/bluff. Bohuzial usudil ze jeho 67o je good (co som presne chcel vyfoldovat) a zavolal. Spatne si myslim, ze 1650 by to spravilo, ale naschval som chcel aby to vyzeralo ze chcem aby zavolal. Tak som sa dlho motal okolo 6k, s 5.5k som repushol nejaky steal s A9o, 2x som reraisol aggro Anglicana (prvy raz s 54o, druhy raz s AA, vzdy foldol), level som skoncil na 7975 - avg. bol 14k.

Potom som sa bol najest kuracich kridelok, ako obycajne som vela nezjedol, podvedomy stres urobil svoje. :(

L7 (200/400/25) pre mna trval presne jednu ruku. Po breaku este neboli pri stole 2 hraci, hned prvy co bol so 14k raisol na 1.2k, 2 foldli, ja som nasiel AQo, SNGkalkulacka v hlave usudila ze je to EV+ ak je aspon normalne aggro (bol sice UTG ale 8handed a mal hratelny stack), pushol som, tipek si to dal zratat, dost rychlo zavolal AKo, nedoslo nic.

Pred breakom bolo v hre 874 hracov z 2700, takze asi tak som dopadol.


V zasade nic nelutujem, na nejake moves tam podla mna nebol priestor, ked som 2x usudil ze je tak som ho vyuzil (reshove s A9o a reraise s 54o), do showdownu som dotiahol len 2 ruky a obe som prehral, na tie uplne hrdy nie som, ale nejake rozsiahle zavery z toho nerobim, neboli to nejake zasadne chyby. Ten AI mi vrta v hlave, spravil som si analyzu a zda sa mi to velmi tesne, budem rad ak sa k tomu vyjadrite. Chalan bol pri nasom stole mozno 25 minut, za zivy svet si neviem spomenut v akej ruke, ale max. v 1, a bol v tom nejaky AI PF, a viem ze som usudil ze to urcite trochu hrat vie. V pote bolo 2300, ja som mal 7950, on teda asi 13k behind.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's Las Vegas Blog

Odoslaťod keso26 21 Jún 2009 08:11

..nevadi, buduci rok vyhras ME ;)
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: 7Castle's Las Vegas Blog

Odoslaťod yegon 21 Jún 2009 08:48

Ten AI mi vrta v hlave, spravil som si analyzu a zda sa mi to velmi tesne, budem rad ak sa k tomu vyjadrite. Chalan bol pri nasom stole mozno 25 minut, za zivy svet si neviem spomenut v akej ruke, ale max. v 1, a bol v tom nejaky AI PF, a viem ze som usudil ze to urcite trochu hrat vie. V pote bolo 2300, ja som mal 7950, on teda asi 13k behind.


jo vyzera to byt hodne tesne, potrebujes myslim cez 60% fold equity alebo aby ta dorovnal s AJ aby to bolo ziskove a neviem ci to je realne
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: 7Castle's Las Vegas Blog

Odoslaťod igy94 21 Jún 2009 09:51

keso26 napísal:presne v tom je ta chyba ako pise yegon, nemozes ju oznacit ! Ak ju celu oznacis, ostane Ti tam to biele miesto.


ked tu fotku mensisi tak potom to biele miesto das prec tak ze kliknes na pravy dolny roh a potiahnes to na hranu obrazku a obrazok je zmenseny :) som to zabudol do ss napisat ale urcite su jednoduchsie navody-programy
Obrázok používateľa
igy94
 
Príspevky: 791
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 4 krát/0 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's Las Vegas Blog

Odoslaťod Ivo 21 Jún 2009 10:11

Tak škoda, myslel som, že pôjdeš aspoň do day 2, aspoň že si si pochutnal na fajných krídelkách. V poho, šak aj budúci rok je WSOP. Šťastný let domov.
Ivo
 
Príspevky: 420
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 18 krát/11 krát
Karma: 2

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 14 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!