Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod palo1973 11 Nov 2009 11:48

-marcosnv podla teba je K6s v bitke blindov fold?
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod ___Mortylen___ 11 Nov 2009 12:58

FYI vynadal som do fishiek aj Buschlemu ked mi open shovol 15+BB deep j10off z buttonu dostal snap od mojho AK a prehral som :lol2: a potom ma este vyradil na FT :ROFL:. Dal len smajlika :) zobral chipy, dobre sme si pokecali a nic take hrozne sa nestalo. V live pokri vam face to face vynadaju do ko*otov, ze ci vam nej*be a ze on tu necakal 5 hodin aby som jeho 3BB push s AK snapol s 83off a poslal ho domov :crazy:
A FYI, ked sme boli 3handed, jasne som napisal do chatu : "gloves are off" Uznavam, Barry Greenstein zo mna nebude ale recnicka otazka, ze ci si robi p*cu a ze co to k*rva predvadza nie su top mojho verbal abuse rangeu :lol2: :lol2: :lol2:. Stale obisiel velmi dobre oproti fishke s -45%ROI s ktorou som prehral 8 HU sngo v rade na 2&3 outery ;) Ale som ochotny si zobrat ang0r management class, pokial to bude nutne.

Musim postnut nejake ruky nech svet vidi. Mozno sa napokon dozviem, ze to je super standard ;)

P.S. Ked grindim, mavam chat uplne off, ale teraz, kedze to je liga, a sme tu v podstate vsetci bratia slovaci a kluci ceski, ho mam zapnuty a snazim sa aktivne zapajat, sem tam nieco napisat, odpovedat, proste socializing.
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod yegon 11 Nov 2009 13:22

"ci si robi p*cu a ze co to k*rva predvadza" = "socializing"

:lol2:
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod palo1973 11 Nov 2009 14:06

-mortylen doteraz si tu posobil na fore rozumne,nesnaz sa nieco obkecat a ospravedlnovat,chlapske by bolo napisat napr. toto:

"hoho-man sorry za nadavky,nechal som sa uniest,ale aj tak si myslim,ze si fish,a ze to original nemozes hrat,prikladam tvoje fishy hry,nech to oba narody vidia"
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod ___Mortylen___ 11 Nov 2009 14:07

"Je uplne jedno, co vsetko si za cely zivot dosiahol, kolko ludom si pomohol, staci, ak vyfajcis jediny ko*ot a vsetci si Ta budu pamatat ako buzeranta..." by Unknown
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod slavokk 11 Nov 2009 15:52

Dik pokerportal...Dalsia super akcia a zase na pp. :good: :good: :good: ,len tak dalej..
slavokk
 
Príspevky: 17
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 4

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod HohoMan 11 Nov 2009 16:01

:lol2: :lol2: :lol2:

Vážení tak to mi nezbývá nic víc, než jen smát výše postnutým reakcím.... ale stručně :)

Včera byl standartní večer, jelikož jsem po dlouhé době nehrál taky live, udělal jsem si doma po práci pohodičku a zapl OPT5. Jelikož jsou tyto turnaje klasický low limit structure, vše mělo předem daný scénář. Zahrát si pár hand z pozice (karty mi opravdu nijak nešly) a jelikož jsem nevyhrál snad jediný pot, po pauze jsem zjistil, že jsem short a je to třeba začít trošku točit.

Standartně jsem push/foldoval a díky tomu se mi taky podařilo beatnout AK s K6s, kdyz jsem BB pushoval a BB iiizi callnul, protoze mi už zbývalo ani ne 8 BB. Okomentování pána na BB : "OMG" bylo vcelku na místě :)

Potom mi ale jeden chytrák (už ani nevím nick) nedokázal odpustit že jsem mu nezahodil Koníka Sedmého v dresu na jeho push po mém RR (btw bylo to 1/5 mého stacku a commited as hell, takže S RADOSTÍ!!!) a že mě outsucknul s AK, kdy trefím 7 na flop a on lucky A na river - prostě šíííílenýýý!!! Musím si Martimovi postěžovat :). To že se pak do mě pustil, jsem ještě chápal. Asi se bál o vyřazení 8-)

Ale co pak předvedl Mr Mortylen, to už jsem dlouho nezažil a na jeho obranu musím říci, že jsem se díky němu neuvěřitelně pobavil a dlouho jsem se tak nezasmál. To že jako short v 5 lidech 2x zdublil tak říkajíc lucky, o tom ani tralala, ale když hlavně v HU rychle ztratil svůj monster lead, psychicky to nezvládl a začal mi solidně nadávat. Výrazy a obraty kterými mě počastoval, jsem už dlouho neslyšel a možná proto, že jsem podobné výlevy pouštěl do svých konkurentů spíše já, mě opravdu udělal radost!
Je pravda, že jsem hrál potom už supr agro colkoliv, ale bez toho tyto "small BI turbo online TRN" nemůžete vyhrát. Ale NO OFFENCE, sám jsem si zažil pár tiltů, hlavně těsně před pomyslnými stupni vítězů, takže vše beru s nadhledem.

So my mates, don't be rude, just ENJOY POKER and MAGNIFICENT OPT :good: :good: :good:

OPT addicted... from Season 0!!! GL all. :gl:
HohoMan
 
Príspevky: 88
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod APminer 11 Nov 2009 16:21

to :hohoman:


:good: :poklona: :poklona: :poklona:
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod marcoo12snv 11 Nov 2009 16:24

HohoMan napísal:Standartně jsem push/foldoval a díky tomu se mi taky podařilo beatnout AK s K6s, kdyz jsem BB pushoval a BB iiizi callnul, protoze mi už zbývalo ani ne 8 BB. Okomentování pána na BB : "OMG" bylo vcelku na místě :)


boli to dve QQ nie AK :vyprask:
marcoo12snv
 
Príspevky: 276
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 51 krát/18 krát
Karma: 1

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod HohoMan 11 Nov 2009 16:35

marcoo12snv napísal:
HohoMan napísal:Standartně jsem push/foldoval a díky tomu se mi taky podařilo beatnout AK s K6s, kdyz jsem BB pushoval a BB iiizi callnul, protoze mi už zbývalo ani ne 8 BB. Okomentování pána na BB : "OMG" bylo vcelku na místě :)


boli to dve QQ nie AK :vyprask:



sry, jak jsem psal, nepamatuji se uplne presne na vse :) a mas pravdu bylo to QQ. Ale SB vs BB, takze proste smula.
HohoMan
 
Príspevky: 88
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 21 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!