Castle poker club Bratislava

Diskusia o živom pokri v kluboch, kasínach, krčmách, doma

Re: Castle poker club Bratislava

Odoslaťod Komedia 17 Nov 2009 19:21

CastlePokerClub napísal:
Komedia napísal:myslel som to normalne lebo mylsim ze nikde v BA sa nehrava 25/50 centov :) len premyslam ci ste si vybrali dobru lokalitu :/ v okruhu 500 metrov 3 pokrove kluby


No je to take diskutabilne, ale zas napriklad s takym Allin-om sa porovnavat nemozeme. To je uplne nieco ine, je rozdiel, ked mas klub s 10 stolmi a s 2 stolmi ako mi :) U nas to skor ocenia ludia co chcu hrat trosku v sukromi, partie ludi, co nechcu aby im stal niekto za chrbtom, ked hraju a pod.

Uvidime co to povie a hlavne ako sa to bude pacit ludom, odozva je zatial fajn, ale este je velmi skoro to hodnotit.


Toto sa velmi pozdava aj mne čo si napisal...Klud, sukromie a hlavne ze to je nefajciarske..možno sa to zapaci nejakým bratislavským online cg hracom...a hlavne vycvicit dealerov aby si ficali 8-) v lete som bol v NZ a skocil som kuknut vas klub...celkom zaujimave prostredie :Bravo:
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: Castle poker club Bratislava

Odoslaťod Slniecko 18 Nov 2009 11:16

Nerozumiem preco ma Allin ten dar, ze vzdy v jeho susedstve vyrastie novy "pokrovy klub" :shock:
Obyvatelia Hornej Marikovej by mali dotiahnut pobocku Allinu aj do ich dediny a garantujem, ze za chvilu zaziju pokrovy boom.
Obrázok používateľa
Slniecko
 
Príspevky: 40
Založený: Jan 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -1

Re: Castle poker club Bratislava

Odoslaťod TuKE 18 Nov 2009 12:35

Ako rakeujete CG?
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: Castle poker club Bratislava

Odoslaťod CastlePokerClub 18 Nov 2009 13:47

TuKE napísal:Ako rakeujete CG?


Rake je 2,5 %
Obrázok používateľa
CastlePokerClub
 
Príspevky: 73
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 5

Re: Castle poker club Bratislava

Odoslaťod mathew1982 18 Nov 2009 13:58

Preco v blizkosti allinu vyrastie vzdy novy pokrovy klub? Pretoze allin ma vrazedne rake a turbo strukturu....Nikto kto robi turnaje v tomto klube pokru nerozumie.... Najhorsi klub v BA>.. Kazdopadne v minulosti to bol kvalitny klub, 2 roky do zadu, vtedy som tam pravidelne hraval aj ja.
mathew1982
 
Príspevky: 16
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Castle poker club Bratislava

Odoslaťod Slniecko 18 Nov 2009 14:18

mathew1982 napísal:Preco v blizkosti allinu vyrastie vzdy novy pokrovy klub? Pretoze allin ma vrazedne rake a turbo strukturu....Nikto kto robi turnaje v tomto klube pokru nerozumie.... Najhorsi klub v BA>.. Kazdopadne v minulosti to bol kvalitny klub, 2 roky do zadu, vtedy som tam pravidelne hraval aj ja.


Pobavil si ma:
rake - lepsi standard v BA s definovanym stropom. Rakusko radsej ani spominat nebudem.
turbo struktura - lepsi standard. Nemozes hrat denne turnaje ako napr. 0+5 alebo 20 freez so strukturou WPT. Co to chces hrat dva dni?
Nikto kto robi turnaje v tomto klube pokru nerozumie - ani v tomto s tebou nesuhlasim ale je to subjektivne tvrdenie o ktorom by sme sa tu mohli bavit na 3 strany. Tak to radsej nekomentujem.

