7castle's "it was nice but it's over" blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: 7Castle's post Vegas blog

Odoslaťod Ivo 25 Aug 2009 17:20

Som sa nad tým zamyslel a nevidím v tom nejaký zmysel, kupovať tento WPT. BI 4400EUR, čo je cca 6000 USD do turnaja so 150-200 hráčmi? Iste, je väčšia šanca dostať sa ITM, ako pri turnaji s500 -600 hráčmi. Ja to vidím takto: za 6000 USD pôjdem do Las Vegas, zahrám si 2x 1500 USD WSOP turnaje a užijem si.
Ivo
 
Príspevky: 420
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 18 krát/11 krát
Karma: 2

Re: 7Castle's post Vegas blog

Odoslaťod spax 25 Aug 2009 20:01

nechtej vedet, co bych delal s temi penezmi ja :D ps. urcite bych nehral poker :D
Obrázok používateľa
spax
 
Príspevky: 840
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 9 krát/24 krát
Karma: 6

Re: 7Castle's post Vegas blog

Odoslaťod 7castle 29 Aug 2009 16:26

Online mesiac sa blizi ku koncu, co som aj celkom rad, lebo to bola katastrofa :(

Live mesiac - tiez katastrofa inak - uzavriem dnes 300E freezom v Hrone v ramci WPT, ale nejake velke ocakavania nemam.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's post Vegas blog

Odoslaťod 7castle 30 Aug 2009 00:18

Dnes som dost znechuteny, ani sa mi nechce velmi pisat, ale kedze to pisem hlavne pre seba aby som si na konci roku spomenul ako som hral hlavne turnaje tak sa premozem :(

300+30 Freez v Hrone v ramci WPT, len 9k stacky, 40min, ale fakt vyborna struktura s asi najhustejsimi moznymi levelmi :)

Samozrejme, ze som uz tradicne zacal tym ze som odhadzal 4k v prvom orbite. Asi 5 ruka, dostanem A :heart: K :heart:, UTG+1 nejaky inteligentne vyzerajuci cudzinec limp, ja raise 250 hned za nim, vsetci fold, on call. Flop 4 :heart: 4 :diamond: 7 :spade: , on donkne 400 do potu 550. Vravim si OK, su 2 moznosti, bud ma QJs type ruku a chce to skusit, alebo ma 22-88 (nonFH) a chrani si to - 77 a 44 som vylucil lebo taky monster nebetne nikto bez historie. Ak by som sa mylil tak som nechcel vytvarat velky pot, a kedze fold sa mi zdal prilis weak (a hlavne som mal 2 overs + backdoor NFD + mozno naj ruku) tak som zavolal. Turn 2 :diamond: , typek 625, toto sa uz asi dalo zlozit, tu ten range isiel skor smerom k tym malym parom ako ku QJs, ale zase vravim si call na flope si vysvetlil ako slabost tak to este skusa, a keby fakt branil 66 tak da viac. Tak som opat zavolal. River 5 :heart:, rozmyslal dost dlho a dal 2.5k, bolo jasne ze bud turnol/riverol FH s 22 alebo 55, alebo si stale myslim ze som weak unknown co ma TT a nevie ako to hrat a foldne river, zdal sa mi totalne capable bluffovatsemibluffovat (napr. Q :diamond: J :diamond: )3 streets, tak som dal hero call, ukazal 55 obv.

Viem ze ma tu uz mate viaceri ze dementa kvoli tomuto ale ja uz mam aj nejaku (a dost dolezitu) historiu tychto hero callov a som si dost isty ze uz vol. 3 alebo vol. 4 bude uspesny 8-)

Nasledne som v tesnom spote pustil este 1k, potom ma s 2.5k zadotoval Ceky, ktoremu hrozne neslo, hoci robil co mohol a supol AI s 99 proti mojim KK, vyhral som pekny potik s A5 na SB, ked na flop doslo AA8, a na turne A sa to ktosi pokusil overbetom s 66 ukradnut, a este mi zaplatil aj pekny bet na riveri :) Potom som nieco pustil, neskor som BVB raisol agresivneho mladeho Cecha s A8o pri 75/150, dorovnal, na flope 774 som cbetol asi 500, on RR 1600, vravim si haha not in this lifetime a dal som RR asi 6k (ostalo mi 2k behind), na co usudil ze to nevyslo a zlozil. Bohuzial, hned ruku na to mi dosli TT na BTN, moj oblubeny Rumun z prvej AK ruky (to uz som vedel ze to je solidny hrac ktory velmi dobre valuebetuje) dal raise 450 z CO, ja RR 1500, on po vahani call. Flop 7xx, on donk 1200, ja RR 3500, on insta AI, ja este asi 7k behind, tak som zlozil, ukazal K bez moznej FD, cize mal na 99% KK ako tvrdil.

Do prestavky som isiel s 7k, po nej som zase bez zavinenia nieco odhadzal, pri asi 4k raisol Cech UTG na 550 (blindy 100/200/25), solidny nasinec (boze ja mam hlavu deravu na mena ale stary znamy sympos) RR na 1600 (z cca 6.5k stacku), dal som ho na JJ+, AK, mozno aj TT a AQ, cize nic moc pre mna, ale vravim si toto je spot kde nemozes zlozit, poslal som tam svoje QQ, ukazal AK, ustal som.

