7castle's "it was nice but it's over" blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: 7Castle's post Vegas blog

Odoslaťod 7castle 16 Aug 2009 16:10

w4444x napísal:inak castle na tu 900vku pojdes tak ci tak ci ako ? ak ano dake % by som zrejme kupil kedze ja na ME aj tak nejak nebudem moct asi :)


Neviem, som dost rozpolteny :(

Myslel som ze na tu 900vku pojdem cisto na seba, ale nejak z toho uz nemam dobry pocit, je to vazne vela, najma s ohladom na vsetko co sa chysta, side eventy WPT, CSPT, finale specialov v GC, etc. S predajom to je komplikovane, pretoze a) pri WPT je problem danovy, musim zdanit 19% a tym padom za 10% mozem ponuknut max 8.1% a b) ja nie som ochotny predavat 1/1, pretoze je to imo nefer voci mne. Cize za 10% by som ponukal mozno 7,5%, co sa na mna kazdy vykasle.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's post Vegas blog

Odoslaťod fidelko 16 Aug 2009 20:03

7castle,poznas hraca DNA2RNA?
Hral so snim jeden step,pozrel som si jeho cisla - av.stake 54usd,ROI 18percent.
Je to mozne,nie je to nejaka chyba? Zarobil za cca 32 000 hier vyse 200 000 usd.
fidelko
 
Príspevky: 492
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 7 krát/2 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's post Vegas blog

Odoslaťod lolofon 16 Aug 2009 20:25

LOL, neviem co je to za haluz ale hrac s takymto nickom hrava so mnou jednodolarove SNGs na Titane, a je v minuse :lol2:
lolofon
 
Príspevky: 426
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 35 krát/14 krát
Karma: 5

Re: 7Castle's post Vegas blog

Odoslaťod 7castle 16 Aug 2009 21:25

Hej viem ze existuje, uz som s nim niekde hral. Ten ROI ma preto lebo vacsina z toho su 18, 45 a 180 man.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's post Vegas blog

Odoslaťod 7castle 19 Aug 2009 12:27

Teda myslel som ze uz som to zazil vsetko a ze ma poker uz k takmer slzam nedozenie, ale mylil som sa :(
Prílohy
7castleAUG.png
7castleAUG.png (19.61 ) Zobrazená 2898 krát
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's post Vegas blog

Odoslaťod trikoza 19 Aug 2009 12:31

normalka
Prílohy
sinusoida.jpg
sinusoida.jpg (144.12 ) Zobrazená 2992 krát
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: 7Castle's post Vegas blog

Odoslaťod wizdo 19 Aug 2009 23:31

No tak som skusil tie 280FPP turnajiky...
Ono je to krasne ako mi herna dala najavo ze dnes nehraj...

Vysli mi FPP na 4 ale hral som 6 bez jedineho plateneho miesta(okrem spiatocnych FPP)..

Zacalo to nadherne...si hovorim no fajn tak snad to takto pojde aj dalej...

Poker Stars 280FPP No Limit Hold'em Tournament - t25/t50 Blinds + t10 - 6 players - View hand 244996
The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

BTN: t500 M = 3.70
SB: t500 M = 3.70
Hero (BB): t500 M = 3.70
UTG: t500 M = 3.70
MP: t500 M = 3.70
CO: t500 M = 3.70

Pre Flop: (t135) Hero is BB with A :spade: 6 :spade:
2 folds, CO raises to t490 all in, 2 folds, Hero calls t440 all in

Flop: (t1065) J :spade: K :heart: Q :spade: (2 players - 2 are all in)

Turn: (t1065) T :spade: (2 players - 2 are all in)

River: (t1065) K :spade: (2 players - 2 are all in)

Final Pot: t1065
Hero shows A :spade: 6 :spade: (a Royal Flush)
CO shows A :heart: J :club: (a straight, Ten to Ace)
Hero wins t1065

Ono aj islo...

Poker Stars 280FPP No Limit Hold'em Tournament - t50/t100 Blinds + t20 - 6 players - View hand 244997
The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

Hero (MP): t345 M = 1.28
CO: t455 M = 1.69
BTN: t330 M = 1.22
SB: t885 M = 3.28
BB: t750 M = 2.78
UTG: t235 M = 0.87

Pre Flop: (t270) Hero is MP with J :diamond: Q :spade:
UTG raises to t215 all in, Hero raises to t325 all in, CO raises to t435 all in, 3 folds

Flop: (t1135) 5 :heart: Q :diamond: 3 :diamond: (3 players - 3 are all in)

Turn: (t1135) K :heart: (3 players - 3 are all in)

River: (t1135) J :heart: (3 players - 3 are all in)

Final Pot: t1135
Hero shows J :diamond: Q :spade: (two pair, Queens and Jacks)
CO shows A :diamond: A :spade: (a pair of Aces)
UTG shows J :club: T :diamond: (a pair of Jacks)
Hero wins t220
Hero wins t915


ale potom to prislo...Vsetky ostatne hry som prehral na 3outer...
A7 vs K7 river K
KJ vs J7 flop J7x turn A river 7 :evil: :evil:
KJ vs QJ flop QJx turn T river blank...
AKs vs ATo flop 224 s mojou FD turn T :crazy: river A :evil:
atd....

