7castle's "it was nice but it's over" blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod TuKE 22 Sep 2009 09:08

By som povedal, že chyba bola niekde medzi stoličkou a klávesnicou :)
Štandardná inštalácia PT2/3 aj s databázou netrvá viac ako 5 minút. Jediné čo tam trvá je import rúk, ale to trvá cca. rovnako ako v HM.
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod buschle 22 Sep 2009 15:33

skus dat importovat 2mega ruk do PT3 a o tyzden sa o tom porozpravame :)
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod TuKE 22 Sep 2009 16:42

Naco potrebuje SnGckar importovat 2M ruk?

7domcekov pisal, ze kupil novy comp, teda skusme vymenit 386SX za 2/4 jadrovy procak a zistime, ze tyzden ma zrazu 30 hodin :)
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 23 Sep 2009 10:12

Jooj to je zas niekto mudry :)

Samotny import netrval dlho, ale nejak blbol restore, v PT3 to robilo dost haluze, v PT2 sme zase nevedeli objavi taku debilnu kolonku kde bolo treba nejak spojazdnit tu databazu, Stars zase zmenili system ukladania notes takze to som nevedel rozbehat, proste co mohlo sa kazilo :(

Ale uz som na 98% spojazdneny, vcera som dal prvu session, zacal som konecne hrat 27s a 38s, doplnal som 16s kedze tam nie je dostatocny traffic. Celkom to islo, bola to velka zmena, hlavne psychicky, zrazu nemam na stoloch naraz $300 ale skoro $600, cize priblizne rovnako mozem za den aj prehrat, co uz nie je prca. Ale kedze som to uz predtym v mensom (uz som hral ten BI len menej stolov) zazil, celkom som to zvladal. Hlavne som sa rozhodol ze aj ti regovia vyssie su len ludia, takze sa ich snazim brat normalne.

Dnes vecer idem do Hronu, snad uz konecne bude special.

A potom v piatok huraa do Ostravy, uz je nacase nieco vyhrat 8-)
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 26 Sep 2009 00:39

Mam za sebou ME CSPT, vypadol som asi 10min pred koncom posledneho dnesneho levelu. Blindy 300/600/50, moj stack asi 25k, na BTN AKs, vsetci fold, ja raise 1800, Colorado fold, Barvyman (cca 60k myslim), ktoreho k nam prave prisadili a bol u nas necely orbit raise na 4.5k (alebo nieco take), ja po chvili push, on insta call 99. Dovi dopo :(

Kedze ostavalo este asi 40 hracov z 88, avg bol mozno 32k, cize keby som vyhral tak mam krasny stack. V turnaji sa toho inak dialo vela, mal som pri stole najma Cekyho, s ktorym sme odohrali par zaujimavych hier, najma jednu dost dolezitu pomerne skoro, ked odmietol foldnut 77 na boarde T64J4 hoci som betoval vsetky 4 streets. Stalo ma to asi 4k, bolo to urcite na hrane z mojej strany ale nic tragicke, skoda bola ze ten river bet uz nevyznieval asi doveryhodne pri celkovom pohlade, ale zase easy som mohol mat aj QQ.

Odvtedy som mal asi 4 levely (boli 60min) stale 8-10k, vyhrabal som sa z toho az ked ma Colorado zadotoval s TP proti mojim AA na Jhigh flope, cim som mal asi 15k, a po par dalsich vydarenych hrach som sa dostal na tych 25k, s ktorymi som vypadol.

Sranda je ze som mal dost polarizovane karty, nic take semi, bud totalny trash 90%, alebo dost monstre, akurat z 2x AA (okrem tych vyssie uvedenych) a 2x KK som mal len blindy, TT mi reraisol Colorado s JJ, o par hier na to mi rerasiol QQ s AA, check/foldol som na 9high flope lebo som vedel ze ma nuts, AQ mi reraisol s AK, atd., proste hroza.

Turnaj bol inak v pohode, nie som nejaky expert ale mal som dojem ze tam je v zasade cela ceska pokrova spicka, a bolo to vidiet, tak silne obsadeny turnaj som este nehral. Napriek tomu sa par fishiek vyskytlo, aj na nasom stole sa semtam diali veci.

