lovec velryb (teh yegon blog)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod APminer 28 Jún 2009 19:50

:good: drz se na FT na side :gl: :gl: :gl:
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 29 Jún 2009 06:04

palo1973 napísal:-aky si mu daval range?neuvazoval si nad rr?ja by som ho asi rr na turne


naco? ved ak mam lepsiu ruku tak foldne ak mam horsiu tak dorovna - nemam tym co ziskat len si chranim ruku pred jeho 6 outmi ak bluffuje a to by znamenalo ochranu pred niecim co sa stane v 10% pripadov to uz castejsie som asi pozadu na turne nez on trafi na riveri svoju overcard - dalsia vec je ze nepredpokladam ze by casto valuebetoval ak by trafil

na riveri to nebolo lahke, nastastie ta Q znamenala ze nebetuje nieco ako 88-99-TT cize ma bilo len 55/33 co je velmi tazke trafit, okrem toho urcite aspon cast z toho by checkraisoval na flope a cast na turne. Jeho lajna vyzerala ako ze ma chce vytlacit a nemali sme ziadnu history ktora by hovorila pre to aby zvolil takuto line so setom/fullhousom hlavne ked ten flop by som urcite cbetoval s A-high (gutshot+overs) a so vsetkymi overpairmi a skoro vzdy aj s cimkolvek co som mohol mat. Na flope bol aj FD ktory nedorazil a predpokladal som ze to moze byt cast jeho range
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 29 Jún 2009 06:12

vcera som odohral posledny sidevent 3000CZK freezout, myslim ze hralo 32 ludi. Skoncil som na 5-tom mieste (posledne platene) ked som ako najmensi stack na stole na SB vyslal do boja cely svoj 12BB stack s J9o a BB ma dorovnal s A2 a napriek tomu ze som chytil skvely flop s 14 outami som to nedotiahol do vitazneho konca :)

myslim ze sa dalo pockat este orbit ale na FT som bol dost zufaly, absolutne som nedostal jedinu hratelnu ruku a za poslednu hodinu som uhral jediny push s A9s UTG s 7BB stackom (6 handed) co bolo tiez dost na hrane ale nechcel som sa uplne odblindovat ako v predchadzajucom turnaji. Zil som len vdaka walkom na BB ktore som dostal

Den predtym som skusal nechat sa padnut az na 7BB a zacat pushovat any2 BvB az v tejto situaci ale dost sa to nevyplatilo lebo som nedostal prilezitost a padol som az na 5BB a nemal uz ziadnu fold equity tak som to nechcel nechat zajst tak daleko aj v tomto turnaji

v konecnom dosledku sa nemam na co stazovat 45/55 flip s 15% mojho stacku in je asi ta najlepsia situacia (s vynimkou foldu od BB) ktora ma mohla postretnut - spoliehat sa na to ze dostanem dobre karty a akat na ne ked na stole boli 2 agresivni hraci s velkymi stackmi kradnuci blindy by bolo rovnako riskantne ako tento push

bral som nejakych 6100CZK takze pohoda

celkove sa mi turnaje velmi pacili a urcite budem hrat vsetky ktore sa bdu dat, akurat s ynimkou ostravy - v tom termine by som chcel ist na EMOP do barcelony
Naposledy upravil yegon dňa 29 Jún 2009 13:18, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod palo1973 29 Jún 2009 08:17

-yegone s 22 BB sa da este aj stealraisnut ci nie?ja by som to urcite nepusoval,hlavne ked si dostaval casto/obcas walk,podla mna si mohol pockat nie len jedno kolo ale kludne aj 2-3,zrejme sa podpisala unava z 3 turnajov a frust,ze si sa nechcel nechat vyblindovat

-inac ten call s A2 bola katastrofa,proti comu asi mohol byt popredu....
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod ferkan 29 Jún 2009 08:22

tiez nejak nechapem mal si 22BB a mal si ako SB 15% svojho stacku in ? wtf neco je spatne, nepomylil si sa ? :)
lebo s 22BB je to docela zle imo :)
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod palo1973 29 Jún 2009 08:25

-este by si mohol priblizne napisat ake velke boli tie big stacky co kradli,lebo 22 BB je fajn aj na resteal,hlavne ak boli naozaj agresivny
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 29 Jún 2009 13:18

sorry - klavesnica na notebooku - uz som to opravil bolo to samozrejme 12BB
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 29 Jún 2009 13:59

btw pochytil som nejaky dobry cesky pokerovy slang

ranec = velky stack

priklad "čéče ja mám ranec"
príklad "vole měl sem ranec ale ňák sem se vodhodil a pak sem si naběh s kvínama do kingú"



frajer = fish

príklad "vylít sem s frajerem kterej mě dorovnal s dvěma outama - věřil bys tomu?"
príklad "frajer callne raise s 37s preflop, pak mi callne flop s gutshotem a samozřejmě mu to dochčije na turnu"
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod keso26 29 Jún 2009 16:26

:lol2: ..hehe, nj cesky jazyk je jak stvoreny na podobne hlasky :) ..ich dabingy sa s nasimi nedaju porovnat, teda okrem Mrazika :good:

..btw yegon, co hovoris na toto : http://www.pokerportal.info/akcie/713/
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 29 Jún 2009 17:26

jojo uz som to videl, urcite nejaku z tych moznosti skusim vyuzit, do tej barcelony chcem ist na 100% uz som si aj nasiel hotel priamo na ramble za vybornu cenu tento tyzden ho chcem rezervovat spolu s letenkami, mal by som tam ist na 5 dni

turnaj si zahram urcite aj ak by som sa nekvalifikoval a asi aj ten 300E sideevent - ten buyin nie je nejaky dramaticky :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 7 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!