Rozhovor s Dagom Palovičom - najúspešnejším Slovákom v main

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Rozhovor s Dagom Palovičom - najúspešnejším Slovákom v main

Odoslaťod admin 18 Sep 2008 06:40

Diskusia k článku: Rozhovor s Dagom Palovičom - najúspešnejším Slovákom v main evente na WSOP 2009

Redaktor (R): Ahoj Dag. V prvom rade Ti gratulujem v mene našich návštevníkov za krásne 120 miesto v main evente na WSOP, čo je historicky najlepší výsledok Slovenského hráča. Kedže si v našich krajinách už dosť známy, tak otázky budem smerovať práve k WSOP a aktuálnej situácii okolo WPT Slovakia.Dag Palovič: Ďakujem pekne a všetkých čitateľov pokerportalu pozdravujem.R: S akými cieľmi si na WSOP šiel?Dag Palovič: Na WSOP som šiel s tromi cieľmi, uhrať čo najlepšie výsledky a potvrdiť svoje doterajšie výsledky medzi našimi a českými hráčmi a skončiť pobyt v pluse, čiže celkovo sa mi tieto ciele nakoniec naplnili.R: Pekne. Ešte raz gratulujem. Ako na Teba pôsobila atmosféra v Las Vegas? Dag Palovič: Keďže som vo Vegas strávil aj v ostatnom roku 6 týždňov, tak už to nebolo niečo nové nezvyčajné, i keď samozrejme Vegas je Vegas. Mám vegaskú atmosféru rád, lebo je veľmi špecifická a Vegas si viem vždy užiť. Šesť  týždňov v roku stačí.R: Podľa našich informacií si absolvoval 5 turnajov. Z toho až na troch si sa dostal do ITM. Myslíš, že si mohol aj v tých zostávajúcich turnajoch dosiahnuť viac? Ak áno, kde sa stala chyba. Mal si smolu?Dag Palovič: Hral som 7 turnajov a 3 krát som sa dostal do ITM. Štatisticky je 43% ITM...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Rozhovor s Dagom Palovičom - najúspešnejším Slovákom v main

Odoslaťod dzejkej 19 Júl 2009 14:09

Pozeram dobre na datum tohoto prispevku? Rok 2008? :shock:

Inak - pekne interview.

Trosku k chybkam: "v e-maily" a "Euroópe" som tam nasiel :)
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Rozhovor s Dagom Palovičom - najúspešnejším Slovákom v main

Odoslaťod vlade 19 Júl 2009 17:28

dzejkej napísal:Pozeram dobre na datum tohoto prispevku? Rok 2008?


ten datum to je taky minibug :D
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Rozhovor s Dagom Palovičom - najúspešnejším Slovákom v main

Odoslaťod 7castle 19 Júl 2009 20:14

Hmm, no neviem, ale nechapem preco robi tyzden po vypadnuti problem povedat pravdu :(

Tvrdit ze mal v tej ruke QQ je fakt silne kafe.

Na boarde T85xK betovat river 90% chipov supera a potom nedorovnat QQ, to si fakt musi mysliet ze sme vsetci uplne vymleti. Jednak s takou rukou by predsa hadam krasne c/c river (klasicky pripad na c/c river, betujes 2 streets, na river nedorazia draws, ruka ma dobru sd value, etc.), a keby sa rozhodol betovat, tak by s takou rukou na 100000% doplatil ten river hadam (30k do 1m potu ci kolko).

Ja neviem ale jedina realna moznost co ja vidim ze mal nejake ultra smeti ktore sa dali vyhrat len cez bluf na riveri a ten nevysiel, a to aj kvoli tomu betu, aj kvoli tomu foldu.

No dufam ze sa coskoro stretneme aby som sa ho na to mohol spytat osobne.
Naposledy upravil 7castle dňa 19 Júl 2009 23:48, celkovo upravené 2 krát.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: Rozhovor s Dagom Palovičom - najúspešnejším Slovákom v main

Odoslaťod pistikus 19 Júl 2009 23:11

na jednej ceskej konkurencii obe ruky opisal podrobnejsie a hlavne dovod preco foldol QQ
ale ci to je pravda :P
pistikus
 
Príspevky: 7
Založený: Júl 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Rozhovor s Dagom Palovičom - najúspešnejším Slovákom v main

Odoslaťod Mlachi 20 Júl 2009 02:19

....ten turn bola tiez T,takze realne fakt nebil nic.....super musel mat bud T alebo K alebo nieco lepsie.....a zevraj tam dealer spravil mensiu chybu a povedal mu vacsiu sumu,ze treba dorovnat aka bola treba......takze mozno tie QQ mal...
Obrázok používateľa
Mlachi
 
Príspevky: 219
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 29 krát/8 krát
Karma: 0

Re: Rozhovor s Dagom Palovičom - najúspešnejším Slovákom v main

Odoslaťod buschle 20 Júl 2009 06:33

zevraj mu povedal dealer ze ma callnut 130 k
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 33 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!