7castle's "it was nice but it's over" blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: 7Castle's post Vegas blog

Odoslaťod wizdo 20 Aug 2009 21:52

Tajne si mi splnil to, co som dufal, ze spravis a teda napises mi analyzu na cele moje myslienkove pochody, za to som ti velmi vdacny :-)

Takze diky za vsio, nemam co dodat:-)
wizdo
 
Príspevky: 1681
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 18 krát/28 krát
Karma: 11

Re: 7Castle's post Vegas blog

Odoslaťod w4444x 22 Aug 2009 15:14

BTW tuke hovori ze karty sa ukazuju od BTNU tako som ja hovoril :) si urcite podplatil ferkana aby ti to dosvedcil v tom hrone co ?
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: 7Castle's post Vegas blog

Odoslaťod 7castle 23 Aug 2009 01:45

Tak moj sen o WPT Slovakia sa rozplynul :(

Bolo to pritom dost tesne, bol som na 900E kvalifikacii dnes v Hrone, bolo 34 ludi, cize 6x postup, a 1x 3500E, cize de facto 7 vstupeniek. Skoncil som 10. :(

Zacalo to pritom fajn, najhorsi hrac pri stole raisol BTN pri 75/150 na 500, ja na BB reraise s AA na 1450, on call, flop Txx, ja 2.2k, on AI cca 10, ja call, otocil QTo a 5outer sa nekonal. Tym padom som mal asi 22k, a cca 18-20 som stale udrzoval az do nejakeho 300/600/75 levelu. Hral som ultra tutti, a po dlhom case nie je ruka, ktoru by som si vycital, proste som si povedal ze neiste situacie vypustim a hotovo. Raz som este zavolal shorta s 99, mal 77, ustal som.

Cele to bol neskutocny turnaj. Okrem tych prvych AA mi dosli este 2x, prvy raz pri 200/400 UTG som raisol a vsetci zlozili, druhy raz pri 1500/3000/400 som na SB len dorovnal a BB zlozil na bet na flope. Mal som aj KK, tam raisol dobry hrac a kedze som mal este 6x tolko, musel som ist AI lebo ine sa nedalo. Mal som asi 4x AK, al vzdy som zobral len blindy, ci uz deep alebo v push/folde.

V push/fold faze som mal stale cca 10-15BB, neskor aj 6-8BB, a neskutocne veci sa diali. R/f som ATo, kvoli predchadzajucim raisom som foldol ATo na BB, AJo na SB, AQ na commitovaci raise z UTG, AQs po mojom raise ked ma Marian insta reraisol tak ze nemohol zlozit (ukazal KK), 99 na EP raise, okrem toho som mal este asi 5x krasne A8o a pod. na BTN ale nemohol som pushovat lebo uz tam niekto bol. Uplny paradox, mam krasny hotrun na silne karty akurat vtedy ked to vobec nemozem vyuzit :( (som si isty ze vsetky moje foldy boli vzhaldom na satelitnu strukturu dobre).

Vrchol nastal ked nas bolo 10, cize 2 5-handed stoly, dobry hrac (Tomas) UTG AI cca 10BB, ja na BB zase 99, mal som tam 4k, ostavalo mi 22k, mal som teda volat 22k do potu cca 34k, dal som ho na AT, 88, viac neviem ci by isiel, mozno este nejaky mensi par, cize som usudil ze mam tak 40-45%, kazdopadne som sa rozhodol ze vzhladom na satelitnu strukturu je to tesny fold kedze radsej nieco pushnem a toto bol skoro iste v najlepsom flip. Vraj mal ATo.

Tym padom som mal 5BB, 2x mi este presiel ligth push, s 28k som nasledne pushol UTG A :club: T :diamond: , Tomas insta AI cca 34k, za nim chipleader po minutovom vahani tiez AI, myslel som ze som mrtvy, ale obaja mali idealne ruky vzhladom na situaciu, AKo, cize som zil s 27% sancou na prezitie.

Flop: 3 :club: Q :club: 9 :spade: bol taky nijaky, ale turn bol najlepsi mozny non-T J :club:, co mi dalo vybornych 31%, ale vysnivana 8, K alebo :club: sa nedostavil, 3 :spade: ma poslalo domov a ostatnych na FT.

Ked som odchadzal boli tam traja hraci ktorim som to prial, spominany Tomas, Marian a Jezko (nie som si isty menom ale velky sympos :) ), tak snad to uz dorazili chalani.

Predo mnou sa porucal Ferkan (cca 25), Roy (16 tusim ako obycajne) a Blizzy (14), takze skoda :(

No ale sak neni to posledny velky tunaj na svete ze ano 8-)
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's post Vegas blog

Odoslaťod tomm 23 Aug 2009 02:56

Ahoj Vlado, po tvojom odchode sa mi podarilo relativne komfortne kvalifikovat, kedze niektori hraci na finalovom stole sa nevedeli prisposobit. Mrzi ma, ze to dnes nevyslo aj tebe. Ked si mi zlozil 99 na BB 5 handed, mal som Ad10d.
tomm
 
Príspevky: 452
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 13 krát/10 krát
Karma: 3

Re: 7Castle's post Vegas blog

Odoslaťod ferkan 23 Aug 2009 10:22

skoda ze ti to nevyslo. Ze to nevyslo mne bolo uplne jasne, lebo som bol totalne mrtvy na karty, ale napriek tomu som bol trpezlivy aby som si pockal ako neustojim ani AK vs AJ... Aaargh bol som uplne vytoceny toto sa mi deje dokolecka posledne tyzdne ci uz je to cash alebo turnaje.
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: 7Castle's post Vegas blog

Odoslaťod macccho 24 Aug 2009 07:47

ferkan napísal:skoda ze ti to nevyslo. Ze to nevyslo mne bolo uplne jasne, lebo som bol totalne mrtvy na karty, ale napriek tomu som bol trpezlivy aby som si pockal ako neustojim ani AK vs AJ... Aaargh bol som uplne vytoceny toto sa mi deje dokolecka posledne tyzdne ci uz je to cash alebo turnaje.

heh sa mi zdalo ze si sa dako rychlo vyparil :o
Obrázok používateľa
macccho
 
Príspevky: 180
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's post Vegas blog

Odoslaťod ferkan 24 Aug 2009 07:52

nebolo by EV+ v danej chvili tiltovat na cashi :D
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: 7Castle's post Vegas blog

Odoslaťod macccho 24 Aug 2009 08:24

ferkan napísal:nebolo by EV+ v danej chvili tiltovat na cashi :D

obv. nevies ci to Maros uhral na to ITM?
Obrázok používateľa
macccho
 
Príspevky: 180
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's post Vegas blog

Odoslaťod tomm 24 Aug 2009 09:02

Marian nepostupil, vypadol myslim na 8 mieste, pushol z D JTo , BB si nasiel JJ. Dohodli sme sa na peniazoch pre 7-9 misto, takze zobral myslim 900.
tomm
 
Príspevky: 452
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 13 krát/10 krát
Karma: 3

Re: 7Castle's post Vegas blog

Odoslaťod spax 25 Aug 2009 01:23

kokos, stejne nechapu, jak nekdo muze jit hrat turnaj, do ktereho je buyin 130k czk :D. ja nevim, ja bych se asi posral :D
Obrázok používateľa
spax
 
Príspevky: 840
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 9 krát/24 krát
Karma: 6

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!