lovec velryb (teh yegon blog)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod dzejkej 23 Júl 2009 23:04

Gratz a good luck! :poklona:

7castle: sa mi mari, ze yegon spominal nieco o utorku :)
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod w4444x 23 Júl 2009 23:09

a mne sa mari ze 7castle mysli 222 zajtra v hrone :)

btw gratz yegon podla mna vyhras ten emo turnaj kedze si mal taky downswong !! Dufam ze si tam zahras aj cash a podas nejaky pekny report
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod dzejkej 23 Júl 2009 23:12

w4444x napísal:a mne sa mari ze 7castle mysli 222 zajtra v hrone :)


Ooops, tak to som lama, ktora sa nechala vybluffovat :crazy:
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod Riddlah 23 Júl 2009 23:15

Gratulujem k vyhratiu kvlady a želam veľa uspechov v Španielsku.

btw: tu kvalifikaciu si vyhral priamo alebo si šiel cez nejake stepy ?
Obrázok používateľa
Riddlah
 
Príspevky: 714
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 67 krát/9 krát
Karma: 3

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 23 Júl 2009 23:37

daka vsetkym, do hronu idem v piatok a ak sa nezadari tak asi aj v sobotu

kvaldu som hral priamo je to 100EUR startovne a ja nejak turnaje moc nemusim takze hrat na to este subkvaldy by ma asi stalo rozum :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod TuKE 24 Júl 2009 04:02

Pekná práca Yegone, dúfam, že shipneš aj nejaké fotky sem potom :)
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 24 Júl 2009 05:39

to akoze co sa dialo v noci - trosku fukal vietor - takto dopadla moja zahrada

uz tu boli riadne vichrice ale toto musela byt supa ako hovado

IMGA0001.JPG
IMGA0001.JPG (240.87 ) Zobrazená 2080 krát
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod palo1973 24 Júl 2009 09:48

-gratz k tomu balicku a gl v barcelone
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 25 Júl 2009 12:24

vcera som bol na 222 freezoute v hrone

spociatku som hral svoju standard tight (rozumej NIT) hru, nedostaval som ziadne karty, jedine pary co som videl boli 66,33,22 - poctivo som si ich raisol pf, dostal zakazdym 3 cally, netrafil set a foldol na flope :). Par krat som s nejakym slabym esom neulupil pot cbetom a vzdal to. Par krat cbet zafungoval - proste standard. Zaujimave ruky prisli v 3-tom a 4tom leveli

typek co dorovnaval raisy s J4o a podobnymi handami limp, ja raise s AK - boli sme HU na flope K89 s dvomi diamondmi, typek check/call. Turn priniesol offsuit eso, typek check/call moj pomerne velky skoro full pot bet. River offsuit 5, typek check a ja rozmyslam - s netrafenym FD mi nepreplati, moze mat 67 a trafil straight a chce ma checkraisnut, na druhej strane mohol mat Ahigh FD a trafil TP na turne, je mozne ze maly bet dorovna aj s Kx - na dva pary som ho netipoval lebo to bol hrac ktory sa velmi bal flushdraws takze 2 pary by pretocil na flope alebo na turne. Nie som si uplne isty ci bet na riveri ma value ale povedal som si ze mozem bet/foldnut lebo s nicim inym ako 67 ma necheckraisne, proste by som to od live hraca nikdy neocakaval. Betujem teda okolo 2500 a typek ma raisuje allin - moj plan bol bet/foldnut ale ked som sa pozrel kolko som si nechal chipov (cca 2000) a fakt ze v pote bolo uz 12k tak si hovorim fuck it - call. Typek otocil Td7d - flopom open ended straight flushdraw a bluffraisol river

fakt som bol v soku - myslel som ze uz idem domov

samozrejme moja chyba bola ze som nemal predstavu o velkosti stackov co sa mi vypomstilo aj neskor v turnajoch - chybaju mi tie ciselka velkosti stackov vedla hracov ako online :) - v tomto pripade mi to pomohlo ale nie som so sebou moc spokojny