O par ruk som bol vonku :(

Z cerstvo nadobudnutym 9k stackom som raisol T :diamond: T :club: UTG, na 850 pri 150/300/25. Maros, solidny hrac s ktorym mam dlhu historiu, vyrazne v moj neprospech, call na UTG+2, vsetci fold okrem Rumuna na BB. Ta historia spociva napr. v tom, ze na 10k evente koncom minuleho roka sme isli dost skoro AI ja s 2p proti jeho top setu, a potom sme este vela vela krat zazili ze ja raisnem PF, on call, a na flope moj cbet skoro vzdy RR, mna netrafi nikdy, a jeho bud trafi, alebo su stacky nastavene tak ze musim foldnut - samozrejme malo to aj vynimku,ked to nedavno skusil tiez akurat som mal KK takze som dal DU.

Flop 9 :diamond: 2 :diamond: 2 :heart:, Rumun check, ja 2200 do potu asi 2800, Maros RR na 4400 (mal este aspon 13k behind), Rumun fold, ja po chvili AI, on hned call. Nebudem tu rozoberat preco som to tam shipol, ale som si 100% isty ze to bolo absolutne spravne rozhodnutie. Nie vsak s dobrym vysledkom, otocil 5 :spade: 2 :spade: :shock:

EDIT: Tu bola dost dlha pasaz co si o tom celom myslim ale **** it. Vsak kazdy hrame za svoje ze ano ;)

No nevadi, aspon sa vyspim a nemusim hrat do rana :)
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 01 Sep 2009 18:23

Hmm skoro som zabudol zhodnotit mesiac.

Otras.

2400 $16 SNG, 3,2% ROI, cista katastrofa. Esteze PS dali 300 reload bonus a objavil som tie hyperturba na rychly a isty RB, ale aj tak to bol moj najhorsi mesiac.

Live ani nekomentujem, bol som hrat 5x, raz som uhral nieco na speciale, ale zvysok nula bodov, cca -1k E, cim som sa stal tento rok BE v lokalnej mene a to uz nehovorim o tom prepadaku vo Vegas :(

No ale sak variacia ma aj svoje svetlejsie stranky takze sa mame na co tesit :Yahoo!:

Tento mesiac je plan nagrindit este par dolarov, a uz konecne prejst vyssie, dufam ze sa mi to podari. Tiez ma cakaju 2 dolezite live eventy, jednak finale specialov v Hrone s 5kE added a tiez CSPT Ostrava, kde planujem hrat vsetky eventy.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod yegon 01 Sep 2009 18:40

ako live hraca ta toto nezaujalo?

PRAGUE DEEPSTACK MASTERS TOURNAMENT 1.000.000 CZK GTD

11 - 13 záři 2009

FREEZEOUT

buy-in 18500,- Kč + 1500,- Kč fee.

Starting chips – 20.000


Jedná se o 3-denní turnaj s jedinečnou strukturou připravenou ve spolupráci s našimi pokerovými hráči právě pro Vás ! Na vítěze turnaje kromě peněžité odměny čeká i briliantový náramek.

Každé pondělí a středu probíhají v našem casinu kvalifikace na tento turnaj ve kterém garantujeme 3 vstupenky. Jedná se o 500 Kč UnL Rb+Add-on respektive 1000 Kč UnL Rb+Add-on turnaj.

Vítěz turnaje kromě peněžité výhry obdrží i náramek ze 14ti karátového zlata vysázený diamanty, v celkové hodnotě cca 200.000 Kč.



registrovat sa da na http://www.texaspoker.cz/turnaje.php
zda sa ze v cechach na to vsetkym tecu slinky
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 21 Sep 2009 10:50

Oops Yegon nejak som sa tu nemotal v poslednej dobe tak som ani neodpisal - zaujalo ale nedalo sa, chystam sa tento vikend do Ostravy kde je celkovy BI cca 900E, cize nechcem byt pricasto s domu von a tiez tie BI su celkovo privelke kedze som cely rok na tom dost biedne. Uvidime aky bude zaver roka, najma vsetyk 3 CSPT akcie a nejake tie specialy...
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 21 Sep 2009 10:57

Velka zmena nastala v mojom online zivote! :Yahoo!:

Uz som toho mal plne zuby, ako mi nejde PT3 lebo Asus nestiha, ako vsetko tvra sto rokov. Tak som sa predcasne vyhecoval, poveril som kamaratov vytvorenim zostavy, do tyzdna bola hotova, za par dni u mna, vo stvrtok zlozena, v sobotu zapojena, v nedelu dokoncena. Trvalo to strasne dlho, lebo sme robili Stars, PT2, PT3 (vsetky tie hnusne posgresql), AHK Scripty, a so vsetkym boli obrovske problemy, ale uz to vyzera na 95% hotove, a vyzera to super.

Vcera som uz kratko 20tabloval 6.5tky, HUD vyzeral ze fici bezchybne, co je najdolezitejsie. Import do PT2 trva asi 1/3, je dlhsi ako som cakal, ale stale super. Posledna vec co mi nefici su poznamky - PS z nejakeho zahadneho dovodu odmieta vytvorit tradicny subor "notes" vo svojom adresari, takze nemam kam skopcit svoje stare poznamky. Napisal som na support a neodpisali zatial, ak viete poradit, sem s tym. Inak pouzivam Vistu, ale PS spustam ako admin.

Len co spojazdnim tie notes prechadzam vyssie, na 27s a 38s, mam uz funkcny HUD, dobry BR, nemam na co cakat. Tak dufajme ze zacnem nejakym silnym upswingom 8-)
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod spax 21 Sep 2009 11:38

kdyby sis radsi dal XP nebo win7 (fakt super,doporucuju!) tak by ti to jelo jeste rychleji. Kazdopadne preju hodne stesti, at te zastihne ubermegasuperturbogodlike forma a povodis si vsechny :)
Obrázok používateľa
spax
 
Príspevky: 840
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 9 krát/24 krát
Karma: 6

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod w4444x 21 Sep 2009 21:41

Lol :) tolko prace pre pokertracker a pri tom si stacilo kupit HM :)
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!