Zvlastne moresy typu pozicaj a vrat :D :D ...nevadi mala vzorka nabuduce ich znicim :-)

Minule som skusal ten 1200FPP islo to super dal som si double up a potom chodil len srot...najvacsia sranda bola posledna hra v 5tici pricom piaty bral 400FPP...
Blindy 200/400 ante 80 ja 490 chips short 80 chips hrac medzi nami 1200chips ja BB s 400chips...ideme teda all in short J2s jaa 56s CL A4o flop 873 si hovorim len ne 2 a J...best asi A offsuit...turn 3 dal J2s FD a river flush ze naser si...CL ma zobral na hi card a dalsi tesivy polobubble....

Sorry 7castle ze spamujem blog, len az to nejako vytunis tak by som rad pocul ze co a ako, lebo nemam pocit ze to ide velmi vytunit, ako da sa vsimnut si hracov co pushuju tide range a wide range, ale to mi pride asi tak vsetko, hlavne v tom SnG, v tom 1200FPP sa este da hrat bigstack hru a trosku na nich tlacit ale v tom SnG mi to nepripada realne...
wizdo
 
Príspevky: 1681
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 18 krát/28 krát
Karma: 11

Re: 7Castle's post Vegas blog

Odoslaťod 7castle 20 Aug 2009 13:00

Njn, 4 (resp. 6) je strasne mala vzorka, ja som ich dal vtedy 106 tusim ale z prvych 9 som neuhral ani jeden... ja urcite radim pockat kym mas aspon na 20 a hrat potom, tym padom sa do toho nejak dostanes imo a neriesis kazdy jeden.

Z toho co si postol sa mi to ale nezda, nechcem mudrovat lebo vravim ze je to aj pre mna nove ale to A6s sa mi vs CO push nezda ako uplne dobry napad - vravim nemam nejaky feel co sa tam pushuje ale vpredu nie si skoro iste a tieto turnaje maju brutalne bias vs confrontation cize u mna easy fold.

Ten druhy ship uz vobec nechapem, QJo nie si first in a za tebou este dalsi 4 pricom minimalne BB je commited... chapem ze vela dobrych spotov tam nebude ale toto si si urcite dobre nevybral...
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's post Vegas blog

Odoslaťod wizdo 20 Aug 2009 14:26

A6s push sa mi s odstupom casu tiez nezda na 100% good, ale co hravam tieto turnaje ludia su schopny pushovat conectory a spol cize viac menej som si myslel ze to bude v najhorsom flip...

QJo si kukni v akej som situacii, som 2 kola od BB 100 kde mi ostane 180 chips a 100 dam ako BB, tak som si povedal versus short range som good, necakal som dalsi call, lebo BTN bol NIT a ten za mnou enverim ze by do toho siel s niecim slabym...
A druha vec musiet na BB callovat push s any two, som si radsej vybral push kde mam aspon ruku a pokial nestojim proti JJ+,AK tak som cca flip...
Po tretie vidiet ze to nehravas, lebo tuna stack ked mas nejaky ze ta nezeru blindy aj nieco obetujes, toto je system DoN skor ako SnG so standartnou vyplatnou strukturou, lebo vsetci beru rovnaku vyhru a ako si hovoril vo videu v uvodnych leveloch chceme mat dobry stack na pushe v neskorsich a to tu plati, su sice tipci co budu allinovat aj neviem co, ale rozumny si tuna pockaju hned ako vyhraju prvy double up alebo si vylepsia poziciu...
A BB nie je comitnuty, praveze BB so mnou nepojde bez lepsej ruky lebo nebude dost velky sidepot aby sa mu to oplatilo. Ak ho vezmem ja a trebars UTG to vyhra BB ostane 400 a bude SB teda bude mat stack 330 + 70 v pote, cize sa mu podla mna viac oplati aj ruku typu AJ foldnut a bonus ak do toho vliezol CO tak BB uz nema preco callovat ma stack, BTN je short a ak CO vyhra ostanu 4ia cize bubble s tym ze BB sa nemusi bat ze ho uzeru blindy...

