trikoza´s road to bankrupt

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod w4444x 26 Jún 2009 17:24

och joj palo ... hlupak si fakt
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod palo1973 26 Jún 2009 17:41

w4444x napísal:och joj palo ... hlupak si fakt


-ked budes mat deti pochopis......
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod poldinhoo 26 Jún 2009 17:44

nemáš žiadne objektívne informácie ,ale len sprostredkované cez masmédiá a súdiť a hodnotiť podľa takýchto info mi nepríde zrovna najšťastnejšie..
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod palo1973 26 Jún 2009 17:51

Vorwürfe wegen Kindesmissbrauchs

Erste Anklage 1993–1994
1993 musste sich Michael Jackson erstmals mit dem Vorwurf des sexuellen Missbrauchs Minderjähriger auseinandersetzen. Evan Chandler, der Vater eines Kindes, das zeitweise auf seiner Neverland-Ranch gewohnt hatte, erhob Vorwürfe, Michael Jackson hätte seinen Sohn Jordan Chandler sexuell missbraucht. Den für 1994 angesetzten strafrechtlichen Prozess wendete Jackson ab, indem er dem mutmaßlichen Opfer sexueller Belästigungen – dem damals 14-jährigen Jordan Chandler – außergerichtlich eine Abfindung in Höhe von 20 Millionen US-Dollar zahlte und dieser für die Staatsanwaltschaft als Hauptbelastungszeuge nicht mehr zur Verfügung stand. Die Eltern des Jungen erhielten jeweils 1,5 Millionen US-Dollar, der Anwalt Larry Feldman drei Millionen US-Dollar. Die Staatsanwaltschaft musste ihre Ermittlungen einstellen, da trotz intensiver Untersuchungen (u. a. einer Leibesvisitation Jacksons) und Nachforschungen außer der Aussage des betroffenen Jungen keine belastenden Indizien oder weiteren Zeugen ausfindig gemacht werden konnten – obwohl die Staatsanwaltschaft sogar eine Reise nach Australien antrat, um weitere Belastungszeugen zu finden. Ziel war u. a. ein Interview mit Brett Barnes, einem weiteren Minderjährigen aus Jacksons Umfeld, der die Missbrauchsvorwürfe jedoch nicht bestätigte. Ohne Strafantrag des Opfers war eine Anklageerhebung gegen einen des Kindesmissbrauch Verdächtigen in Kalifornien nicht möglich.

Im Laufe des Prozesses von 2005 merkte Anwalt Thomas Mesereau an, dass er Jacksons damalige Zahlung an Chandler als Fehler ansehe und Jackson bereits damals besser beraten gewesen wäre, vor Gericht zu kämpfen und die Vorwürfe aus dem Weg zu räumen


-nevinny ludia bezne platia viac ako 20 milionov dolarov,ak by nebol bohaty zhnije v base,bohuzial bol
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod w4444x 26 Jún 2009 18:10

palo a co ked ta "obet" bola len nahuckana jej rodicmi lebo chceli peniaze ? A keby si bol hvieda jeho rangu tak nezaplatis 20milionov ? Aby si nebol prepierany ako pedofil kazdy druhy den na sude aj ked si to neurobil ? Trepes blbosti nikdy mu to nedokazali a hlavne maloktovie ze mal mentalnu poruchu a nikdy nevyspel do rozumu dospeleho cloveka a preto mal rad deti (mal rad ako mal rad nie akoze ich pichval! ) . A tiez ten "uchylak" ako ho nazyvas dal tiez 800milionov$ na charitu .
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod palo1973 26 Jún 2009 18:17

-tazko sa da predstavit ako by mohol obycajny clovek vyhrat sud s megahviezdou,ktora ma najlepsich pravnikov a navyse je nevinna a zrazu radsej zahadne vyplati mimosudne vyrovnanie,to je v podstate priznanie viny
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod nelz0n 26 Jún 2009 18:26

jackson sa uz dlhe roky topil v dlhoch, nemyslim si ze 20milionov dolarov by mu bolo malo

btw dobry spam trikozovho blogu :)
Obrázok používateľa
nelz0n
 
Príspevky: 525
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 13 krát/21 krát
Karma: 9

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod nelz0n 26 Jún 2009 19:11

zdravicko, tak som bohuzial uz out z CSPT... zo zaciatku to slo celkom fajn, napriek tomu ze mi absolutne nic nechodilo tak som vzdy z buttonu nieco poriesil ci uz cbetom alebo second barrelom na turne, potom sa totalne totalne vsetko zacalo kazit az som sa dostal z 15 000 chipov na nejakych 7000, finalna hra - blindy tusim 100/200, chytam AdKd UTG, standart raise na 3xBB, chlapik z buttonu call, dosiel flop JdQdJ cize som chytil royal flush draw a uz som vedel ze to nedopadne dobre, cbet nejakych 1000, chlapik nejaky podivny raise, pushujem a chlapik sa zatvari strasne kyslo a calluje s AQ - nic mi nedoslo a som out

blizsie info k turnaji este asi hodim ked budem mat viac casu a urcite yegon co to napise - ked som odchadzal tak este hral a vyzeral mat celkom fit stack, takisto roy, tak uvidime

tak zvysok pobytu si snad uzijem prahu kedze tu budeme do pondelka, ak sa budem moc nudit skusim nejaky cash alebo nedelny 100EUR freezeout ale snad sa nudit nebudem

trikoza
Obrázok používateľa
nelz0n
 
Príspevky: 525
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 13 krát/21 krát
Karma: 9

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod w4444x 27 Jún 2009 13:33

jo palo " Spor sa urovnal mimosúdnym vyrovnaním, s ktorým ale Jackson nesúhlasil. Vyrovnanie vykonala poisťovňa zastupujúca Michaelov prípad v snahe zabrániť prerušeniu koncertu Dangerous, na ktorý sa hudobný génius tak dlho pripravoval. Napriek absencii dôkazov teda nakoniec spevákovo meno nebolo očistené"
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod Mayday 27 Jún 2009 13:38

moj nazor je, ze ktokolvek, kto je 100% presvedceny o spravnosti svojho nazoru, ktory si vytvoril vylucne z medii, je kockata hlava a mensi vysmech je na mieste. nie je nic zle IMO mat nazor na vec, ktoru poznam len z medii. ale byt skalopevne presvedceny, ze mam nazor spravny, ked nemozem dat ruku do ohna ani len za to, ze mi boli podane kvalitne informacie, je fail.

a nespamujte trikozovy blog, urobte temu o michaelovi
Mayday
 
Príspevky: 1148
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 31 krát/24 krát
Karma: 14

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!