Suhlasil by som s tebou, ze to je diera, je tam zima a smrad, niekedy maju protihraci nemiestne spravanie a este zopar malickosti. Ale urcite nie s tym co si napisal.
Mozno este mala poznamka na zaver: struktura turnajov ani vyska rake sa od otvorenia klubu nezmenila, takze celkom nerozumiem o com pises...
Obrázok používateľa
Slniecko
 
Príspevky: 40
Založený: Jan 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -1

Re: Castle poker club Bratislava

Odoslaťod mathew1982 18 Nov 2009 14:48

Slniecko viem z videnia kto si a naozaj rake, feecko sa zmenilo...Ver tomu je to tak ako vravim, napriklad Pietro z poker23 mal ovela lepsie turnaje , ten klub zo slimaku...To ze sa pokru nerozumeju je fakt...rozumeju mu asi na takej urovni ako vsetci co tam chodia hravat,,teraz nevravim o tebe. Dalsi problem je ze ked som tam hraval , nebolo zriedkavostou ze som bol pri finalovom stole. A tu je kamen urazu, nakolko som tam nechodieval az tak casto tak vsetci "stamgasti" miestni hrali proti mne aby oni potom splitli peniaze..Vies kolko ludi sa na toto stazovalo? Finalovy stol 3 neznani a 6 stamgasti co tam sedia kazdy den....A tito ludia vzdy hraju spolu proti ostatnym, to klubu neprida...checkuju si blindy proste nehraju proti sebe... A ked ich zoberies si gambler, stastkar... Ja na toto nemam proste nervy..Mohol by som vela diskutovat o strukture turnajov, nechce sa mi to rozpisovat.. Kvalitnych hracov som tam videl iba na 100 eurovom freeze, bol som vtedy s tebou aj s castlom pri stole ked som tam bol naposledy...Nehovoriac o tom ze ked mas 20000 stack je to omnoho vacsia ruleta a gambling ako ked mas pri rovnakej strukture 10000, ale toto pochopi jeden zo sto ludi. Nakolko napr v takom hrone je viac ludi, nerobia pri final table taketo negentlemanske veci ako ze 6 ti navzajom si checkuju blindy.
mathew1982
 
Príspevky: 16
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Castle poker club Bratislava

Odoslaťod psenko 18 Nov 2009 15:05

aky je na dnes program v castle poker klube?? rad by som sa tam siel pozriet...dakujem za info
psenko
 
Príspevky: 36
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Castle poker club Bratislava

Odoslaťod CastlePokerClub 18 Nov 2009 15:11

psenko napísal:aky je na dnes program v castle poker klube?? rad by som sa tam siel pozriet...dakujem za info


Este sme nedali pevny program, kedze je to este iba skusobna prevadzka, takze je to vyslovene na hracoch co budu chciet. Dnes bude otvoreny stol na cash, blindy opat podla zaujmu 0,25/0,5 € min. Ak bude dost hracov a bude zaujem moze sa otvorit SnG. Pokial nebudes chciet hrat tak neni problem, ak sa chces prist iba pozriet.
Obrázok používateľa
CastlePokerClub
 
Príspevky: 73
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 5

Re: Castle poker club Bratislava

Odoslaťod trikoza 18 Nov 2009 15:17

mathew1982 napísal: Dalsi problem je ze ked som tam hraval , nebolo zriedkavostou ze som bol pri finalovom stole. A tu je kamen urazu, nakolko som tam nechodieval az tak casto tak vsetci "stamgasti" miestni hrali proti mne aby oni potom splitli peniaze..Vies kolko ludi sa na toto stazovalo? Finalovy stol 3 neznani a 6 stamgasti co tam sedia kazdy den....A tito ludia vzdy hraju spolu proti ostatnym, to klubu neprida...checkuju si blindy proste nehraju proti sebe... A ked ich zoberies si gambler, stastkar...


tak na toto si pamatam aj ja, bol som tam sice iba parkrat cca pred rokom v slimaku ale vzdy to bolo tak ako hovoris - stamgasti si tam navzajom pocas hry suskaju, ukazuju si karty a sustredia sa na to vyhodit neznamych nech si mozu tych par susnov rozdelit... naviac v kvazi nefajciarskom klube mi tam pravidelne cely turnaj prdeli do xichtu

toto bol tiez jeden z faktorov preco som si povedal ze live poker radsej ee
Naposledy upravil trikoza dňa 18 Nov 2009 15:18, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Kluby a kasína

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 7 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!