A este jedna vec...zo 106 turnajov si vyhral len 36? nie je to tak trosku malo? ano viem je to skoro presne 1/3 ale aj tak....Inak ak by si to hral aj len takto tak to mas lepsie ako PS bonus:-) tam mas za 50k + vyclearovanie nejak 685usd, a v tychto turnajoch ked za 25k das 400usd tak si vlastne v pluse a este nemusis nic clearovat (ofc kedze si SnG hrac tak touerny money vyuzijes) takze dufam ze ostanes vymyslis na to nejaku fajn strategiu a podelis sa s nou :-)
wizdo
 
Príspevky: 1681
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 18 krát/28 krát
Karma: 11

Re: 7Castle's post Vegas blog

Odoslaťod 7castle 20 Aug 2009 19:06

No tazko sa mi hlada veta s ktorou by som suhlasil ;)

wizdo napísal:A6s push sa mi s odstupom casu tiez nezda na 100% good, ale co hravam tieto turnaje ludia su schopny pushovat conectory a spol cize viac menej som si myslel ze to bude v najhorsom flip...


Ked mu das nieco take sialene ako 27%, cize 22, Ax a vsetko od T9s vyssie, tak si 46% dog, co je v tomto turnaji katastrofa ak si caller.

wizdo napísal:QJo si kukni v akej som situacii, som 2 kola od BB 100 kde mi ostane 180 chips a 100 dam ako BB, tak som si povedal versus short range som good, necakal som dalsi call, lebo BTN bol NIT a ten za mnou enverim ze by do toho siel s niecim slabym...
A druha vec musiet na BB callovat push s any two, som si radsej vybral push kde mam aspon ruku a pokial nestojim proti JJ+,AK tak som cca flip...


V prvom rade je vylucene aby si uz vedel ze ktokolvek v tomto turnaji je nic, ale hlavne, po tebe idu 4 hraci, pricom ak prvy 2 foldnu BB musi volat len 235 pricom v pote je uz 810 (!), no way aby foldol akykolvek par, Ax, broadway, hocico rozumne (pricom to ze mu ostava este vyse 400 ak prehra main pot je dalsi bonus. Dalsia vec je ze si urcite horsi ako UTG (aj keby dal 43% co neda tak si 48% dog), cize cele dokopy u mna easy fold, radsej pojdem s 60% rukami AI ako UTG dalsiu ruku alebo v najhorsom zavolam ATC dalsiu ruku (nevraviac o tom ze medzitym mozete byt lahko 3 uz len).

wizdo napísal: Po tretie vidiet ze to nehravas, lebo tuna stack ked mas nejaky ze ta nezeru blindy aj nieco obetujes, toto je system DoN skor ako SnG so standartnou vyplatnou strukturou, lebo vsetci beru rovnaku vyhru a ako si hovoril vo videu v uvodnych leveloch chceme mat dobry stack na pushe v neskorsich a to tu plati, su sice tipci co budu allinovat aj neviem co, ale rozumny si tuna pockaju hned ako vyhraju prvy double up alebo si vylepsia poziciu...


Tejto casti vobec nerozumiem. Ano je to podobne DON prave preto co najmenej volas AI. Zvacsovat stack tu nema vyznam, ak sa podari DU super a sitoutujes, ak nie cakas na dobry spot.

wizdo napísal: A BB nie je comitnuty, praveze BB so mnou nepojde bez lepsej ruky lebo nebude dost velky sidepot aby sa mu to oplatilo. Ak ho vezmem ja a trebars UTG to vyhra BB ostane 400 a bude SB teda bude mat stack 330 + 70 v pote, cize sa mu podla mna viac oplati aj ruku typu AJ foldnut a bonus ak do toho vliezol CO tak BB uz nema preco callovat ma stack, BTN je short a ak CO vyhra ostanu 4ia cize bubble s tym ze BB sa nemusi bat ze ho uzeru blindy...


Ak pisem hore tak vola 235 do potu 810, LOL ze foldne AJo, resp. ze by mal foldnut.

wizdo napísal:A este jedna vec...zo 106 turnajov si vyhral len 36? nie je to tak trosku malo? ano viem je to skoro presne 1/3 ale aj tak....Inak ak by si to hral aj len takto tak to mas lepsie ako PS bonus:-) tam mas za 50k + vyclearovanie nejak 685usd, a v tychto turnajoch ked za 25k das 400usd tak si vlastne v pluse a este nemusis nic clearovat (ofc kedze si SnG hrac tak touerny money vyuzijes) takze dufam ze ostanes vymyslis na to nejaku fajn strategiu a podelis sa s nou :-)


Vyhral som 38/106, ale BI bolo len 90. Breakeven si ked uhras 2/5 s originalnych BI, cize 36/90, takze som mierne zarobil. Je to samo mala vzorka, cize ja verim ze uhram dlhodobo povedzme 40-42/90 co je ovela lepsie ako kupovane bonusy. A clearovanie v tomto pripade je super, jednak to trva velmi kratko, a tiez ma to velmi bavilo.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!