dalsia ruka prebehla po prvej prestavke - raisoval som asi 2 ruky v dost rychlom slede po sebe + jeden 3bet a vyhral s nimi vzdy bez showdownu a citil som ze stol zacina byt podozrievavy a mozem ocakavat ze niekto sa zatne a bud pojde so mnou do konca alebo ma skusi bluffnut. Dostavam AcQc otvaram niekde na HJ, myslim ze sme boli 6 alebo 7 handed. dorovnal ma typek na BB. Flop Q7x s diamondovym FD a jednym clubom, betujem vela, super dorovnava, turn 7c mi prinasa FD, betujem vela, super ma minraisuje, ja idem skoro insta allin s tym ze som jednak neveril ze pred flopom bude mat vela sedmiciek + ze by dorovnal s druhym parom tak velky bet na flope. Predpokadal som ze raisovat moze aj KQ,QJ pretoze sa boji tych dvoch FD. Okrem toho po mojom bete na turne uz neostavalo v hre vela chipov tak som to shipol. SUperovu akciu som nepochopil ostavalo mu dorovnal asi 4000 do 25k potu a on rozmyslal a rozmyslal a rozmyslal a nakoniec dorovnal s A7 - trips. Samotrejme som bangol flush na riveri a mal som slusny stack :)

Po presune na dalsi stol som doplatil na svoju live neskusenost a to ze som nevedel kto ma aky stack. Typek na HJ limp, CO limp ja na BTN raise s QQ na 1200, za mnou dag palovic na SB call, typek na HJ reraise na 3200. Rozmyslam, rozmyslam - typek tvrdi ze ma AA a ja si hovorim ze pozrime aky ma stack, pozeram ze ma len zopar zltych 1000-tiek a ostatne kopceky ma 100-ky a 500-ky. reku nebude mat asi vela a za tych par supov mu QQ nezahodim, idem allin, dag fold, typek call a otaca KK. To by bolo celkom standardne predsa len skor uverim ze niekto limpreraisuje AA/KK v skorej pozicii nez na HJ. Je pravda ze som toho hraca vobec nepoznal a nemal som ziadnu history s nim ze by mal dovod predpokladat ze kradnem a skusit ma vytlacit s nejakym 55 alebo slaby esom - na tom stole som dovtedy len foldoval a on bol k nam presadeny par ruk predtym takze sanca ze robi move bola mala. Hlavny problem ale spocival v mojom posudeni jeho stacku - ked nam to diler zratal tak som zistil ze jeho 3200 reraise som 4betoval na 30.000 co je uplna somarina - ak by som vedel ze sme 150BB deep tak to asi hram pomalsie. DOpadlo by to rovnako ale to s tymi stackmi ma dost zerie - musim sa to naucit nejak lepsie odhadovat.

Ostalo mi cca 20xBB s ktorymi som poctivo bojoval dalej, cely cas som sa drzal na hranici 10-30BB jradol blindy ked sa dalo ale aby som nebol moc podozrivy, reraisoval dobre ruky.

Jedina semizaujimava ruka nastala ked sommal okolo 10BB, BTN limp, SB limp ja check s 8c4c - zvazoval som allin ale nebol som si isty ci by to preslo, hrac co limpoval prvy par krat predtym limpol JJ/QQ. Flop 272 s mojim FD, SB check ja som rozmyslal ci mam nechat BTN betnut a raisnut ho allin ale nebol som si isty ci betne a chcel som vyuzit ultrasuchost flopu tak som miesrne overbetol pot zhruba polovicou mojho stacku, BTN fold, SB allin, ja samozrejme s FD+over call, otocil cervene T7 a ja som trafil 8 na river a scoopol pot

okrem toho som myslim vsetko povyhraval bez showdownu, raz som bol allin s AQ vs AQ na Ahigh boarde to sme splitli. Skoncil som s 39400 chipmi co bude cca 25xBB na zaciatku druheho dna takze mam pohodovy stack a mozem este hrat poker.
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod Horsey7 25 Júl 2009 12:42

kolko vas ostalo a kolko je ITM?

a btw. vyhraj to :gl:
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!