WPT Slovakia odštartovala za nízkej účasti

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: WPT Slovakia odštartovala za nízkej účasti

Odoslaťod crush0406 31 Aug 2009 22:52

Bol som ju pozriet dnes, sympaticka a krasna zena s prijemnym prejavom pri stole. Dokonca sa na mna aj usmiala pocas prestavky ;)
crush0406
 
Príspevky: 6
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: WPT Slovakia odštartovala za nízkej účasti

Odoslaťod keso26 31 Aug 2009 23:27

crush0406 napísal:Bol som ju pozriet dnes, sympaticka a krasna zena s prijemnym prejavom pri stole. Dokonca sa na mna aj usmiala pocas prestavky ;)

..je naozaj velmi mila, vesela, priatelska a pohodova a to ako pri stole, tak aj mimo neho :good:
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: WPT Slovakia odštartovala za nízkej účasti

Odoslaťod dzejkej 31 Aug 2009 23:29

keso26 napísal:
crush0406 napísal:Bol som ju pozriet dnes, sympaticka a krasna zena s prijemnym prejavom pri stole. Dokonca sa na mna aj usmiala pocas prestavky ;)

..je naozaj velmi mila, vesela, priatelska a pohodova a to ako pri stole, tak aj mimo neho :good:


Obrázok
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: WPT Slovakia odštartovala za nízkej účasti

Odoslaťod 016roy 31 Aug 2009 23:34

KoPe napísal:Nieeeeeeeeee, ja som sa úplne tešil, že sa pojdem počas day 2 pozrieť na Vanessu a ona vypadla :( . Toto je aká smola......


Vanessa tu bude este zopar dni urcite. Hovorila nam, ze do Barcelony odchadza podla planu,, cize az na konci tyzdna. Mozno si zahra niektory zo side eventov. Takze pridte pozriet, oplati sa za nou cestovat aj z Bangladeze. Fakt mila, krasna, zhovorciva, priatelska a hlavne stale sa usmievajuca. Ved uvidite sami. Rozhovor s nou mame cely natoceny..... Aj ked pravdepodobne spravime len jeho slovny prepis, nech nam nezavidite ked sme ju pri rozlucke obimali :)
016roy
 
Príspevky: 368
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 10 krát/39 krát
Karma: 3

Re: WPT Slovakia odštartovala za nízkej účasti

Odoslaťod 016roy 31 Aug 2009 23:36

keso26 napísal:
crush0406 napísal:Bol som ju pozriet dnes, sympaticka a krasna zena s prijemnym prejavom pri stole. Dokonca sa na mna aj usmiala pocas prestavky ;)

..je naozaj velmi mila, vesela, priatelska a pohodova a to ako pri stole, tak aj mimo neho :good:


Keso sa zalubil do Vanessky :angel: a w4444x do jej kamosky, pokial sa robil rozhovor tak ju balil... esteze sa teraz nabaluje pri cash game GL wax, hras o moje peniaze :wall:
016roy
 
Príspevky: 368
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 10 krát/39 krát
Karma: 3

Re: WPT Slovakia odštartovala za nízkej účasti

Odoslaťod looserSR 01 Sep 2009 21:46

ta uscast je prepadak, ked som sa dozvedel ze den 1a hralo len 37 !? hracov ani som sa neunuval z tatier do blavy, povodne som mal v plane hrat 1b den, aj som mal so sebou cely cas v tatrach cash kvoli statnemu sviatku, ale pri pocte hracov menej ako 100 to nema cenu. bohuzial. u mna z WPT prevlada sklamanie
looserSR
 
Príspevky: 55
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/2 krát
Karma: 0

Re: WPT Slovakia odštartovala za nízkej účasti

Odoslaťod KoPe 01 Sep 2009 22:27

ach jaj, GUS out, VANESSA out, dvaja ludia na ktorých som sa chcel ísť kuknúť počas day 2 , škoda no...
takže návšteva sa asi dokladá až na Final Table.
Obrázok používateľa
KoPe
 
Príspevky: 289
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 3 krát/13 krát
Karma: 0

Re: WPT Slovakia odštartovala za nízkej účasti

Odoslaťod svkice666 02 Sep 2009 11:02

Ludia somrete vkuse. Najskor somrete, ze sa tu vkuse pise iba o online pokry a potom ked sa spravi akcia, podla mna nevidanych rozmeroch a priamo na pode Slovenska v BA, skoda ze nie v BB, tam je najblizsie z celeho Slovenska. Ale je jasne, ze na taky turnaj s ucastou hracov/hraciek ako Gus Hansen ci Vanessa Russo, ma BA podmienky asi bezkonkurencne, no a zase somrete. Ved si uvedomte, ze je to prvy turnaj takehoto druhu na Slovensku a sucasne sa hra aj vela inych vo svete turnajov, ktore maju svoju historiu, tak si myslim, ze to je vcelku dobre na zaciatok. :gl:
svkice666
 
Príspevky: 139
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 24 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!