Trochu mi je luto intermezza s Barvymanom po mojom vypadnuti, normalne som mu podal ruku, na 3 sek to odisiel predychat, este som sa vratil pozdravit ostatnych, ked neviem z akeho dovodu (mozno v reakcii na niekoho ineho) akoby zacal obhajovat svoj call, ja som mu odpovedal co si o tom myslim (na prvy pohlad sa mi to zda hodne loose, kedze moj raise range sice siroky ale reshove range ked mam komfortny 40BB stack asi taky siroky nebude ale whatever), a on to uzavrel tak ze som urazeny ze som prehral flip - co je dost lol. Tato epizodka len prispela k tomu ze mam z par veci dost neprijemny dojem, ale to je na dlhsiu diskusiu niekedy v buducnosti takze zatial si to necham pre seba. Kazdopadne Barvy je zrejme fajn chalan, asi sme sa len nepochopili.

Roy vypadol predo mnou, W4x a murco ostali a maju tusim 38k resp. 30k, takze zajtra to snad potiahnu co najdalej, ja pojdem skusit stasite na 5k freez side event. V hre je aj kopu dalsich Slovakov vratane Cekyho, Colorada, Blizzyho ci Zandara, takze snad im tiez pojde (teda aspon niektorym z nich ze ano ;) )
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 27 Sep 2009 01:55

Ked neprsi aspon kvapka, na dnesnom prvom side evente 5k freez som skoncil 5/37, co hodilo 12k, cize 7k zisk.

Hra bola uplne OK, nemam si co vycitat, zase som mal 2x AA a zase som z nich nic nemal. Vypadol som na KQ s cca 7BB na CO, BTN nasiel AK, ale nemam sa na co stazovat, od poslednych 15 som bol stale short, a na bubble v 6 som prezil BTN push s J4o so 6bb vs 77. Na druhej strane prva bola 60k, a po mojom vypadnuti (a dalsej 1/2 hodine hrania) si to zvysni 4 splitli po 35k, co je o dost lepsie.

Peniaze teda nic moc, ale aspon nejake body do celkoveho rebricka CSPT (netusim kolko ale nieco z toho hadam bude).

Zajtra davam posledny side event 3k, dalsie ITM by nebolo odveci veru.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod trikoza 27 Sep 2009 02:13

no konecne nejaky vysledok, gratulujem
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod tomm 27 Sep 2009 10:37

super Vlado, pekny vysledok a hlavne Ti to pomoze psychicky do dalsich live eventov.
tomm
 
Príspevky: 452
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 13 krát/10 krát
Karma: 3

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 27 Sep 2009 12:32

Hehe, diky chalani, ale ja s psychikou nemam nejaky problem, ja mam problem ze neviem vyhrat klucovu ruku v turnaji, minuly rok som takych ruk vyhral zopar a preto som bol 3x v top3 vo velkych turnajoch. Tento rok je to zufale, ale pohodicka, este mame cosi pred sebou a 2010 je za dverami.

Inak ten vcerajsi side event bol o poznanie lahsi, dobrych Cechov hralo len par, pre ostatnych to nemalo vyznam. Nebola nudza o funky situacie, jednak su v miestnom kasie bezkonkurecne najhorsi dileri akych som kedy videl (jedna problemova situacia strieda druhu, co je najma na cashi pri 5k potoch velka zabava), a hraci sa tiez obcas blysli ;)

Za vsetky jedna situacia. Blindy 400/800/50, vsetci fold az po SB, ten raise 2k (stack cca 13k), znamy cesky hrac Bejzbolka pomerne rychly AI (15k), SB najprv vyhlasil ze ma oblubenu, potom ze ma J5 (na co ho Bejzbolka vyzval aby to zavolal), chalan rozmyslal este chvilu, zopakoval ze je to jeho oblubena, zavolal a otocil J5 :lol2:
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod keso26 27 Sep 2009 12:39

..ostala oblubenou aj po showdowne ? :)

..teraz to uz pojde, gl do dalsich turnajovych bojov 7hradok ;)
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!