Expekt Poker

Diskusia k herni Expekt Poker

EXPEKT Poker

Odoslaťod bobanski3 03 Nov 2009 21:44

Chcel by som si prvykrat previest peniaze na svoj ucet na Expekt poker - je k tomu potrebna kopia obcianskeho a kopia prednej strany platobnej karty ? Ak ste niekto posielali kopiu obciamskeho tak mozem napr. koniec rodneho cisla ,,zamazat,, ?

Doposial som v ziadnej inej herni pri ziadnom prevode nepotreboval ziadny doklad, tak neviem ako na to a len tak niekam posielat
kopie mojich dokladov sa mi nechce.

A este nerozumiem co znamena tato podmienka - Proof of Address

Tak dakujem za akukolvek odpoved.
bobanski3
 
Príspevky: 26
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Expekt poker

Odoslaťod bobanski3 08 Nov 2009 20:56

Da sa v tejto herni nejako zmenit pozicia pri stole - aby som stale sedel ,,v strede,, ake je to napr na F****Tilt.
bobanski3
 
Príspevky: 26
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Expekt Poker

Odoslaťod admin 08 Nov 2009 21:23

nie, neda sa to
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22144
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Expekt Poker

Odoslaťod pegas1975x 22 Nov 2009 05:47

neviete niekto ci ked nenazbieram tento mesiac dost FPP bodov na vyssiu poziciu ci sami tie body zmazu?
Mam cca. 350 FPP a potrebujem nazbierat este asi 200 do konca mesiaca. Nechcel by som o nich prist ked to nestihnem.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: Expekt Poker

Odoslaťod keso26 22 Nov 2009 09:18

pegas1975x napísal:neviete niekto ci ked nenazbieram tento mesiac dost FPP bodov na vyssiu poziciu ci sami tie body zmazu?
Mam cca. 350 FPP a potrebujem nazbierat este asi 200 do konca mesiaca. Nechcel by som o nich prist ked to nestihnem.

..neprides o ziadne body. FPP ktore si uz nahral Ti zmiznut nemozu :)
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: Expekt Poker

Odoslaťod pegas1975x 22 Nov 2009 11:56

Diky za odpoved.
skoda len ze ich zatial nemozem pouzit. Vstup do obchodu je az od dalsej urovne, a pri mojej rychlosti ziskavania bodov sa tam nikdy nedostanem :apminer2:

EDIT: 14:50 hod. som dostal odpoved zo suportu expekt. Bolo mi oznamene ze pokial nedosiahnem 600 FPP bodov do konca mesiaca tak sa mi body v novom mesiaci zmazu na 0 !!!!!
Je to fakt uplny nezmysel. :wall: :wall: :wall:
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: Expekt Poker

Odoslaťod pegas1975x 22 Nov 2009 16:27

No to snad nieje pravda. :shock:
Uz ani na suporte expektu nevedia co pisu. Najprv mi odpovedali ze FPP sa od noveho mesiaca zmazu a potom mi poslali toto:

Thank you for contacting us.

Please rest assure that your FPPs not will be set to 0 by the end of the month, but instead saved for upcoming months. The information given earlier was unfortunately incorrect which we apologize for.

VIP Levels and points from the Frequent Player Points (FPP’s) boost will be calculated and upgraded or downgraded on the 1st day of each calendar month. FPP’s boost (based on the previous month’s VIP level) will be calculated and credited to players FPP balance on the 1st day of the month. Basically, it's only the VIP-level and/or the boost that may change the amounts of FPPs on your account. If you reach VIP-level "Knight" you will during the next month receive a FPP boost of 20%, which means that more FPPs would be added to your account. Please see link for the VIP-level table:
http://www.expekt.com/pagecontent/poker ... geid=21549

Have a pleasant Poker-Sunday.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: Expekt Poker

Odoslaťod eMPe3k 03 Dec 2009 20:25

Chcel by som sa spýtať, existuje na Expekte možnosť získať rakeback? Ďakujem
Obrázok používateľa
eMPe3k
 
Príspevky: 55
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 6 krát/5 krát
Karma: -2

Re: Expekt Poker

Odoslaťod palo1973 03 Dec 2009 22:36

eMPe3k napísal:Chcel by som sa spýtať, existuje na Expekte možnosť získať rakeback? Ďakujem



ano
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Expekt Poker

Odoslaťod Paliking 03 Dec 2009 23:10

Caute, mam taky drobny problem s expektom a chcem vediet ci sa stym niekto uz stretol.

Chcem si vybrat peniaze ( asi 230 dolarov)

Asi tak pred 3 mesiacmi mi na ucet na expet.com pribudlo len tak 10 euro bonus do kasina ( tak vyuzijem ked som dostal zadarmo nie? )

hned som si dal jednu hru blackjacku o 10E a zdvojnasobil som to na 20E...

Ale ja predsa niesom hazardny hrac :-) tak som si to hned vlozil do pokerklienta (ale dalo sa mi tam vlozit len vyhranych 10 E, takze som povodnych 10E stratil.


Teraz si chcem vybrat cca 230 dolarov, tak som spravil prvy vklad cez moneybookers 10E....................ale vybrat stale nejde

tak píšem na český support ze co je a oni ze dostal som 10E bonus tak musim vlozit min. 25euro a 25euro aj stavit v kasine.

A este mi povedali ze nieje možne ze ked som si hodil tie peniaze z kasina do pokerklienta aby mi nejake zmizli ( hadam viem ze som si tam vsetko presunul a vidim ze mam vyprsany cas na clearovanie bonusu v hodnote cca15 dolarov za prvy vklad v herni + ked som si pozrel historiu vkladov/vyberov tak som tam tiez nikde tych povodnych 10E nenasiel)



A prave som si aj docital nejake pravidla bonusove a bolo tam nieco take ze ked si bonus cash vyberiem pred tym ako ho neviemkolko krat stavim tak ze stracam bonus ( to som aj stratil) ale teraz ako funguje vyber krista?


zacinaju ma sr.at uz mi ani neodpisuju zo supportu ma niekto pre mna nejaku mudru radu? :-)

Dakujem
Paliking
 
Príspevky: 79
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 1

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Expekt Poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!