lovec velryb (teh yegon blog)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod dzejkej 09 Júl 2009 18:57

yegon napísal:ved ja aj pozeram videjka, vzdelavam sa, nejak zvlast ma to netrapi len som uz nechcel hrat dalej aby som nahodou neodtiltil nieco - nema zmysel hrat ked clovek nie je dobre naladeny


Mas pls nejake fakt zaujimave videjka, co by si odporucal? Ja som v poslednom case stratil prehlad a kedze mam pristup na hromadu webov, tak sa v tom zufalo topim :).

pozeral som teraz graf typka (nanonoko) ktory je najvaznejsi grinder na P****Stars, hra okolo 2mil ruk rocne na NL400-NL1000 a je v pluse cca 1mil USD s dlhodobou winrate 4ptbb a u mna v databaze mam na neho 85k ruk - ked som si dal vyplut graf tak vyzeral uplne ako moj - breakeven, cervena este viac v hajzli nez moja - akurat ze pre neho tych 85k ruk su dva tyzdne pre mna je to pol roka :)


Si zober aj durrrra. Co ma za sebou a kolko toho vyhral a aky mal start roka. Podla vysledkov vyzeral ako fishka, ktoru si tam oberaju .. Sice extremny pripad v porovnani s tymto tu, ale da tym utesit .. a ani nic za to nebudem vyberat :-D .
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod MiskoKvo 09 Júl 2009 19:18

durrrr je podla mna inhuman skill ... fakt ze lol ... staci kuknut jeho foldy na aussie millions cash game kde hral s patrikom antoniusom PLO ... normalny pajko by 3 krat uz prisiel o cely stack (1m) a on instant foldoval ...foldol set over set atd.... ale haluz bola pozerat ako hraju mladsi profesionaly (NL HM hviezdy) PLO ... moc sa do PLO nevyznam ale fakt mi pripadali ako keby nevedia co robia..
Obrázok používateľa
MiskoKvo
 
Príspevky: 350
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 12 krát/9 krát
Karma: 8

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod LOCAT3R 09 Júl 2009 19:40

ak ,nepoznáš omahu ,ako môžeš vedieť či hrá durrrr dobre alebo zle PLO? ,keď už sme pri tom ,tak v omahe položiť set asi až taký problém nie je,omaha nie je NLH
Obrázok používateľa
LOCAT3R
 
Príspevky: 451
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 2

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod tucniak 09 Júl 2009 20:34

hlavne ze to miskovo podal zase s maximalnym frajerskym nadhladom lol
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 09 Júl 2009 20:40

omahu vie zatial hrat snad len ben grundy, vsetci ostatni sa to este len ucia :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 09 Júl 2009 20:48

wsop ME is rigged :)

hen z blogu kary scott:
"One guy hit two sets of 10s within 2 orbits. We had quads on the table 4 times."

po poslednych dnoch mam pocit ze ak by som ja mal set desin 2x tak oba prehram a aspom polovicu tych quads by som tiez prehral proti vyssim quads alebo straight flushu :)

o chvilku sa pustim do dalsej session tak snad uz to pojde lepsie lebo zajtra idem do prace (blah) takze nebudem hrat tolko ako by som chcel a rad by som si pred tym spravil aspon trochu naladu

normalne som tak znechuteny ze vaham ci ist na ten emop do barcelony ale ako sa poznam tak pojdem aj keby traktory padali - barcelona je moje oblubene mesto a trochu valania sa v mori mi snad aj zlepsi naladu
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod MiskoKvo 09 Júl 2009 20:58

nebol to len moj nazor ale aj nazor komentatorov... jeden znich je profesionalny hrac... ale ok zase sa prejavila super vlastnost ludi na tomto fore ... este ze uz tu nemozem nikoho urazat podla pravidiel ...


skor ako tu zacnete zase mudrovat aky som sprosty kuknite si to na pokertube (aussie millions CG 2009 part2)
Obrázok používateľa
MiskoKvo
 
Príspevky: 350
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 12 krát/9 krát
Karma: 8

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod ferkan 09 Júl 2009 22:53

dzejkej napísal:
Mas pls nejake fakt zaujimave videjka, co by si odporucal? Ja som v poslednom case stratil prehlad a kedze mam pristup na hromadu webov, tak sa v tom zufalo topim :).



vyborne videa z cardrunners- nutedawg 6max, je tam seria kde hra tusim NL200, skvele ba priam povinnost pre midstakes hracov myslim
for fun je vyborny krantz z deucescracked - serie lighsabers, parralels... NL600+
pak je gut seria King for a day, kde vzdy komentuju videa od hracov...
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod buschle 10 Júl 2009 06:29

ten nutedawg by som si pozrel, skoda ze mam len DC.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod Mayday 10 Júl 2009 09:50

juj, niekto tu ma ale velke ego :Bravo:
Mayday
 
Príspevky: 1148
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 31 krát/24 krát
Karma: 14

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!